ja som to uz sem volakde raz aj daval,nechce sa mi znovu :D
mladost pochabost by som to nevolal,(skorej financna situacia,kedze ja jazdim 4 rok xc a to skakanie som najprv bral len ako taku srandu raz za tyzden,potom castejsie a teraz stale,nechcel som do toho vela investovat,teraz som uz skoro vsetko vymenil)... :!: ten skok som skakal predtym 100x a oska v pohode,iba na pretekoch sa zlomila :headbang: ,klukam sa nic nestalo,sedlo sa ohlo na polkruh :D
na biku-uz len vymenit tu RST(na jar).....ostatne kluky,rajdy predstavec,zadne kolo... uz je konecne ako ma byt,
na jar s novou vidlou nove predne koleso a hydry(vpredu asi gustavM a vzadu netusim :D)
25.11.2009 - 17:11:57
00
Obtiahnuté veci ??? Nikdy :shake: . Na stacionár áno , tam je tá poloha sedenia stále rovnaká , ani jazda "zo sedla " sa nekoná, preto to omína viac než na klasickej jazde krajinou. Alebo obliecť si ich pod nejaké volnejšie nohavice, kôli mäkkej vložke . Ale len obtiahnuté veci a nič na to, to nie :shake: .
25.11.2009 - 20:24:28
00
rozumny dovod? okrem mentalnych blokov..
25.11.2009 - 20:47:23
00
Napr. malá klobása v obtiahnutých gatiach?
25.11.2009 - 21:30:14
00
Malá ryba vo veľkej vode :lol:
25.11.2009 - 21:31:56
00
no ja som si pred desiatimi rokmi kupil volne nohavice s cyklovlozkou a k tomu aj umelohmotny dres , tricko alebo ako to nazvat, mam to dodnes, vyzera to dobre, ale casom som zistil, ze som kupil nevhodne oblecenie na disciplinu, ktorej sa venujem...nohavice mali drzat len vdaka gume a akejsi snurke, ale v kazdom kopci som ich po chvili mal uz na pol zrde, mali aj „prakticke“ vacky, ktore boli pri jazde na bicykli na ulozenie co i len vacsieho zvazku klucov, uplne neprakticke (ci uz bocne alebo aj zadne)...a co sa tyka dresotricka, takisto sa mi to dizajnovo pacilo, ale absolutne neprakticke, okrem toho, ze tym, ze to plantalo a zachytil som snad kazdy konar malincia okolo ktoreho som prechadzal a po par vyjazdoch to dresotricko vyzeralo ako keby ho driapali macky...nemalo to ani ziadne vrecko na ulozenie naradia, pripadne duse alebo cohokolvek ineho ...a to nehovorim o tom, ako v tom clovek vyzeral, ked mal nebodaj batoh na chrbte... som si pripadal ako skolak...takze osobne proti tomu nemam nic, dizajnovo su to pekne veci...ale zrejme na inu disciplinu, s obtiahnutymi vecami sa to v mojom pripade po praktickej stranke neda vobec porovnat
26.11.2009 - 11:41:25
00
keyboard_arrow_up