vcera som to dal z tej trusalovej na chatu, pripadalo mi to skoro ako vecnost ale ten cas by suhlasil.miestami kamenolom ale da sa to vyslapat v kuse
21.09.2009 - 21:43:05
00
No a dole z Chaty pod Chlebom kade? Tam by som šiel, je to tam geniálne.

Raz som tlačil z Vrátnej popod vlek hore do Snilovského sedla. Nedoporučujem to nikomu. Hodina a pol trepania sa hore je fakt únavná, najmä na ruky. Pri ťažšom biku to musí byť čisté šialenstvo. Nohy v tvrdých tretrách tiež dostávajú zabrať. Takže buď opačná strana ako tu bolo spomínané z Trusalovej smer Chata pod Chlebom alebo lanovka, no do nej biky nezoberú, jedine ak by to niekto vybavil. A hlavne pozor na pokuty a náhle zmeny počasia na hrebeni. :)
21.09.2009 - 21:52:48
00
dole normalne popri trati...kukne zjazd, pomaličky sa poposuva dole a záver je po zvažnici už...nebude predsa stáť na hrebeni...
21.09.2009 - 22:03:21
00
Peso som na Snilovske zo Sutova urcite siel, to si pamatam ale aka je tam cesta..??? Nepamatam...
S tym nosenim biku nemavam extra problem, no urcite viem ze ked sme sli zo sedla dole do Vratnej,
tak to bol strmak ako svina...a prsalo....a bolo blato a mi sme nestihali bus...a to je vsetko co sa mi vybavuje :) Nie je to zla idea, urcite zaujimavejsie ako ta cesta a nasledny vyslap hore...
21.09.2009 - 22:07:50
00
ked sa ti nechce šlapať po asfalte, zvez sa vlakom do Sučian a z Trusalovej potom vybehni do Snilovského a máš vystarané 8)

To nie je zlý nápad, teda až na ten vlak. Ak by sa niekto pridal, mohli by sme prejsť cez Polom do Vrútok a odtiaľ po ceste do Trusalovej a hore do Snilovského. Potom čo to pozrieť a domov po asfalte. Len to by sme asi museli dosť skoro vyrážať aby sme aj niečo z pretekov videli.
21.09.2009 - 22:12:49
00
Fradog písal som o tlačení z Vrátnej do Snilovského sedla, tade fakt tlačenie nedoporučujem. Je to príliš strmé a sypké. Osobne doporučujem zjazd z Chaty pod Chlebom dole po zelenej a žltej do Trusalovej (trať zvaná Generál). Keby som bol už hore nepôjdem tam pozerať ako jazdia iní ale si zajazdím aj sám. Takže Generála by som si veru dal. 8)
21.09.2009 - 22:17:11
00
a zase o inom... :clap:
21.09.2009 - 22:24:29
00
Lapi, ja viem co si opisoval. To tlacenie by bolo nutne keby som tam dosiel normal po ceste a chcel
pozriet zavody popri trati. A to ze si neviem spomenut ako vyzera cesta na Chleb ma stve, aspon by som vedel do coho pojdem. Ked mi katko napise ze je to v poho, neznamena ze to je v poho pre mna. Chcem si pozriet zavody a ak sa da, tak sa tam v relativnom klude prepravit.AM-EN
21.09.2009 - 22:31:26
00
čo ti mám na to povedať, nechoď tam? veď to je len kopec po širokej zvažnici, navyše sa môžeš vo vyšších polohách aj kochať...neskúsiš, nevieš...bol som tam raz strašne dávno s takou jednou partiou a to neboli cyklisti ani náhodou, potrápili sa, ale vyšli to...a to bola tá cesta teda v horšom stave...
21.09.2009 - 22:35:31
00
to robi ten respect :) , ale vazne, diky za tip, vsetky tie obavy pramenia z toho ze mam dost rozsypany bike, upgrade az tak do mesiaca(?) a fakt neviem kedy mi co odide a alternativu nemam (ak neratam nakupny cajgel), takze teraz nerobievam dlhsie,tazsie vyjazdy...ak nie teraz tak inokedy si to Snilovske urcite dam

Prílohy:

Komentár súboru: len tak informativne
tip.JPG
tip.JPG 22.93 KiB thumb_up0thumb_down

21.09.2009 - 22:58:30
00
kuknut asi pojdem, pocasie vyzera super takze aj tie jazdy budu stat za to....z pohladu divaka :geek:...najrasej by som siel na biku, no neviem ci to ta moja herka vydrzi, nerad by som zostal trcat dakde Panu Bohu za chrbtom 30 kilakov od "garaze", ale asi to risknem... :headbang:

inac zajtra sa kona cyklojazda mestom a ak nepojdu ako slimaci tak sa pridam :beer: :beer: :beer: :d: :d: :d: :finger: :finger: :rock: :rock: |-) |-)


Ja sa cyklojazdy zucastnim, zjazd idem iba kuknut, ale pojdem na biku .... asi po ceste ... neviem, ci sa da inakadial ...
22.09.2009 - 10:09:28
00
Ja sa cyklojazdy zucastnim, zjazd idem iba kuknut, ale pojdem na biku .... asi po ceste ... neviem, ci sa da inakadial ...


opravujem ... inakadial, ak neratam cestu do Snilovskeho od Trusalovej ...

este ma zaraza jedna vec, je to NP ... nie su tam problemy s ochranarmi?
22.09.2009 - 10:21:22
00
No a dole z Chaty pod Chlebom kade? Tam by som šiel, je to tam geniálne.

Raz som tlačil z Vrátnej popod vlek hore do Snilovského sedla. Nedoporučujem to nikomu. Hodina a pol trepania sa hore je fakt únavná, najmä na ruky. Pri ťažšom biku to musí byť čisté šialenstvo. Nohy v tvrdých tretrách tiež dostávajú zabrať. Takže buď opačná strana ako tu bolo spomínané z Trusalovej smer Chata pod Chlebom alebo lanovka, no do nej biky nezoberú, jedine ak by to niekto vybavil. A hlavne pozor na pokuty a náhle zmeny počasia na hrebeni. :)


presne ako vravis - zmeny pocasia sa nebojim, ale nemam chut strkat tym zelenym zabiakom do gagora eurose ...
22.09.2009 - 10:24:15
00
Na túto značku som v nedeľu narazil na ceste medzi Kubíková -Lutiše kto vie kde je ta velehora

Prílohy:

DSCF0064.JPG
DSCF0064.JPG 232.24 KiB thumb_up0thumb_down

22.09.2009 - 12:56:58
00
Na túto značku som v nedeľu narazil na ceste medzi Kubíková -Lutiše kto vie kde je ta velehora


http://images.google.sk/images?hl=sk&source=hp&q=velhora&safe=images&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

vraj by to mali byt nejake chaty .... niekde pri Belej ...

Chaty sa nachádzajú na južnom svahu Kysuckej vrchoviny, nad autokempingom Nižné Kamence, oproti osade Mažgútovia, medzi obcami Belá (3km) a Terchová (3km). Sú vzdialené asi 20km od centra severozápadného Slovenska Žiliny a 5km od centra turistiky Vrátnej doliny, ktorá je súčasťou Národného parku Malá Fatra. K chatám vedie poľná cesta v dĺžke asi 1,5km. (Cesta nieje zjazdná v zimnom období!) Od zástavky SAD je to približne 15 min. pešo.
22.09.2009 - 13:10:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up