robis blbost :tmi:
01.11.2009 - 19:00:38
00
Vdaka M@t0 za ponuku, ale cena za používaný bajk mi príde dosť vysoká.

Tie Can Bumsy ma celkom zaujali. Moc tú značku nepoznám, ale bajky posobia vierohodne :)


no rob ako chces ale isto je ten banshee lepsi aj ked je pouzivany
01.11.2009 - 21:07:14
00
nerobim nikomu reklamu alebo nieco podobne ALE ten Benší urcite :y: :y: :y: ak si kupis nieco ien tak si budes potom :headbang:
01.11.2009 - 21:09:07
00
epo a co ten da bomb z bazaru? podla mna je tiez celkom v pohode:)
01.11.2009 - 21:18:59
00
porzi http://www.dolekop.com/bazar?typ=1&kategorie=10&lokalita=0&slovo=

konkretne inzeraty-
,,Prodám kolo RB Monster HT,, pozor- maly zdvih, bez prednej brzdy ,,RB monster ht,, (modry)
,,RB monster HT,, (oranzovy) -pozor- maly zdvih
,,!!!Hardtail - Norco Rampage 09!!!,, ten je !naj!
01.11.2009 - 21:57:39
00
che che, chces freeride HT a odmietnes taky Banshee za taku cenu? s takymi komponentami? a sam si si vybral UMF? ze lol..
01.11.2009 - 22:21:46
00
4Say - Can Bums ci jak sa to pise ai neviem su tie najlacnejsie a najhorsie taiwanske zlataniny ktore by som si nekupil ani keby boli zadarmo. ten co si si ty nasiel ma tu najlacnejsiu vybava ako sa da zohnat, znacka plastov a niektorych komponentov ze Noxon. Co to kua je za znacku. Vpredu to ma presmyk. naco prosim vas? najlacnejsie naboje,brzdy,radenie no proste vsetko. na tom biku nema nic hodnotu. po par jazdach bude vsetko rozhegane a ty budes nadavat ako take nieco moze niekto vyrobit...
Prosim ta, naozaj ta prosim ak to myslis seriozne s jazdenim tak is nechaj poradit a zabudni na vsetky nove pseudoDH biky ktore sa predavaju v obchodoch za cenu do €650. S tym bikom budes mat viac starosti ako uzitku...

Co sa tyka ceny za Banshee Morphine (ono zjavne ti ta znacka nic nehovori) lebo potom by si taku sprostost nikdy nepovedal ze ta cena je za jazdeny bike vysoka.
Takze dovol aby som ti to trochu objasnil.
Banshee Morphine je jeden z najkvalitnejsich a najpevnejsich (dokonca zrejme aj najpevnejsi je) pevnych ramov na trhu. Ten ram vydrzi naozaj vsetko. A len tka pre tvoju info ten ram sa novy predava za €600. takze ako vidis len ram ma taku hodnotu ako komplet bike co ty hladas.
popri v podstate dokonalom rame dostanes na tom biku vybornu dokonca aj funkcnu narozidle od tych pseudovidlic co montuju na tie nove biky a sice vidlicu Marzocchi 66.
Rafiky su Sun MTX - vyborne rafiky - pevne a lahke absolutne neporovnatelne s rafikmi montovanymi na biky z tvojho vyberu
vyzera ze tam su Shimano Saint brzdy - bzrdy ktore aj naozaj brzdia a ubrzdia ta ja pri DH a nie tie najlacnejsie Deore brzdy na najmensich kotucoch ktore ta sotva pri skakani vacsich skokov zastavia, akurat tak ich budes moct po par jazdach vyhodit lebo nevydrzia ten napor...

Tak ta naozaj prosim, skus sa racionalne zamysliet nad tym co si ty proste vyberes...
01.11.2009 - 22:29:52
01
ou ou ou, tak to to bolo tvrdé.
02.11.2009 - 00:49:51
00
No ale bola to pravda :D
Kedže ja nepatrím medzi tých skúsených bikerov :D tak ti veľmi asi nepomôžem.. :D ..takže by som dal na rady skusenejších :D
...Skúsil som teda niečo pohľadať a našiel som toto: http://www.kubicasport.eu/produkt/1333/Haibike-DRT-Pro-09/
--- myslím, že vydla Duro-E ako aj ostatné komponenty niesu na zahodenie.. (samozrejme v tejto cenovej úrovni) ... Toť vše odomňa :)
11.11.2009 - 23:03:13
00
keyboard_arrow_up