Ahoj, potreboval by som poradit. Chystame sa do N. Tatier ale nevieme kde. Nikdy sme tam bikovat neboli. Pozna niekto daku dobru trasu aj s hotelom na prespanie? Skor dake AM trasy. D.
11.09.2009 - 11:24:53
00
ak ste spravni bikeri:

1. variant plesne vseho druhu (noc na koske) - hotel kosodrevina, skuste zajednat apartman -> jazdenie z kosky (vyveziete sa sedackou) na srdiecko alebo smerom na stefanicku - certovicu + AMEN na srdiecko (treba kuknut mapy)

2. variant hreben - Sumiac - vyslapete na kralovu holu a po hrebeni cez Orlovu a Bartkovu do zdiarskeho sedla. Zdochliny zlezu do Pohorolej a pokracuju po doline AM/EN do ciela, ostatni cez Andrejcovu a Helpiansky vrch do sedla Priehyba (mozny ustup odobma smermi -c.vah/helpa), vytlacit na kolesarovu a potom ramza-certovica. prespat sa da u Cika v Jarabej alebo na Certovici (Boci)

3. variant extreme - spat v utulni Durkova (pristup z Jasenia), ak vam chatar nebude nadavat do chrapunov ako pri nasom poslednom hrebeni NT v roku 2007, ked nas nahanal po hrebeni :)
02.10.2009 - 22:22:18
00
mgx : poprosil by som ťa o jedno info. Píšeš o útulni pod sedlom Ďurkovej. Ja som bol v lete na pešej túre na Chabenci. My sme šli hore aj späť z druhej strany, auto sme mali v osade Magurka. No a z hrebeňa som odfotil túto útulňu, lenže tam bola značená aka útulňa pod Chabencom. Je to tá istá ? Zaujíma ma to lebo na budúci rok by som tam chcel ísť na biku !

Prílohy:

Chabenec 060.jpg
Chabenec 060.jpg 240.81 KiB thumb_up0thumb_down

Chabenec 024.jpg
Chabenec 024.jpg 208.26 KiB thumb_up0thumb_down

03.10.2009 - 16:17:55
00
utulna Durkova = utulna pod Chabencom, je to ta ista...
03.10.2009 - 21:01:46
00
keyboard_arrow_up