Bol tu niekto z vas na horalovi? Ako sa pacilo, trat bola podla mna uplne super-isiel som lejzi, pocasie akurat...
13.08.2006 - 13:00:52
00
Pocasie vyslo a nova trat krejzi bola urcite krajsia (aj ked narocnejsia) ako ta minulorocna s KH. Organizacne Horal na jednotku s * :) (ako zatial vzdy...)
13.08.2006 - 16:34:56
00
Horal versus Raj?
Horal je uplne ina liga...
Po tom ako sa vyjadroval organizator Sl. Raju na forach a po ohlasoch z minuleho roku ma na maratone v Sl. Raji nikto neuvidi...

Co mas na mysli?Ja som pocul,ze z Raja robili tak trochu naschvaly Horalom :roll: Nechapem to,365dni v roku a dva rovnake preteky blizko seba v ten isty,to uz nieje nahoda...
Hoci som sa zatial ziadneho nezucastnil,musim trochu popracovat cez rok na kondicke hlavne... :oops:
A nebol tam niekto?Ako bolo?Napiste viac,my sme boli akurat v ten den na vyjazde,trochu sme aj krizovali trasu Horala.
14.08.2006 - 11:05:31
00
A nebol tam niekto?Ako bolo?Napiste viac,my sme boli akurat v ten den na vyjazde,trochu sme aj krizovali trasu Horala.


bol som v Raji organizacia celkom v pohode az na jedno zavahanie pri kategoriach X,Y.Trat sa mi velmi nepacila lebo viac ako dve tretiny zjazdu sa slo po asfalte :oops: ale inac som celkom spokojny z akciou :)
14.08.2006 - 11:40:01
00
bol som v Raji organizacia celkom v pohode az na jedno zavahanie pri kategoriach X,Y.Trat sa mi velmi nepacila lebo viac ako dve tretiny zjazdu sa slo po asfalte :oops: ale inac som celkom spokojny z akciou :)

Hm...mozno na tuto akciu by som si skor trufol,uvidime ako na tom budem buduci rok... :oops: Ale nesiel by som tam-co som vsetko pocul o tom organizatorovi,tak to by som skusil mozno tu najmensiu trat na Horalovi zatial :roll:
14.08.2006 - 13:17:56
00
no fear, treba cosi nabehat a skusit. Moj prvy maraton, to boli 3 defekty a pokazena prehadzovacka, dosiel som posledny :lol: , a teraz na horalovi v prvej tretine start. pola. Poradil som sa s fuentesom a vysledok sa dostavil. :wink:
14.08.2006 - 14:19:23
00
no fear, treba cosi nabehat a skusit. Moj prvy maraton, to boli 3 defekty a pokazena prehadzovacka, dosiel som posledny :lol: , a teraz na horalovi v prvej tretine start. pola. Poradil som sa s fuentesom a vysledok sa dostavil. :wink:

:lol: tiez som si vravel ze ked pojdem,tak niekto musi byt aj posledny
S kym si sa poradil?
14.08.2006 - 14:24:23
00
aaale, ak si pocul o tom spanielskom sarlatanovi co "radil" ullrichovi, bassovi a pod..tak to je on, to mal byt ako vtip :oops:
14.08.2006 - 14:50:08
00
Som ti to pokazil,ale moc nesledujem TDF... :roll:
14.08.2006 - 14:55:30
00
A nebol tam niekto?Ako bolo?Napiste viac,my sme boli akurat v ten den na vyjazde,trochu sme aj krizovali trasu Horala.


bol som v Raji organizacia celkom v pohode az na jedno zavahanie pri kategoriach X,Y.Trat sa mi velmi nepacila lebo viac ako dve tretiny zjazdu sa slo po asfalte :oops: ale inac som celkom spokojny z akciou :)

pekna akcia, trat bola katastrofalna a v tombole nebolo to co bolo popisane na stranke www.eubike.sk :roll: ...ale zas okolo bola pekna priroda...neviem preco to je v tento datum..je to fajn akcia ale pojdem na horala
14.08.2006 - 16:18:07
00
Bol som v raji. Bolo celkom fajn, pocasie perfekt, organizacia tak isto.Stupanie bolo po vapencovej ceste, velmi dobre sa islo s fullom, miestami blatko, zjazd asfalt, bol aj usek po rebrikoch, trocha smyklavo. Celkom dobra makacka pre nas pokrocilych, ale dosiel som k svojej spokojnosti. :D
14.08.2006 - 18:01:52
00
bol som na horalovi toho roku prvy krat a bolo super.Apsolutne fantasticky. trat dobra, narocna, sluzby prvotriedne..velmi odporucam.
20.09.2006 - 10:06:56
00
Ja som bol posledne dva roky v raji prvy rok sa mi este celkom pacil ale tento to daak nebolo podla mojej chuti :-(. Neviem ako to bolo na horalovi, ale mohli by organizatori mapu trate zverejnit trochu skor a aspon trochu presnejsiu (napriklad ako to bolo v ke alebo ako aj minuli rok v raji).
Nabuduci rok sa ale asi pojdem pozriet na horal, dufam ze ochranari dovolia Kralovku, je to prekrasna hora, aj ked obcas trochu zradna :wink:
07.11.2006 - 23:39:41
00
osobne neverim tomu ze organizatori budu Kralovu na Horala vybavovat, naviac podla viacerych s ktorymi som sa rozpraval bola tohtorocna trasa krejzi lepsia(krajsia, narocnejsia, rozmanitejsia) ako ta s kralovou(bol som na oboch)...
09.11.2006 - 22:50:40
00
osobne neverim tomu ze organizatori budu Kralovu na Horala vybavovat, naviac podla viacerych s ktorymi som sa rozpraval bola tohtorocna trasa krejzi lepsia(krajsia, narocnejsia, rozmanitejsia) ako ta s kralovou(bol som na oboch)...


Neviem, nehadam sa, ale nevie kde by sa lespie ukazala forma bikera ako na kralovke ?
09.11.2006 - 23:31:22
00
keyboard_arrow_up