Caute,

v júli som kupil novy bike marin indian fire trail, kolesa su tam mavic crossride. Za dva mesiace som zistil pri toceni pedalmi, ze sa vychyluje kazeta do stran. Reklamoval som a vraj bolo rozbite lozisko, vymenilo sa. Teraz sa mi to stalo znovu, kazeta ma viditelnu osmicku, je pocut aj nepekne zvuky z naboja. Neviem, robim niekde chybu? alebo mam len smolu? vraj pri prvom raze to mohlo byt aj tym ze som umyval bike slabym prudom vody z hadice a dostala sa tam voda... ?

dik za pomoc 8)
13.10.2009 - 09:59:05
00
ak sa tam dostala voda zo "slabeho prudu z hadice" tak to je chyba...to sa tam dostat jednoducho nemoze respektive nema...jedine snad keby si plnym prudom wapky mieril priamo do naboja tak sa mozno tam moze dostat voda...ale ani pri tomto zaobchadzani nemusi...takze zrejme mas len smolu...co ale pekne :@
13.10.2009 - 10:13:46
00
ak sa tam dostala voda zo "slabeho prudu z hadice" tak to je chyba...to sa tam dostat jednoducho nemoze respektive nema...jedine snad keby si plnym prudom wapky mieril priamo do naboja tak sa mozno tam moze dostat voda...ale ani pri tomto zaobchadzani nemusi...takze zrejme mas len smolu...co ale pekne :@

ved loziska su zapuzdrene nie tak neni o com
13.10.2009 - 13:52:36
00
Voda sa moze dostat vsade... Aj zapuzdrene loziska meju nejaku skulinku aby sa mohli otacat.
13.10.2009 - 14:21:10
00
Problém môže byť v suchom klznom ložisku v orechu, treba rozobrať orech, premastiť klzné ložisko. Vôľa je v tomto prípade ok.
16.10.2009 - 23:49:27
00
Problém môže byť v suchom klznom ložisku v orechu, treba rozobrať orech, premastiť klzné ložisko. Vôľa je v tomto prípade ok.

no neviem ci je v poriadku ze kazeta je kriva jak lupienok a salter kvoli tomu napi*u prehadzuje :shake:
17.10.2009 - 12:39:10
00
keyboard_arrow_up