Páni akcionári mi škrtli voľnú sobotu :@
este ze som na PN :lol:
30.09.2009 - 16:08:10
00
A suradnice naleziska su kde? ;) :lol:
Bolo to v oblasti kde sa stratila ta baba z Kosic. Takze GPSkom som zaznamenal kazdy nalez. Nabuduce idem na isto za pomoci techniky :D
Beriem ohľad na Tvoj vek a dám Ti ešte nádej niečo dokázať :rofl: :rofl: :rofl: .
No na budúci rok sa pripravím na to,aby si to nemal také ľahké,(kua ale si verím) :muscle:
Ohlady ti prd pomozu :rofl: ja si idem pripravovat prave teraz, aby si to aj ty nemal lahke :rofl: :hai:
30.09.2009 - 16:09:07
00
dnes to bol obed :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: vela veeeeeela :beer:

Prílohy:

pivo na ceste.jpg
pivo na ceste.jpg 90.87 KiB thumb_up0thumb_down

30.09.2009 - 18:12:31
00
verim ze si nam nejake odlozil :beer: :beer: :beer: :beer: 8)
30.09.2009 - 18:19:10
00
dnes to bol obed :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: vela veeeeeela :beer:
Kolko mas pre partiu ? :beer: :D
01.10.2009 - 08:44:20
00
Tak co Džordžo,kedy ideme na CZEPEL party :o: Ded MOROZ uz klepe na džvy.Tak šup šup,lebo už je 9.00 :rofl:
01.10.2009 - 15:07:52
00
dnes to bol obed :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: vela veeeeeela :beer:

Sak to horsie neščesce jak v Novakoch. ;( Pane bože :angel: odpusť šoferoj on se ponahlal do kiruľi,bo ho sušilo :beer: jak kuňa.Ľutujme ho "SEGííííííííííííííN" :tmi:
01.10.2009 - 15:12:53
00
matel nesklamal si :rofl: :rofl: :rofl:
01.10.2009 - 15:27:03
00
Tak co Džordžo,kedy ideme na CZEPEL party :o: Ded MOROZ uz klepe na džvy.Tak šup šup,lebo už je 9.00 :rofl:
Bez dluhych rečoch :lol:
POZOOOR AKCIA
Názov : CZEPEL PARTY
Dze : U Mateloj chalupy na Bindce
Kedy : dzešateho oktobra teho roku
Podmienky učasci :
Každy fto še prihlaši mi doneše 5 € :cash: na hlavu. Dzeci co chodza na zakladnu školu še nerataju. Každy naj pridze jak može na auce, bycygľu, pešo, taksiku abo pre mňe za mňe aj na ponorke.
Streneme še o dzeviatej hodzine na chalupe. Jedalni listek budze nasledovny: na dzešatu sebe každy da pivo :beer: bo jesc ešči nebudze co. Potom navarim guľaš a kedz nebudzem barz pijany ta še budze dac zjesc. Na večeru budze zaš guľaš ale už prihrevany :rofl: . Fto sce opeče sebe kolbasu. Žeby guľaš a kolbasy sebe nemyšleli, že ich žerel pes ta to šicko zapijeme dajakym pivom a žeby sme nepomarzli ta šturime sebe do karku aj dajakej paľenki :d: . Fto nebudze vladac isc domu ta može tam aj prespac vof spacaku. Čim nas budze vecej tym nam budze cepľejši. Odchod budze v nedzeľu ked za sebu popraceme šicek bordeľ. Uciraki nikemu netreba bo tam aj tak cepla voda a vaňa neni. Takže jutre idzem kupic Valetol a už še na vas šickych tešim. V pripadze že budu hlašic britke počasie :rain: ta to preložime
01.10.2009 - 15:45:20
00
Kuaa dzešateho robím :( . No ale na tého Slavomíra sebe voľno vybavím. :rofl:
Dnes som bol pozrieť na sedlo Pukanec.Musím potvrdiť Drotarove slova. Pekne to tam ty lesáci *****. :@ Des a hrúza. Už tam aj kamióny z drevom premávajú.
Ps: Pred pivným festivalom na Bince treba zrobic daku stretavku. To znamená, treba še stretnuc na :beer: pive ;) Jutre hokej kto idze?
01.10.2009 - 17:36:42
00
Bez dluhych rečoch :lol:
POZOOOR AKCIA
Názov : CZEPEL PARTY
Dze : U Mateloj chalupy na Bindce
Kedy : dzešateho oktobra teho roku
Podmienky učasci :
Každy fto še prihlaši mi doneše 5 € :cash: na hlavu. Dzeci co chodza na zakladnu školu še nerataju. Každy naj pridze jak može na auce, bycygľu, pešo, taksiku abo pre mňe za mňe aj na ponorke.
Streneme še o dzeviatej hodzine na chalupe. Jedalni listek budze nasledovny: na dzešatu sebe každy da pivo :beer: bo jesc ešči nebudze co. Potom navarim guľaš a kedz nebudzem barz pijany ta še budze dac zjesc. Na večeru budze zaš guľaš ale už prihrevany :rofl: . Fto sce opeče sebe kolbasu. Žeby guľaš a kolbasy sebe nemyšleli, že ich žerel pes ta to šicko zapijeme dajakym pivom a žeby sme nepomarzli ta šturime sebe do karku aj dajakej paľenki :d: . Fto nebudze vladac isc domu ta može tam aj prespac vof spacaku. Čim nas budze vecej tym nam budze cepľejši. Odchod budze v nedzeľu ked za sebu popraceme šicek bordeľ. Uciraki nikemu netreba bo tam aj tak cepla voda a vaňa neni. Takže jutre idzem kupic Valetol a už še na vas šickych tešim. V pripadze že budu hlašic britke počasie :rain: ta to preložime

Normálne Vám závidím :worried: tak si to užite.
01.10.2009 - 17:49:35
00
;( ;( ;(
01.10.2009 - 17:52:26
00
Kuaa dzešateho robím :( . No ale na tého Slavomíra sebe voľno vybavím. :rofl:

Ps: Pred pivným festivalom na Bince treba zrobic daku stretavku. To znamená, treba še stretnuc na :beer: pive ;) Jutre hokej kto idze?
Ta si zober dovolenku a miesto teba pojde do roboty Vlado :rofl: a na hokej ma neukecaš :n:
01.10.2009 - 20:01:14
00
Kto ide na maraton na Mlynky v sobotu okrem Sikiho ?
Zatial beriem dvoch seniorov zo Spisskej, takze ide este niekto ?
02.10.2009 - 16:29:53
00
Konečne to tu trochen ožilo... a že sa plánujú akce tydzeň do predu to je dobre.. :y: ale už niečo mám :angel: aaale ak sa počasie podrbe na budúci week tak prídem tiež .....
zajtara mám v plane toto ak sa niečo nepodrbe dám tam ten kanál ktorý sa chystám prehodiť už od min. roku............... :wasntme:


http://www.bikemap.net/route/328555#lt=48.82676&ln=20.53001&z=11&t=1
02.10.2009 - 17:23:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up