To je jedno, ci nemec/svajciar viac, alebo menej zaraba. ale proste kto jazdi na kradnutom biku a vie o tom ,ze je kradnuty, le obycajny chudak. koho bikovanie naozaj bavi, vie si usetrit, alebo zarobit, ked velmi chce. ja som si na prvy bike zarabal(ked som mal 15) rylovanim zahrad dochodcom. a zarobil som si. teraz pracujem, ale stale som na to hrdy, ze som sa neznizil ku kupovaniu kradnutych bikov. pokial si ludia neuvedomia, ze je to prinajmensom nemoralne (o trestnopravnej zodpovednosti ani nevravim), tak stale sa budem bat nechat moj bike co len minutu (aby som sa napr. vystal) oprety o strom. z toho, co som tu cital som dost smutny.
03.04.2005 - 20:09:57
00
suhlasim s ToBom as s tomPym a s vladom keby som mal jazdit na kradnutych veciach tak by som sa nemohol pozriet ani do zrkadla to radsej na skladacke ale na vlastnej a predsa nic nieje krajsie ako makat jak debil medzitim chodit do obchodu si vykukovat ten svoj visnivany bajk a nakoniec si ho kupit ved to sa potom hned lepsie jazdi ako s pocitom som v poctate zlodej- lebo ked kupujem kradnute tak to vlastne podporujem a budu kradnut dalej a nedaj boze raz aj mne... tak ze bajkeri schopte sa, uvedomte sa a hor sa za pracou aby smesi scistym svedomim mohli povedat toto je moj bajk a som na to hrdy!
10.04.2005 - 10:14:33
00
Suhlasim s vami,ale vsetci ty co chodia na DH preteky zo 150 000 bicyklami bud maju sponzora alebo su kradnute.A to je zarazajuce , ze clovek ktory vie ze ma kradnuty bicykel sa odvazi ist na niake preteky.Fúj,vsetkym corkarom!!!!
10.04.2005 - 16:47:04
00
keyboard_arrow_up