to je dobré :D
04.02.2010 - 09:47:41
00
pardon, ze prerusujem vasu "debatu" :) no aby som nezakladal dalsiu zbytocnu temu: hladam nejaky thread o energetickych napojoch, jedle, geloch....cez funkciu hladat sa mi to zatial nepodarilo no verim, ze sa to tu uz niekde rozoberalo, viete o tom nieco?
04.02.2010 - 23:36:36
00
o-hociom/susene-maso-t21969.html :lol:
05.02.2010 - 07:49:48
00
ano, ano toto bola velmi prinosna tema :-)
05.02.2010 - 07:54:40
00
ano, co sa tykalo temy by sa dalo stlacit na pol strany a v podstate tam bolo vsetko, co som sa chcel dozvediet ;) no netyka sa to mnou hladanej temy
05.02.2010 - 10:12:26
00
tak som to aj myslel, klobaskovlakno :D
05.02.2010 - 10:16:40
00
ako som tak listoval v tej susenomäskovej teme tak premyslam, ze sa vykaslem na nejake tie energy bary a podobne kraviny, pri najblizsej zabijacke sa ide na susenie :P dovtedy spracujem zvysne klobasky :muscle:
05.02.2010 - 11:56:06
00
alebo
pieskovisko/pieskovisko-t15340-3810.html
aj tak to skoncilo pri cabajke :D
05.02.2010 - 15:10:17
00
pardon, ze prerusujem vasu "debatu" :) no aby som nezakladal dalsiu zbytocnu temu: hladam nejaky thread o energetickych napojoch, jedle, geloch....cez funkciu hladat sa mi to zatial nepodarilo no verim, ze sa to tu uz niekde rozoberalo, viete o tom nieco?

Máš zbytočné mudrovať. Ak sa len tak vozkáš, tak je jedno, čím sa napchávaš. Prípadne ti telo samo povie, čo znesie. A čo neznesie, to po zaťažení vygrciaš.
Ak máš však vyššie ambície, tak máš dve možnosti. Začať experimentovať, hľadať, čo ti najviac vyhovuje, skúšať kombinácie traťoviek, gelov, ionťákov. Nakoniec však možno zistíš, že si naučil organizmus na niečo, čo ti určite na maratóne neponúknu a tak všetko, čo budeš potrebovať, budeš vliecť od štartu so sebou.
Druhá možnosť je, že na dlhší výjazd si vezmeš to, na čo natrafíš v obchode. Rovnako aj na maratón, na tom akurát preventívne nebudeš experimentovať s neodskúšanými novinkami. A tak organizátori neprekvapia tvoj organizmus niečím neznámym. Keď ti však nalejú na bufete niečo neznáme, bude tvoj organizmus zvyknutý na zmeny a máš šancu, že sa poserieš až doma.
05.02.2010 - 23:03:06
00
JoKo vdaka za usmernenie ^_^
06.02.2010 - 09:47:58
00
zimaaaa..majitel bude musiet pockat do jari. foto udajne zo Štokholmu

Prílohy:

bicykel_zamrznuty_1_ap.jpg
bicykel_zamrznuty_1_ap.jpg 72.91 KiB thumb_up0thumb_down

11.02.2010 - 10:34:39
00
toto ani zamykat nemusel hehe .....
11.02.2010 - 14:08:49
00
Máš zbytočné mudrovať. Ak sa len tak vozkáš, tak je jedno, čím sa napchávaš. Prípadne ti telo samo povie, čo znesie. A čo neznesie, to po zaťažení vygrciaš.
Ak máš však vyššie ambície, tak máš dve možnosti. Začať experimentovať, hľadať, čo ti najviac vyhovuje, skúšať kombinácie traťoviek, gelov, ionťákov. Nakoniec však možno zistíš, že si naučil organizmus na niečo, čo ti určite na maratóne neponúknu a tak všetko, čo budeš potrebovať, budeš vliecť od štartu so sebou.
Druhá možnosť je, že na dlhší výjazd si vezmeš to, na čo natrafíš v obchode. Rovnako aj na maratón, na tom akurát preventívne nebudeš experimentovať s neodskúšanými novinkami. A tak organizátori neprekvapia tvoj organizmus niečím neznámym. Keď ti však nalejú na bufete niečo neznáme, bude tvoj organizmus zvyknutý na zmeny a máš šancu, že sa poserieš až doma.
:D :rofl: :rofl: Skoro ma vykotilo zo stolicky :D :clap:
12.02.2010 - 13:50:15
00
www.vintageculture.net
12.02.2010 - 14:46:12
00
Mám dve otázky na ktoré neviem nájsť rozumné odpovede, možno sa nájde niekto kto vie na čo dané veci slúžia.

1.
Načo sa vkladá do vnútra splachovacej nádržky záchoda dvojlitrová fľaša plná vody ?
Som nájomca a odkedy som to objavil tak mi to dosť vŕta hlavou. Bolo mi povedané že majiteľ je strašne sporovlivý takže druhé čo ma napadlo bolo že je to tam z dôvodu napúšťania menšieho objemu vody ... lenže to by nebol plavák nastavený na najvyššiu možnú hladinu (kedy a to je ironické,voda pretekala).
Inak hneď prvé čo ma napadlo keď som to prvýkrát uvidel bolo: "Asi to bude bez vody dosť nestabilné keď to tu musí vyvažovať fľaša vody, bacha na to nech to nedosereš"
Fľaša je otočená hore dnom a opretá o ľavú stenu, zatiaľ čo prívod vody je z pravej steny.

2.
Obdobný problém, no tentoraz to je plastový bezmäk (prekážka) v hadici cez ktorú sa napúšťa nádrž hajzla. Pri tomto som absolútne v koncoch.
Treba to vložiť naspäť ? Načo to tam tak mohlo slúžiť. Tu je zaujímavé to že táto prekážka bola umiestnená tesne za ventilom, takže všetko to čo zvládala ona by mohol zvládať i ventil s tým rozdielom že by to bolo možné ventilom i ovládať (veľkosť prekážky). Prekážka zmenšovala veľkosť otvoru na šestinu a mala tú výhodu že keď po dni bez vody nám ju opäť pustili, ten malinký otvor sa hneď upchal vodou s čiastočkami hrdze takže hajzel sa nenapúšťal a ja som ten plast polhodinu z hadice vyťahoval.
Ten plast tam musel byť natlačený hrubou silou keďže vďaka svojej dĺžke okolo 5cm cez kolená pritiecť nemohol. Hadica je o niečo dlhšia ako by jej slušalo a tak sú všetky ohyby plynulé a prúdu vody nebránia, takže ani na toto tam ten plast asi nebol.
12.02.2010 - 18:18:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up