tu trasu som ti ulozil na stranke co si mi poslal, ak si bol na Sriebornej hore, tak k Tichemu Potoku sa musis vraciat naspet cez Bisar. a to uz nie to ono, ta moja trasa zacina rovno pri tych lavickach za bisarom.inac na bachuren by som nikdy nesiel cez Nizny ale cez Vysny Slavkov
21.10.2009 - 00:13:19
00
Vďaka za nákres trás. Na ten Kráľovec by som netrafil, cez Jaškovec som išiel pred niekoľkými rokmi ale zvažnica bola vtedy značne rozbitá a museli sme tlačiť aj dolu kopcom. Ako to tam vyzerá teraz? Podľa mapy lesných ciest sa na Jaškovec dá dostať dvoma zvažnicami. Je lepšie zísť spred Striebornej hory alebo za ňou od poľovníckej chaty? My sme vtedy odbočili pred Striebornou horou doľava dolu.
Do Tichého potoka by som sa nemusel vracať odbočil by som hneď nad Oľšavicou smer chata Javorinka. Tento rok v máji som to prešiel ale opačným smerom a bolo to v pohode zjazdné.
21.10.2009 - 21:48:02
00
da sa ist do T.Potoka tak ako si to opisal. ale by si prisiel o to najkrassie a mojmu srdcu to najmilsie a to pekne trasy na Bisaru,inac Jaskovec uz je vycisteny a kralovec je v pohode , inac pri chate Lazirka si uz bol je to pod Bisarom, ide sa tam z T.Potoka po starej znackovanej ceste az ku stodulkam, je tam nadherne, my tam chodime prespavat
21.10.2009 - 23:40:38
00
keyboard_arrow_up