Keby MaRcy jazdil za BikeTeam Bratislava, tak by sa opýtal chalanov čo ho jazdia už druhú sezónu. Keby sa opýtal povedali by mu nech si ho kúpi za 1750€ (lebo má zľavu 40%), predá rám a kolesá a kúpi za ne kvalitnú náhradu, resp. nech ho vôbec nekupuje, lebo sa tieto masové tchajpej sračky lámu a praskajú už pri malej záťaži ako arašidové oriešky, ktoré čoskoro dostane na mikuláša do čižmičky. Avšak, ak by zvolil prvú variantu Miro by s ním už ani slovo neprehodil, vysolil by ho z Teamu a podľa zmluvy by ho nechal doplatiť plnú sumu, pretože sme podpisovali, že také niečo nemôžme urobiť (jedine že by si kúpil kvalitný rám a prelepil značku Kellysáckou nálepkou). Takže MaRcy, kúp si dáky 5 ojrový plášt kenda na valce, valce ti požičiam ak budeš chcieť, a radšej veľa trénuj, lebo lepší bajk ti lepšie výsledky sám o sebe neprinesie. ;)
04.12.2009 - 16:37:23
00
Avšak, ak by zvolil prvú variantu Miro by s ním už ani slovo neprehodil, vysolil by ho z Teamu a podľa zmluvy by ho nechal doplatiť plnú sumu, pretože sme podpisovali, že také niečo nemôžme urobiť



aku prvu variantu?
04.12.2009 - 17:09:57
00
To žeby som predal kellys a kúpil iného tátoša.
04.12.2009 - 17:21:11
00
Ja jazdím KELLYSa už štvrtým rokom a nič mi nikde neprasklo , nezlomilo sa ... a poznám veľa chalanov čo ho jazdia (v našom kraji je to masovka) :D a nikto nemá problém tak neviem o čom točíš Kubi ? Veď ak sa to niekomu stalo , tak to nemuselo byť tým , že je to KELLYS a k tej číne - rámy KELLYS sa zvárajú a aj biky sa montujú v Piešťanoch a sú ohádzané tými istými komponentami ako aj ostatné značky ;) MaRCy a tú ružovú Ti už vysvetľovať nemusím , že? :lol:
04.12.2009 - 17:32:16
00
Problém je tu v tom, že tí chlapci, o ktorých Kubi píše, jazdia trošku ináč ako ty. Nepoznám ich, no viem si predstaviť, že sa k materiálu nesprávajú veľmi v rukavičkách, najmä ak im sponzor potom zlomený rám vymení, iná filozofia...
04.12.2009 - 17:35:15
00
Lubik: to je taká súkromná zábava, jazdíme za jeden športový klub/oddiel v Bratislave, ktorý má vyše štyridsať členov. V klube je vedúcim pracovníkom/managerom istý človek (Miro), ktorý svojho času pracoval v jednej predajni bicyklov v okolí obchodnej ulice a neskôr si založil vlastný obchod. Členovia teamu po zaplatení členského a podpísaní zmluvy, po určitej dobe majú možnosť kúpiť bicykel so špeciálnou zľavou, ako prostiedok propagácie značky na rôznych pretekoch po Slovensku a zahraničí. Niektorí z vtedaších jazdcov z prvej ére (napr. ja), kým Miro pracoval ako zamestnec a nie vlastník, získali za pekné peniaze bicykle značky Author. Tie rámy (modely Vision ´05 a Egoist ´05), ktoré sa vtedy odovzdávali, slúžia dodnes. Minulý rok bola takáto šanca na biky na rámoch Raptor, Blade a Sabotage. Väčšina z tých, čo mali vtedy Visiony a Egoisty, využili aj túto možnosť. Výsledok? V polovici augusta sa už tieto rámy nedali zohnať, všetky, ktoré boli určené pre pretekárov (aj tie vymenené) boli deravé, zlámané a nepoužiteľné. Väčšina mala tak zo tri za sezónu a povedali, že Kellys už nikdy viac. Toť je aj moja mienka o rámoch Kellys.

Tmax: my nejazdíme v rukavičkách, ale pravda je že 15tis km ojazdených ročne v každom počasí bez ostychu šuterzjazd vs. karbón/easton rám dá zabrať každému rámu ;)
04.12.2009 - 17:58:27
00
Je pravda , že som počul všeličo na carbonové rámy od KELLYSu ale všetko je to len "jedna baba povedala" Nepoznám osobne nikoho kto jazdí KELLYS CARBON MONOCOQUE ale musím si zaklopať - môj alu rám (kinesium-aluminium) ma už štyri roky v pohode a bez problémov poslúcha a slúži.
04.12.2009 - 22:19:12
00
Ja ti prajem aby slúžil ešte dlho.
04.12.2009 - 22:37:14
00
ked sa uzna reklamacka tak pohoda..
snad kellysaci zmenili katalogovu fabriku na tento rok, aspon o ulicu dalej :lol:
04.12.2009 - 22:41:06
00
Je pravda , že som počul všeličo na carbonové rámy od KELLYSu ale všetko je to len "jedna baba povedala" Nepoznám osobne nikoho kto jazdí KELLYS CARBON MONOCOQUE ale musím si zaklopať - môj alu rám (kinesium-aluminium) ma už štyri roky v pohode a bez problémov poslúcha a slúži.


ja jazdim cestny karbonovy ram kellys ako aj dalsi styria chalani v trnave ..
samozrejme ziaden problem ..
04.12.2009 - 23:11:39
00
Ja ti prajem aby slúžil ešte dlho.
Ďakujem - Rámu to odkážem. ;)
05.12.2009 - 02:26:49
00
môj alu rám (kinesium-aluminium) ma už štyri roky v pohode a bez problémov poslúcha a slúži.

Uzavrel by som to tým, že nie je rok ako rok. ;)
05.12.2009 - 09:16:45
00
Téma ukončená
05.12.2009 - 09:27:51
00
keyboard_arrow_up