Dnes bolo s Lubom super, pokial nezacalo chcat...Taku klendru si nepamatam uz dobre davno. Klepal som sa ako osika. Doma brutal horuca sprcha a caj. Jedinu vyhodu mal ten dazd v tom, ze nam aspon umyl biky.
08.11.2009 - 17:11:59
00
Mne nastastie nohavice nepremohli, az tesne na konci a nie moc :whew: .. ale rukavice ano. Ostatne v pohode. Ale tiez som sa rozmrazoval :nod: Ta termovesta GF je super. Dufam,ze prezije pranie :tmi:
08.11.2009 - 17:17:23
00
Lucia derailler je sriačkár :nod:
od neho si príklad neber.Teraz sa oddeľuje zrno od pliev a v tomto období trénujú už len "profesionáli/ky...
Počasie bolo dnes výborné a zajtra bude ešte lepšie. 8)
08.11.2009 - 20:40:01
00
Triki, nie som profesionalka :lol: iba vasniva cyklistka ^_^

Teraz sa oddeľuje zrno od pliev


to ano, teraz sa ukazuje, kto svoj bike ozaj lubi, a kto sa na to len hra :l: :D

A zajtra by mi mali dojst tretryyyyyyy :clap: :clap: :clap:
08.11.2009 - 21:17:29
00
čim dalej zaujímavejšie tunak :D
08.11.2009 - 21:20:57
00
nooo, hlavne keď si chlapci v téme CESTNÉ cyklistkY riešia svoje dojmy z MTB mužského výjazdu! :rofl:
08.11.2009 - 22:25:17
00
predsa sa mi ti dvaja nezdaju, co tu riesia mtb v karpatoch :D
inak cele je to tu dako z cesty :)

len mi dajte, jazdite aj zamna radsej :rock:, som zvedavy do akeho datumu vydrzite vonku :P
a mozme aj k teme daco...odkedy som prestal jazdit, vydal som zrazu daku cyklistku co chodila cez stupavu, takze asi aj baby jazdia :makeup:
ale moc som ich teda nepostretal pocas jazd, je to chabe :)
09.11.2009 - 00:20:21
00
A co ty cicus si za vikend spachal, bola nejaka devastacia organizmu ?
Ja uz som zahajil bezecku sezonu a dnes aj tu saunovu. Pekeny vikend za mnou.
nooo, hlavne keď si chlapci v téme CESTNÉ cyklistkY riešia svoje dojmy z MTB mužského výjazdu! :rofl:

A co ty cicus si za vikend spachal, bola nejaka devastacia organizmu ?
Ja uz som zahajil bezecku sezonu a dnes aj tu saunovu. Pekeny vikend za mnou.
09.11.2009 - 00:21:12
00
A co ty cicus si za vikend spachal, bola nejaka devastacia organizmu ?
Ja uz som zahajil bezecku sezonu a dnes aj tu saunovu. Pekeny vikend za mnou


Myslim ze toto patri do PM :lol: :smirk:
09.11.2009 - 00:55:07
00
chcel by som aspon 2, niekedy clovek nestiha prat..

Ja mám dva dresy, ale toto by mal byť taký môjmu srdcu najbližší :)
09.11.2009 - 07:39:27
00
Triki, nie som profesionalka :lol: iba vasniva cyklistka ^_^
to ano, teraz sa ukazuje, kto svoj bike ozaj lubi, a kto sa na to len hra :l: :D

Lucka, vieš, tiež si myslím, že nepotrebujem za každú cenu sadnúť na bike. Sadám naň vtedy, keď viem, že si tú jazdu naozaj vychutnám. Čiže pre mňa akurátne podmienky na bike sú sucho, príjemná teplota :) , a keďže u nás celý víkend minimálne smoklilo žiadny bike sa nekonal. A už sa do jari asi ani nebude konať. Zahájili sme okrem bežeckej už aj plaveckú prípravu.
09.11.2009 - 07:46:38
00
No...ja som tento víkend drala hrádzu na hrubých gumách ;) oba dni. V sobotu bolo trochu veternejšie, včera som sa vozila v daždi. :lol: Bolo však málo času, takže žiadne brutálne objemy sa nekonali, ale ako dobre to padlooo... :clap: V sobotu rodinný tandem na Obrátku a späť, včera sólo na Polder, už vo výdatnom novembrovom dáždiku (jaj, ako len bolo voňavo... :$ ). Nikde žiadny november, kvety kvitnú ako pominuté, dokonca som našla fialku! (fialka trojfarebná). :clap:
09.11.2009 - 08:43:27
00
Takze moj posledny prispevok v tomto vlakne:
Ked je aj toto vlakno na temu "cestne cyklistky" urcite ste si vsimli, ze tu prispievaju az 3 zeny ...Takze nebyt prispevkov chlapov a nejakeho toho balastu tak tu skapal pes.
Derailleur: nic v zlom, ale troska sebareflexie by nezaskodilo, pozri na svoje prispevky. Nase boli len logickym pokracovanim tvojich (spominalo sa tu pocasie a vyjazdy cez vikend-aj mtb)...
09.11.2009 - 09:27:39
00
Ja myslím, že každý prispievateľ do tohto vlákna je v pohode, nie je to nijaké privátne vlákno a každý príspevok k veci poteší. :nod: Nie je dobré trhať cyklistiku na nejakú "mužskú" a "ženskú", hoci v profesionálnom ponímaní sú to skupiny dve. Myslím, že každý názor je fajn a má moc obohatiť náhľad na vec. :nod:

Romanx - zle si rátal, sme tu "až" štyri... :nod:
09.11.2009 - 09:42:58
00
:!: napocital som 6 prispievateliek, 2 mačky a asi 30 spamerov :rofl:
09.11.2009 - 09:43:48
00
keyboard_arrow_up