tak k tymto všetkým dotazom- silikónový olej sa tam dáva na to aby sa zmenšilo trenie ale v žiadnom prípade to neovplivní jej chod nejako výrazne-rapidne a pokial ide o to ci ci si mazem vidlicu-to berem ako žart že mi to vobec nič nevraví, ja radím kludne daj tie gumy preč- dokaz toho ze nerobiš zle je len jedno-ked som kupoval tuto vydlu tak presne tento model som videl na jednom biku-ale moja mala tieto gumky a ta na biku ich nemala tak som sa spytal a oni ze to je uplne jedno pretože keď si vsimnes tak je na jednej tej drážke taká malá mezierka no a túto medzierku chceli výrobcovia zakryť- to je všetko-DAJ TO DOLE VŠAK TO AJ LEPŠIE VIZERÁ[url]primestak.ic.cz/vidlas.jpg[/url]
04.09.2006 - 15:09:35
00
Vidlu som vycistil a nastriekal silikonovym olejom.Teraz je vsak vidla este tuhsia ako predtym.Niekedy som mazal AK 2 vazelinou pod manzety a behala lepsie
07.09.2006 - 17:30:25
00
určite ich nedávaj dole.. nech to akokoľvek vyzerá.. my máme v dedine takých frajerov, dali si to dole, síce mtb nejazdia , ani nič podobné, ale tie vidlice už stoja za to.. hrdzavé, zatuhlé..
07.09.2006 - 21:45:25
00
keyboard_arrow_up