zdarec borci,,mam "bike" mistral neuzer a nnestastie nemam prachy na novy....dost casto sa na nom prehanam po lese alebo nieco skusam zjazdovat....mozem investovat akurat do nejakej lacnej vidli...co tak RST Capa T5 alebo Gila...myslim ze na bike za 2990,- by mala stacit,,myslite ze to ma zmysel ju nan kupit?diky za veskere odpovedi :oops:
15.09.2006 - 13:17:17
00
radsej si kup integralu hhoci aj starsiu...inac si samovrah
15.09.2006 - 13:19:04
00
radsej si kup integralu hhoci aj starsiu...inac si samovrah

to ze som samovrah som uz zistil :D a neviem co je integrala kápo :oops:
15.09.2006 - 13:22:29
00
zdarec borci,,mam "bike" mistral neuzer a nnestastie nemam prachy na novy....dost casto sa na nom prehanam po lese alebo nieco skusam zjazdovat....mozem investovat akurat do nejakej lacnej vidli...co tak RST Capa T5 alebo Gila...myslim ze na bike za 2990,- by mala stacit,,myslite ze to ma zmysel ju nan kupit?diky za veskere odpovedi :oops:


tento istý bike má aj ujo, raz mi ho dal, že mu mám opraviť všetko čo je pokazéné, premazať súčiastky a tak.. nenašiel som jedinú vec ktorá by nebola ohnutá alebo iným spôsobom poškodená..a síce chodí len po dedine.. inak palig má pravdu, si dosť odvážny.. tá vidla tiež nieje bohviečo, ale prospela by ti tam..

edit// integrálka je prilba taká, ktorá ti chráni celú hlavu.. akú majú motorkári crossáci :P
15.09.2006 - 13:23:21
00
edit// integrálka je prilba taká, ktorá ti chráni celú hlavu.. akú majú motorkári crossáci :P

boze ja jsem vul,,ved to som vedel :wink:
15.09.2006 - 13:33:06
00
podobne bicykle su vyrabane asi takto: nejaky tajwansky zvarac robi nakupne kosiky pre tesco. tesco mu raz dalo ponuku ci nepozvara aj nejake "biky", hlavne nech su lacne. tak ten ujko im spravil veeela takychto "bikov" a poslal ich na lodi do europy. tu si ich tesco rozdelilo a teraz ich predava po svojich hypermarketoch. takze uz by si mohol dokazat posudit naco su taketo "biky". je to pre babicky a deduskov ktori potrebuju raz za 3 dni ist do obchodu po rozky a mlieko. na ine jazdenie su podla mna zivotu nebezpecne...

takze ak teda zjazdujes - skor ako do vidlice, daj peniazky do prilby. ked to napalis niekde v lese do stromu, tak ti vidlica urcite nepomoze tolko ako integrala :wink:

P.S. ten pribeh o vyrobe je vymysleny(of course).
15.09.2006 - 13:46:10
00
podobne bicykle su vyrabane asi takto: nejaky tajwansky zvarac robi nakupne kosiky pre tesco. tesco mu raz dalo ponuku ci nepozvara aj nejake "biky", hlavne nech su lacne. tak ten ujko im spravil veeela takychto "bikov" a poslal ich na lodi do europy. tu si ich tesco rozdelilo a teraz ich predava po svojich hypermarketoch. takze uz by si mohol dokazat posudit naco su taketo "biky". je to pre babicky a deduskov ktori potrebuju raz za 3 dni ist do obchodu po rozky a mlieko. na ine jazdenie su podla mna zivotu nebezpecne...

takze ak teda zjazdujes - skor ako do vidlice, daj peniazky do prilby. ked to napalis niekde v lese do stromu, tak ti vidlica urcite nepomoze tolko ako integrala :wink:

P.S. ten pribeh o vyrobe je vymysleny(of course).

jj to mi je jasne na co su tieto biky urcene :) skor pockam do poistky a prekupim tu od niekoho schopny bike :D
15.09.2006 - 13:49:40
00
tak drzim palce nech nemusia tu poistku vyplacat skor a niekomu inemu ako tebe!
15.09.2006 - 14:05:54
00
tak drzim palce nech nemusia tu poistku vyplacat skor a niekomu inemu ako tebe!

:twisted: heh
15.09.2006 - 20:34:59
00
velmy sa mi paci tato tema dobre som sa zasmial a pripomenul som si na moj kedysi novucicky olpran.... :lol: siel som po rovine a od****bal sa mi zvar na volante :lol: :lol: :lol: tolko smiechu som este nezazil ;)

Fakt dobrý sposob ako sa zabit na 3000 korunovom bajku v DH :D
P.S. samozrejme ze uz nejazdim na podobnych vytvoroch hypermarketov... uz mam Meridu 500 V a na uz sa nebojim ze mi urve neco.... :wink:
25.09.2006 - 14:32:38
00
tato tema bude sluzit ako odstrasujuci priklad 8)
25.09.2006 - 14:46:05
00
keyboard_arrow_up