trener ja som sa ti len snažil povedať že tie SIMANO maju výborný pomer cena -spracovanie - užitkový výkon.Kľudne sa pýtaj veď nato to tu je.Napišem ešte raz nemám probém si kupiť 4 páry tých Síd ale nevidel som najmenši rozdiel medzi SIDami a tými SHIMANO.Boty SHIMANO su na vynikajucej urovni a kvalite ale letné mám SIDky nakoľko ma design SHIMANO letných tretier neoslovuje ak by ma oslovoval mám tie ,teda mam SHIMANO letné tie ale take retro :-) mal som v rukách a na nohách ako tie zimne SIDky taj aj tie SHIMANO a opakujem ešte raz žiadne rozdiely v nich neboli aby som priplatil za SIDky.Kúpi si ake uznáš za vhodne je to na tebe som ti chcel ušetriť troška penazi.Viac nemám čo dodať.
04.02.2010 - 19:39:33
00
Este ide o to, kolko toho najazdis v zime. Ci ta investicia do Sid sa oplati, ako vravi rasto.
Zimne tretry su pre vacsinu kompromis, kde sa az tak na image nahladi, skor na funkcnost.
04.02.2010 - 19:49:53
00
Sidi som videla vo Wike na Vysokej, aj v Civišporte v Petržalke nejaké mal.

Keď som vyberala tretry, boli mi ponúknuté tiež Sidi. Rozkošná botička ako pre Popolušku, aj cena fajn, čo ma však odradilo, bol neuveriteľný systém zapínania tých konkrétnych tretier - malo to také koliesko s plastovým lankom, maturita odborára.... Záver: mohli byť čačané, ako len chceli, ale komplikovať si zbytočne život? Včul mám Shimano na tri suché zipsy a sedia aj vyzerajú krásne. :inlove: MTB mám Specialized šnurovacie.
05.02.2010 - 09:10:45
00
myslím že zvládnuť ovládanie toho koliečka musí aj decko v škôlke ;)
05.02.2010 - 10:22:46
00
však to kolečko je hádam ešte rýchlejšie a jednoduchšie ako zo suchými zipsami :D
07.02.2010 - 08:59:39
00
to kolečko som mal na predchádzajúcich SIDI tretrách a absolútne žiadny problém rýchle , funkčné a spoľahlivé. Jediný raz som mal problém s lankom (poškodil som ho mechanicky), ale vyriešila to vtedy kúpa náhradného dielu- sada koliesok s lankom (pravé aj ľavé) v tej dobe v cene cca 300 Sk a fungovali ďalej. Mal som ich fakt veľmi dlho len sa už zodrali, ale boli perfekt. Aj preto mám opäť SIDI :rock:
07.02.2010 - 11:46:18
00
Niekedy mi to tu pripadá ako v pomocnej škole! ;( :@
Chalan má jasnú predstavu čo chce, pýta sa kde by to mohol v BA kúpiť! Nič také ako "Čo si o tom myslíte?"!!!
Jeden a pol strany zapísanej, a poradili mu len quasko, triki a Zani! A Dudo tak polovične. ;)
No a vy ostatní... |( Vy si fakt myslíte, že ho vaše osobné pocity zaujímajú? :tmi:

A aby som sa aj ja nezaradil do tej vašej skupiny - Sidi som kupoval na Vysokej, mali tam aj zimné, ale ak to zmenilo majiteľa, ako píše triki, neviem či ich zdedili. ;) Skús http://www.nassa.cz/nassa.html a nech ti povedia, či niekomu v BA dodávajú. 8)
08.02.2010 - 00:28:37
00
myslím že zvládnuť ovládanie toho koliečka musí aj decko v škôlke ;)


Ja som nezvládla, ale ja to prežijem, lebo ináč som šikovná a úžasná. :makeup: ;)
08.02.2010 - 08:34:36
00
Niekedy mi to tu pripadá ako v pomocnej škole! ;( :@
Chalan má jasnú predstavu čo chce, pýta sa kde by to mohol v BA kúpiť! Nič také ako "Čo si o tom myslíte?"!!!
Jeden a pol strany zapísanej, a poradili mu len quasko, triki a Zani! A Dudo tak polovične. ;)
No a vy ostatní... |( Vy si fakt myslíte, že ho vaše osobné pocity zaujímajú? :tmi:

:lol:
09.02.2010 - 09:32:05
00
Pokial viem z Vysokej sa mala cela predajna prestahovat do novych vacsich priestorov v Koloseu. Hura... na Vysokej bol vzdy problem s parkovanim. Dufam, ze tu to uz bude v pohode...
09.02.2010 - 14:40:42
00
však zimne sidi nemaju žiadne kolečko len suche zipsy
:yawn:
15.02.2010 - 19:49:54
00
keyboard_arrow_up