Chlopci chcem Vas poziadat o pomoc. Kedze sa nam pred par mesiacmi narodilo druhe babo potrebujem "upgrade" nasho Cougar 1 na Cougar 2 za co naj cenu....ak by ste niekto narazili na nejaku fajnu ponuku tak hodte sem link....(ebay cekujem skoro kazdy den)

....vopred dakujem.... :?
05.08.2009 - 10:20:25
00
....chlopci to nikto nema skusenosti resp. taketo nieco neriesil.....co nemate deti????.... :) :) :) :shock: :shock:
05.08.2009 - 22:16:59
00
Soooory, ja som odvojdetnel svojho casu v septembri, croozer 737 som predal tusim v decembrii na inzerat a za par dni doniesol Jezisko detom novy 535... Pomohol som, co? :oops: :D
05.08.2009 - 22:31:17
00
Soooory, ja som odvojdetnel svojho casu v septembri, croozer 737 som predal tusim v decembrii na inzerat a za par dni doniesol Jezisko detom novy 535... Pomohol som, co? :oops: :D

....croozer som riesil pred 3-ma rokama ale nakoniec vyhral Chariot Cougar 1....a dnes ani neuvazujem o nicom inom ako o Chariot Cougar 2.....resp. CX 2 ....no te je uz Rolls Royce medzi vozikmi.....a aj cenou.... :cry:
05.08.2009 - 23:32:59
00
caf,
a neuvazujes o moznosti - sedacka pre starsie babo a ponechani vozika pre mladsie? Mozno aj kvoli vekovemu rozdielu by to bolo vhodnejsie, predsa len starsie deti uz radi aktivne sleduju, co sa deje vokol a neobsedia dlho vo voziku... a zaroven sa pripadne da "zataz" rozdelit medzi oboch rodicov... :idea:

ja sice ete druhe babo nemam, ale sedacka uz caka... :P
06.08.2009 - 00:17:38
00
Trochu OT - mne inac starsi neprotestoval, ze sa vozi vo voziku, akurat tento rok uz sam od seba zacal hlasit ze mu je nejaky maly :D (v oktobri bude mat 5r). Ale zalezi kade jazdite, ja tak od ihriska ku ihrisku :wink: Ja zas uz riesim na buduci rok co dalej, bud zavesny bike bez predneho kolesa alebo tyc... Ale sam s dvoma uz asi nepojazdim, z takehoto zapojenia mam trocha obavy... > http://www.metalcowboy.com/Gallery/albums/Gallery4-Trans-Canada/canada_2.jpg

:lol:
06.08.2009 - 09:44:54
00
caf,
a neuvazujes o moznosti - sedacka pre starsie babo a ponechani vozika pre mladsie? Mozno aj kvoli vekovemu rozdielu by to bolo vhodnejsie, predsa len starsie deti uz radi aktivne sleduju, co sa deje vokol a neobsedia dlho vo voziku... a zaroven sa pripadne da "zataz" rozdelit medzi oboch rodicov... :idea:

ja sice ete druhe babo nemam, ale sedacka uz caka... :P


Dudo....uz som aj nad tym rozmyslal ale potom som dost obmedzeny bo dat manzelke sedacku na bajk aj s malym bobom alebo o par kil tazsi vozik s malou sefkou......by dost komplikovalo vyjazdy v kopcoch....(Martinky, Polom, chata pod Suchym) .....s vozikom som to uz parkrat absolvoval a este bola aj rezerva takze vyhrava vozik....

....samo, ze sedacka bude tiez (nie je to taka polozka)....po rovinkach to ide.....
....a co sa tyka obsedenia vo voziku tak s tym zatial nemam absolutny problem.....maly sleduje ani drak vsetko okolo....

...vsak uvidim ak sa podari predat nasu Cougar 1 tak jednoznacne idem do dvojky.....segra ho ma a ma vacsi rozdiel medzi detmi ako ja....(rozdiel u mojich je 2roky a 2mes)
06.08.2009 - 12:44:16
00
a za kolko by si chcel predat Cougar 1 ??? Lebo mam tiez prirastok na ceste a tiez rozmylsam co dat za bike.
06.08.2009 - 12:54:43
00
a za kolko by si chcel predat Cougar 1 ??? Lebo mam tiez prirastok na ceste a tiez rozmylsam co dat za bike.

...cca...500EUR aj s cyklistickym a jogingovym setom.....

pozri.....http://picasaweb.google.com/pinonko/ChariotCougar1#
06.08.2009 - 13:14:57
00
Chlopci chcem Vas poziadat o pomoc. Kedze sa nam pred par mesiacmi narodilo druhe babo potrebujem "upgrade" nasho Cougar 1 na Cougar 2 za co naj cenu....ak by ste niekto narazili na nejaku fajnu ponuku tak hodte sem link....(ebay cekujem skoro kazdy den)

....vopred dakujem.... :?



Cau cital som tvoj prispevok vo fore. Myslim ze neni mozne zmenit Cougar1 na 2ku, ale ak by sme sa dohodli tak by som kupil tvoju jednotku a mohol by si si zadovazit 2ku. Skus ponuknut cenu.. cau
18.11.2009 - 20:56:03
00
....tak kupa vozika zacina byt tazko aktualna....takze ponukam na predaj svoju Cougar 1-ku za cca 350-400EUR.....resp. za par dni bude na E-Bay....
22.01.2010 - 11:17:37
00
....a vozik je predany za cca 400EUR...a velky sef kupil....Cougar 2 za cca 670EUR...novy tak sa vytesuje (samo v tej istej vybave cyklisticky set a jogging set include....)...:-)))....ta uvidime ako sa pojde na Polom s dvoma dzeckami.....:-))))
10.03.2010 - 23:54:11
00
keyboard_arrow_up