Hostovacka v Poprade bola jak sa patri. Dali sme skoro 22 km a 440 vyskovych :y: teplota cca -6°C na slniecku bolo ale velmi prijemne. Nedovolili mi ani pivo zaplatit, takze rad sa tam vratim aj druhy krat :D Trasa co naordinoval Pisosip by bola fajn v lete. To tlacenie hore mi neslo, pretoze som mal vraj zle topanky. Ja som mal dobre ( tretry ) ale na bike nie na turistiku :D . Zjazdik nad Svitom som driftoval na riti, pretoze tak to bolo najbezpecnejsie :D ale ten zbytok bol :y: O tom ze to bol fajn ulet nasvedcuje aj to, ze rozky co som si nabalil som zjedol az doma a fotit som fotil malo lebo nebolo casu na ftakoviny :rofl:

Prílohy:

Komentár súboru: Partia
DSC_0016.JPG
DSC_0016.JPG 524.97 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Pisosip
DSC_0014.JPG
DSC_0014.JPG 461.35 KiB thumb_up0thumb_down

24.01.2010 - 20:57:49
00
Bez frflania starý pán. :devil:
Ja Ti ďakujem za spoločnosť a je pravda, že zimné podmienky značne predĺžili tých pár krátkych úsekov, ktoré treba v lete pottlačiť. Ale aspoň si návštevu PP dobre zapamatáš. :lol:
24.01.2010 - 21:24:23
00
Nefrflem iba konstatujem :D mne sa bohovsky smykalo v tretrach aj smerom hore aj dole. Jednoducho ta tvrda podrazka si evidentne nerozumela s podkladom. Skoda, ze si nevidel jak som si to na riti daval dole kopcom od toho vysielaca :rofl:
24.01.2010 - 21:26:50
00
Majo ty si už skoro jak naš Ďurko (Divj Tatar) teroristicka bomba islamu :D Ten obecný úrad mi je nejaký povedomí :lol: ale bez dobrôt :doh: Parádne foto. Tatry vidno parádne lebo ste bližšie ale aj mi sa sem tam pokocháme na ne z ďalekého východu. ;) Drotár, vidím, že ti to nedá doma sedieť :y: "Treba isc kec še da, jesc s kym a je chuť" ;)
25.01.2010 - 22:12:41
00
Včera mi došli dajaké zimné drobnosti, tak som to dnes bol odskúšať bo kosa ne taka.Vrele odporúčam tie návleky ak niekto o nich uvažuje :y: .Pôvodne som zamýšľal Pačanský kopec,ale cesta na sedlo podľa vyjadrenia domorodcov nezjazdná ani pre autá :headbang: Ostal som na jazere.Mrzlo jak šľak a toten ľad vydával bárs zaujímavé zvuky jak z hororu :o
majo ta to jake fotečky s Tatrami a aj ostatné...hmmm,.. :y: :y: :y:
Príloha:
Navleky BBB Heavyduty.JPG
Navleky BBB Heavyduty.JPG 345.15 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Cesta nad Smolníkom smerom na Uhornú
Road To Hell.jpg
Road To Hell.jpg 229.6 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
Komentár súboru: Mal som asi zobrať korčule
Uhorna Ice Hockey Arena.JPG
Uhorna Ice Hockey Arena.JPG 275.73 KiB thumb_up0thumb_down

Prílohy:

Hrádza jazera.JPG
Hrádza jazera.JPG 231.42 KiB thumb_up0thumb_down

26.01.2010 - 17:08:29
00
2 jonsak: áno v lete na campe tam bolo rušnejšie..teraz tam aj tutovka potraviny pred nosom zavrete :worried:
2lubobubo: v lete sa tam xcem dostať po vrchu po red značke... a sa tam :!: na Uhornej vyčvahtať min. rok som to mal v pláne ale nestihol som to možno tento rok.... :wasntme: ja na zimu zhadzujem SPD davam tam klasiku a boty tiež trekove lebo v zime je to loteria.. su aj teplé nešmýka sa nanich ... :^) že Drotar :)
ale teraz na week keď nebodaj nasneží tak to skúsim na Grajnar ..bežky správy su optimistisch ^_^ a ked ne.. tak Levoča... bike.. min rok som tam bol tiež v zime cesty tam su v zjazdnom stave .. :!: ale to nezaleží odomňa...... :angel:
26.01.2010 - 18:14:57
00
v zime na mtb výjazd do lesa tiež radšej obujem trek.boty.Ale som chcel keď idem na cestu jak dnes dačo na "zateplenie" :sun: .A ja ani pedále meniť nemusím bo mám z jednej strany spd a z druhej klasik ;) .Niečo takéto
http://www.author.cz/sk/dily-prislusenstvi/detail/&cid=3599&eid=617271


Naposledy upravil kucharik dňa 27.01.2010 - 08:59:32, celkovo upravené 1 krát.

26.01.2010 - 19:00:10
00
V zime jedine zimne tretry ;) . Navleky su :n: tak na 30 min.
26.01.2010 - 20:29:25
00
A tretry su na bikovanie, nie na turistku a freeride :lol: preto sa radsej na biku vozim, ako ho tlacim. Na tlacenie je dobry tak akurat kocik :D
26.01.2010 - 21:02:39
00
Môžem len potvrdiť, tretry čo ma aj Drotar, a Marek001 mam aj ja, je zatial spokojnosť nadovšetko....A čo sa týka kočiaru ani ten sa nedobre tlačí...veru vidiet kto naposledy tlačil kačera pred sebou...radšej taký za bike...napr ako ma Mrazik, určite sa rad podeli o zážitky a dojmy :-)
26.01.2010 - 21:30:58
00
Oproti tretrám majú návleky jednu veľkú výhodu - ak si pojazdíte v dobrách sra..ách, vždy skôr vyperiete návleky, ako vysušíte a vyčistíte tretry.
Enday, díky za nahrávku, pochválim sa... 8)

Prílohy:

croozer.JPG
croozer.JPG 300.79 KiB thumb_up0thumb_down

27.01.2010 - 18:11:24
00
Oproti tretram maju navleky aj dalsiu vyhodu. Vzdy som bol skor doma, lebo ma na palce štipalo uz po pol hodine :rofl: V nedelu v Poprade som v pohodičke vydrzal 2 hodinky jazdit a bolo -7°C. Navleky mam 2 sady. Nejake windstoperove a aj neopreny. Skonstatoval som, ze pri porovnani s tretrami to boli vyhodene peniaze. Samozrejme ziadna sportova tretra ( turisticke čaptaky su nieco ine ) neposkytuje taky komfort pri chodeni ako bezna sportova topanka, ale ako som pisal je to tym, ze tretry su urcene na bikovanie nie na chodenie. O pevnej opore chodidla, obopnuti clenka neoprenom a tym padom nezachadzani snehom ani nehovorim. Takze na zaklade tychto skusenosti, ma asi tazko niekto presvedci o vyhodach letnych tretier + navleky. Toto je dobre riesenie na prechodne obdobie, alebo do necasu a predpokladam, ze na to su navleky urcene. Pouzivanie pedalov s platformami a nejakej vybramy nekomentujem, pretoze toto som nikdy nejazdil. Z kosikov som presiel rovno na SPD.
27.01.2010 - 18:30:17
00
Mrazik presne si to vystihol. Navleky su dobre v plusovych teplotach (+10°C do 0°C ). Vtedy su tie tvoje spominane sracky :rofl: . Pri minusovych teplotach su :n: ;). Mame to odskusane odmrznute palce :o . Ked sa jazdi v zime jedine zimne tretry :y: :handshake: ;)
27.01.2010 - 18:43:06
00
Ake su snehove podmienky na Grajnary. Samozrejme na bezky :)
29.01.2010 - 11:27:36
00
Ake su snehove podmienky na Grajnary. Samozrejme na bezky :)


podla sprav co sem hodil pred cca tizdnom jozko tak trate su v dezolatnom stave a senhu tak po ...malo ale da sa

citat od doda 17.1. "Dnes som na zaklade zarucenej informacie siel skusit s bezkami Grajnar. Moja intuicia ma nesklamala Viac ladu ako snehu, neskutocny bordel na cestickach po lesakoch, mnozstvo polamanych a popadanych vrcholcov zo stromov. Skratka ani meter snehu tam nepomoze. Grajnar na tento rok vyradujem z bezkarskej lokality."
29.01.2010 - 11:38:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up