Nemám problém, len si mi nesympatický a tvoje neustále komenty, "múdre rady" a reči o všetkom sú neopakovateľné... hehe
Stačí si pozrieť zopár tvojich príspevkov a priemerný IQváč vie o čo ide. Ale neboj nie si sám. hehe
16.02.2010 - 21:24:07
00
pekná komédia :D
16.02.2010 - 21:24:51
00
No v podani postov "winprog15" skor uuuplna tragedia... :worried:
16.02.2010 - 21:35:48
00
Vy vobec neviete prijat alebo odpustit cloveku,co sa myli...clovek sa uci na vlastnych chybach
Btw ked uz sme pri tych mojich "tragickych" postoch,napisal som,ze to moze byt ramienko,patka atd a vy ma sprdnete ako keby som vam neviem co urobil a potom vitazoslavne napisete,ze to moze byt patka...
16.02.2010 - 21:56:04
00
winprog15 by si mal zmeniť nick na Xebeche
16.02.2010 - 21:57:29
00
win netrep hovadiny. mozno ked si to po sebe po rokoch precitas, zistis aky ***** si bol za mladi. a mozno to nikdy nezistis.
koniec
16.02.2010 - 22:02:46
00
Vy vobec neviete prijat alebo odpustit cloveku,co sa myli...clovek sa uci na vlastnych chybach.....................
a potom vitazoslavne napisete,ze to moze byt patka...
AK sa mylis a nemas prehlad tak nerad niekomu, kto o tychto veciach nema ani sajnu. Tvoj post aby to dal do servisu, potom mu radis skontrolovat ramienku, ohnute zuby dokonca :D tak sa nediv, ze ta tu maju vsetci za "trubku". Vitazoslavne som len dopisal dalsi mozny problem. Ak chces mozem ti tu napisat elaborat o moznych pricinach zleho radenia a ich naslednom odstraneni, ale tento part patri Turbimu v clankoch o servise bikov. Takze v tvojom pripade plati "Menej postov je niekedy viac " :rock:
16.02.2010 - 22:18:47
00
Win ... chce to hlavne véľa skúseností. Keď si po sebe prečítaš to čo si riešil písaním xy riadkov textu, v servise by to vyriešil servisák pravdepodobne za pár sekúnd. Načo teoretizovať o triviálnych veciach? Fakt sa to už ani čítať nedá. :fubar:

Keď som si spätne po roku- dvoch vyhľadal sovje príspevky, mal som chuť to popremazávať. Neviem ako ma vnímali kedysi v začiatkoch , no skús si prečítať tie najstaršie príspevky už teraz a zamysli s nad významom. A hlavne to che prax, prax, prax ....

A stavím sa že denny s tým pôjde do servisu tak či onak. ;)
16.02.2010 - 22:31:58
00
....idem k veci....

tento problem som isteho casu riesil aj ja - v zabere (spravidla v kopcoch) mi akoby prehadzovalo na jednom prevode. Bol naznaceny prevod, ale hned retaz klesla na povodny prevodovy stupen. Neprijemny pocit, akoby krok do prazdna. Chodil som po servisoch, ale tam to neporiesili. Odborne pohlady na patky a pod. samozrejme boli :D Jednalo sa len o jemne doladenie zadnej prehadzovacky voci zubom na kazete, co mi poradil kamarat, tak to viem hned v terene doladit aj pocas jazdy z prehadzovacov. (mam XT vybavu, ale ak mas nieco nizsie, tak je mozne, ze sa to bude dat dostelovat iba priamo na prehadzovacke).

Pohraj sa stym, malo by to zabrat.
16.02.2010 - 23:07:53
00
no...do servisu musim ist koli garancke...

ja len ci to bude stat aj naake love...

brudick...da sa podla necoho orientovat? (vzdialenost prehadzovacky od kazety alebo neake vychylenie...) alebo musim jednoducho skusat.
17.02.2010 - 14:58:36
00
...u mna to je skor o skusani :D , ale v podstate sa snazim, aby pri danom prevode bolo koliesko na ramienku prehadzovacky co najkolmejsie na zvoleny prevod na kazete. Len nie vzdy to plati na 100%. Musis skusat... :o:
17.02.2010 - 20:25:39
00
thaanks :talk: bol som to skusit a uz to nerobilo \o/ a dufam ze to aj tak vydrzi :?:
17.02.2010 - 20:46:50
00
keyboard_arrow_up