nesiel by niekto tuto sobotu trosku poprovokovat turistov?
20.09.2007 - 19:51:56
00
ja som tam bol minuly rok, strasna cesta vyrazil som z popradu a v studenom potoku na zeleznicnom priecesti som dal fakt dobru drzku, musim uznat ze mat na chrbte kompletnu horolezecku vybavu a trepat sa pri prietrzi mracien na biku - nemohlo to ani inak skoncit. ale k teme ta cesta je fakt hodne frekventovana, po Salviovy pramen je to vsetko ok ale potom uz je to fakt zle. Tip na zaver pokial si v zjazde dobry skus to zist od cerveneho plesa ku chate prui Zelenom plese myslim ze to bude dost brutalne...
06.03.2008 - 14:51:45
00
Ja som si to presiel vo stvrtok. Oficialne to ma 7,8 km, myslel som ze za hodinu som hore. :D
V lese sa tazi, takze aj vyslap po Salviovy pramen bol narocny. Na ceste je plno blata. Navyse sa pozicanom biku za 5 tisic. Len tam mi to trvalo (z Lomnice) hodinu. No nevzdal som sa a pokracoval. Vyslap po kamenoch bol brutal, casto som tlacil. Nastastie ma nik nepredbehol, iba chatar na GAZiku. Potesilo ma, ze ani on nesiel extra rychlo. Cesta dole bola prijemnejsia. Stretaval som ludi, ktorych som predbehol. Po pramen mi to trvalo len 30 min. Povodne som sa bal, ze budem musiet tlacit aj dole, ale nastastie to slo. Iba raz som si ustlal, podsmyklo mi predne koleso na vlhkom kameni.
Zial ten lepsi usek som si uz neuzil, dostal som paradny defekt. Ani nahradna dusa, ani naradie, takze som pekne tlacil (nechal sa tahat) bike az do Lomnice. Uf.
11.10.2008 - 21:53:54
00
no, to by som fakt necel dostat defekt, ja ked som bol pri chate tak som vypustil o nieco vzduch z plastov
12.10.2008 - 21:06:36
00
Krásna trasa,vždy tam vypotím všetky pivá,ale dá sa to,povrch síce na hovno,ale čo by človek neurobil pre svoj bajk. :P :P
02.05.2009 - 14:48:29
00
Ideme zajtra pozriet hore ak by sa niekto chcel pridat :)
08.09.2009 - 21:49:22
00
Bol som minuly tyzden na 3dni ako zakladnu na lezenie. Posledny den sme este obzerali mozne amen traily, ajked highly ilegal. :$ Treba prerokuvat niekedy
08.09.2009 - 23:46:02
00
keyboard_arrow_up