zdravím, mám problém s touto vidlou, mám ju mesiac a kus, staral som sa o ňu len čistením bordelu z nôh a gufier čo sú navrchu ale v poslednej dobe je pomaly absolútne necitlivá. Menšie veci nežerie ale vôbec... kamene a tak samozrejme hej, na skoky a dopady je super aj keď je podľa mňa natuho riadne, na doraz som ju dal len raz lebo som blbo a riadne blbo dopadol a skoro preletel cez bike ale to je jedno :D. Dnes ma vytriasla kvalitne... dlane a prsty po kratučkom zjazde som nemohol ani vystrieť, ani ohnúť a postupne na druhý či tretí raz boli necitlivé až skoro úplne. A to to bol len taký rozumnejší zjazd cez kamene a korene a podobne... takže proste čo s ňou spraviť? je nectilivá a riadne... maestro tu z fóra mi poradil že vytunovať ju a tak zháňam niekoho z okolia Popradu alebo tak rozumne, kto by mi ju vedel upraviť a poriadne nastaviť na mňa presne.O tuning teste viem ale nechcem poštou to až do česka posielať, lebo slov. pošta :envy: takže ak o niekom viete budem veľmi vďačný... :* :lol:
08.09.2009 - 20:04:38
00
ja neviem, ci to je na vsetkych typoch tejto vidlice(ja mam duro d), ale ani moje duro nie je citlive na male nerovnosti a je trochu tuhsie ako xcrka, ktoru som mal predtym :D
08.09.2009 - 22:02:57
00
caute nechcem zakladat novu temu tak sam nieco chcem opitat .... bola by dobra na ram UMF hardy5 16" tato vidla z dvihom 150 mm ... po nejakom case bude new ram (LF dragstar 16")
teda chcem vediet ci to zdrzi ten ram ....
12.09.2009 - 21:46:47
00
myslim ze 150 by to malo vydrzat,akurat sa mi to UMF zda kratke,ten dragstar to vydzri v pohode
12.09.2009 - 21:50:36
00
keyboard_arrow_up