pozeram ze ste mi tu niektori pisali a ja kedze sem uz malo chodim som si to nevsimol.... a kedze vas ma rad tak sa vyjadrim aby vam moja odpoved nechybala....

1. by som chcel poznamenat ze citam tuto temu a pozeram na svoj prispevok a pomyslel som si ze som musel stratit rozum. sak tam pisem uplne od veci o nejakom shope... a az potom mi doslo ze to asi bolo este v dobe ked palig "radil" ako moderator a mazal prispevky.... co uz... mozno aj tento bude zmazany xixi

2. root: ano toto je najhorsie forum ake som videl a ten webshop je najhorsi aky som videl tiez. za tym si stojim.... ze by za tym vsetkym boli ti isti ludia...

3. Tramp: ano zivim sa programatorcinou a aj webaplikacie robim... ale to je UPLNE NEPODSTATNE. aj keby som bol iba pekar tak mam pravo na kriticky nazor toho webshopu. znevazovanie niecej prace? o com to vravis? pokial viem je tu kapitalizmus a webshop je biznis ako kazdy iny... tak isto ako ty vyjadris kriticky nazor na nejaky bike tak ja som vyjadril nazor na webshop... taras Tramp taras

4. matt: pokial viem o tom shope som napisal jedinu vetu a od temy to isto nebolo, nuz toto je forum, kde sa prispevky mazu, tak to potom tak vyzera... podla tvojho prispevku sa mi zda ze ty si autorom toho webu? ze by preto take alergicke reakcie?

a na zaver pozdravujem palihoG.... :D
06.10.2006 - 15:21:37
00
a na zaver pozdravujem palihoG.... :D


dakujem. aj ja ta milujem a nemozem bez teba zit - pis aj dalej :D
06.10.2006 - 15:44:07
00
a zili stastne az kym nepomreli............... :D
06.10.2006 - 15:50:25
00
2duraj: v teme "rock machine" som sa nevyjadril dostatocne zrozumitelne? Naco sa stale hrabat v hovne? Nikoho nezaujima co sa stalo pred 2 mesiacmi, takymto stylom by sme mohli zase zacat vytahovat dominikove temy a robit si z nich prdel. Co mam z toho, ze striebro stalo pred 2 mesiacmi 11 tisic, ked teraz mi ho nikto pod 14 tisic nepreda? Aktualne ta povazujem za najvacsieho narusitela fora, na ktore tak velmi nadavas. Aspon vieme kde je chyba.
08.10.2006 - 12:12:43
00
zachvilu zbadas, ze zbytocne deries klavesnicu...
08.10.2006 - 12:16:28
00
Ja sa radsej nevyjadrujem...
09.10.2006 - 07:53:27
00
loser :D , navrhujem nemazať, aby sme to mohli ukazovať o pár rokov našim deťom. 8)

rád by som ťa stretol na biku, určite by som sa nasmial :D
09.10.2006 - 08:08:54
00
Naco sem potom chodis a deries klavesnicu ked je to podla teba take zle a najhorsie co si kedy videl :( Ale aspon sa tu potom nenudime :P
09.10.2006 - 15:23:20
00
nechcem vam tu rusit zabavku 8) ale co keby sme sa vratili k tomu corratecu? :wink:
napr. ako to dopadlo s oaklim? by ma dost zaujimal tvoj nazor, ako si s tym bikom spokojny?
09.10.2006 - 16:53:23
00
Caute...este jedno odbocenie od temy...ale je to podla mna dolezite. Toto co som dnes v temto topicu videl je naozaj dost divne. Pani (vy, ktori ste viac menej zodpovedni za toto forum): poznate nieco take ako je kritika? A nebodaj aj pripustite ze existuje aj konstruktivna kritika? Som obycajny biker, ktory sem chodil (a este chodi...aspon citat) skoro kazdy den...a s niektorymi nazormi duraya uplne suhlasim. On si nedava servitku pred hubu a pomenuje veci tak ako ich vidi (a myslim ze nielen on) a niektori z vas sa spravaju ako male deti (neviem, mozno deti ste)...Zacina mi to tu pripadat ako nejaky chat malej uzavretej skupinky...pokial sa niekto ozve a nebodaj s kritikou, hned je zly. Co chcete? Pocut ody a chvalospevy ake je toto super forum? Musim vas sklamat...je zle. Mne osobne sa najviac nepacia reakcie na "naivne a neodborne" otazky. Konkretne odpisy PalihoG...niekedy je to az trapne. A je toho viac.
Koncim, lebo sa mi zda, ze na tomto fore si jeho "stali" zrejme myslia ze je najlepsie a bezchybne, takze nejaku kritiku moze mat na svedomi len provokater, frflos a znevazovac cudzej prace. Ale drzim vam palce aby ste sa zlepsovali a nadalej sem z casu na cas kuknem.
10.10.2006 - 08:28:54
00
PEREZ: prepac, ale ked tu niekto vytahuje 2 mesiace stare veci, ktore sa odvtedy radikalne zmenili, tak na to dostane aj patricnu odpoved.

A nechapem tvoj postoj, chodis sem LEN CITAT, nenapises nic a ides tu hovorit, ze je tu diskusia uzavretej skupiny, hmm, no cudne, aspon mne...

Ked by si poznal pozadie, tak by si vedel, za JA som bol iniciator toho, ze palig uz nerobi to co robi a vzdal sa postu moderatora dobrovolne, nakolko sa mi ani trochu nepacilo to co tu predvadzal... Ano, pred 2 mesiacmi to bolo tak ako si to ty a duraj videl, ale NIE DNES!

A v tom je rozdiel...
10.10.2006 - 08:54:55
00
2root: Tak to ma len tesi, ze sa veci menia. Stale si totiz myslim, ze toto je jeden z najlepsich MTB webov na SVK (mozno aj preto, lebo je ich malo). Ale este jedna otazka (alebo skor moja pripomienka): nutna podmienka na to, aby som vyjadril svoj nazor na toto forum je, aby som sem pisal? Hmmm...podla mna je cudne prave toto. To si akoze predstavujes tak, ze my, ktori nie sme poslanci a aktivne sa nezapajame do prace parlamentu, nemame pravo nasich posrancov kritizovat???
Btw, ked mam co, tak aj pisem, nemam nula prispevkov. Nie vsak za cenu, "len aby som nieco napisal, hoc aj *****".
Ale vseobecne sa nestazujem...nik ma nenuti sem chodit :-).
Takze to ber v dobrom, a ak sa ti este nik nepodakoval za to co tu zrejme zadara robis, no tak ti dakujem ja.
10.10.2006 - 09:10:33
00
Ano, robim to zadarmo vo svojom volnom case a dakovat mi nemusis :wink:

Ja som skor narazal na to, ze si napisal, ze je to tu diskusia uzavretej skupiny, ale ked si to len kazdy takto povie a nebude sa zapajat do diskusii, tak to tak zostatne stale, chapes ako to myslim?
10.10.2006 - 10:02:02
00
super:-)) tak co s tym oaklim je??
10.10.2006 - 10:38:54
00
Vydrz kralik, teraz nevyrusuj, zacina to mat grady. :D
Ten root ma akosi vela volneho casu :lol:
Ja len dodam, ze mi stacilo navstivit konkurencne forum a urcite nebolo privetivejsie, takze neverim, ze toto forum je najhorsie.
10.10.2006 - 11:19:17
00
keyboard_arrow_up