Čaute, potrebujem vedieť o takmer všetkých blízkych akciách Na Orave a v okolí Martina, aby som si vedel vybrať

Viem o:
Oravský CM
Fatranský CM
Jarný Šprint
Šprint Polom
24-hodinovka
???

Viete mi doplniť zoznam, ak niečo existuje a je to v okolí?
03.02.2010 - 11:58:02
00
Na to ze mas 123 prispevkov by si mohol vediet pouzivat "Hľadať" :o http://cyklistika-sk.com/cykloklub/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=19
03.02.2010 - 12:07:26
00
To som už pozeral, niekoľko krát (od začiatku roka) a nič nové tam už asi nieje, čo by ma zaujalo alebo by to bolo blízko. Napr Čergovska stopa a Šprint Polom tam nie je, tak predpokladam, že tam, nie je všetko :!:
03.02.2010 - 12:19:14
00
Na fore je popisane o všetkom tak staci "Hľadať" :!: Snad nechces po nikom aby ti tu kopiroval odkazy jednotlivych tem o akciach.
03.02.2010 - 12:22:09
00
a čo také konkrétne potrebuješ vedieť? veď o každej tejto akcii tu bude v dostatočnom predstihu samostatná téma (prípadne pokračovanie témy o predchádzajúcich ročníkoch), kde budú určite všetky potrebné informácie... ;)
03.02.2010 - 12:25:03
00
To, že vy máte už niekoľko ročné skúsenosti a známosti, no a ja som len "včera" zistil, že existuje niečo ako cyklomaratón. Viete čo kde býva pravidelne, možno čo sa len pripravuje, skrátka máte nejaký prehľad. Nemusíte dávať linky, stačí povedať kde to býva. IMHO mám dávať do hľadania názov každej dediny, či tam niečo nieje, nechcem vyrývať :lol:

Zase nechcem ísť na každú akciu, chcem si priebežne urobiť. Aby sa nestalo, že na posledné zaujímavé preteky nebudem mať dosť síl a €. A to všetko by som minul na niečom zbytočnom :) Ale, možno len preháňam.

PS: fórum "Maratóny, XC" samozrejme sledujem ale chcel som byť istý, že mi nič neunikne
03.02.2010 - 12:44:39
00
ako si napísal, podľa mňa zbytočne stresuješ...SK MTB kalendár nie je ani len z desatiny taký naprataný ako napr. v ČR a nájsť si tie "svoje" akcie nebude najmenší problém...takže pekne listuj príspevkami vo fóre Maratóny, XC a dozvieš sa to čo potrebuješ...
03.02.2010 - 12:58:19
00
Napríklad, minulý rok bol u nás Kráľ Magurky, čo organizovala fara asi systémom kto prišiel, ten išiel (nebol som, bol som v škole). Keby som býval v susednej dedine tak o tom ani neviem. Takéto lokálne akcie tu na fóre iste nebudú. Preto ak by niekto o niečom vedel, dajte mi vedieť ;)
03.02.2010 - 13:20:17
00
Merida po ceste SNP (cestný) : miesto štartu: Martin
Magurman (horský duatlon) : miesto štartu: Lipovec
03.02.2010 - 13:59:38
00
..... zbytočne stresuješ......takže pekne listuj príspevkami vo fóre Maratóny, XC a dozvieš sa to čo potrebuješ...
Pozorne citaj, uc sa a nebudes tu musiet nikoho ukolovat :D
...... lokálne akcie tu na fóre iste nebudú. Preto ak by niekto o niečom vedel, dajte mi vedieť ;)
Lokalna akcia je aj Čergovska stopa :D a predstav si, ze aj ta je na fore. Tvoje poziadavky o tyzden zapadnu prachom, takze ti neostava nic ine len citat, sledovat, googlit a budes v obraze, tak ako aj my ostatní.
:lol:
03.02.2010 - 20:27:16
00
drotar, však to všetko som cez dlhé zimné večery robil. Tak prepáčte, že som sa ešte aj opýtal. Zbytočne som sa nepýtal pribudli mi ďalšie a môžem škrtať ;) Aj tak si myslím, že vy ostatný ste v obraze aj preto lebo tento rok nie je vaša premiéra

kiri dik, o tých by som nevedel, zajtra mrknem
03.02.2010 - 23:48:39
00
keyboard_arrow_up