Playboy-a :lol:
07.02.2010 - 20:17:33
00
Zakusnem si do jazyka lebo by som zas len kritizoval. Ale aspoň viete, že stále mám chuť kritizovať. hehe
P.S. Keďže som mal vieru a dával som tomu šancu válajú sa mi doma 4 čísla. Nedopatrením som zainvestoval a určite ich nebudem odkladať. Ak sa nájde nejaký zúfalec nech sa na mňa nakontaktuje, darujem ich. Ináč ich o týždeň hodím do smecáka.
P.S-. Jedine osobný odber.
07.02.2010 - 22:59:36
00
Len par postrehov :
Autorske clanky, ktore popisuju vlastny expedicny zazitok mi sedia aj v slangovom vyraze autora. Dava to punc osobitosti a hlavne auteticnosti pisatela ako priameho ucastnika. Ak to je ale report oficialny redaktorom tak by to malo byt stylisticky ciste. O fotografiach a ich zneuzivani sa vyjadrovat nebudem, pretoze som svoj nazor vyjadril aj v inej teme.
10.02.2010 - 22:06:15
00
Nechcem odsudzovať tých čo sem píšu negatívne názory, veď aj kritika je dôležitou súčasťou vývoja, len si myslím, že by nemali kritizovať všetko čo niekto urobí. Keď sú takí machri nech sa zapoja ukážu čo je v nich...myslím si že šancu by dostali :) . Buďme radi, že niekto na Slovensku našiel odvahu niečo začať i keď podmienky nie sú ľahké. Radšej buďme konštruktívne kritickí - dúfajúc , že redakcia si z toho zoberie pozitívnu kritiku a prenesie ju do vylepšenia nasledujúcich čísel. Niekto to tu už spomínal - porovnanie s Velom - keby ste si prečítali Velo tak s pred 10 rokov celkom by ste sa pobavili a možno by ste neverili, že je to článok z Vela... Som rád, že konečne máme slovenský časopis, držím palce.
14.02.2010 - 19:00:32
00
zatial som ten casak ani nemal v ruke,uz ho druhy tyzden vsade zhanam po vsetkych trafikach a stankoch a zatial nic |(
14.02.2010 - 19:04:38
00
Ja mozem napisat ze cyklomag v mojom okoli bikerov zaujal.Napriek stylistickym a gramatickym nedostatkom,pripadne probemami s autorskymi fotografiami je citit,ze su napachnuty tym spravnym "smradom"z biku.Porovnavanie s Velom nie je namieste,ved skuste porovnat Velo s renomovanymi casopismi napr.Bike.Cesi su pekne trapni ako protezuju 29er biky(kazdy cesky vyrobca ma v ponuke min.3 modely) hoci realny trh s nimi je(okrem USA)zanedbatelny.Alebo si pozriem najviac inzerovane znacky a viem ako dopadne dalsi test.Priradne profesionalita -napr.v cisle 5/09(posledne co som kedy kupil) hodili do testu SPD pedalov za 1800-3600 kc pedal Shimano PD-M520 v cene 900 kc a vycitali mu velku vahu :fubar: .Tolko k ich profesionalite.Chlapom z Cyklomagu zelam,nech im ten zapal vydrzi aj ked sa casom viac sprofesionalizuju a nemusia opakovat po inych.Nas trh je specificky a preto si vyzaduje iny pristup.Good luck and Good night. :y:
14.02.2010 - 20:30:56
00
Jednoznacny suhlas s Bfriend, kritizovat vie kazdy, ale malokto nieco aj vyprodukuje....preto sa trosku zahladme aj na pracu tych ludi, mozno to nie su profesionalni redaktori a prave preto sa ich praca ceni....robia to pre nas ludi a vdaka za to je kritizovanie vsemozneho? Po par rokoch ten casopis moze nabrat na ovela vacsej profesionalite....tak mu dajme aspon sancu ;)
15.02.2010 - 00:31:15
00
Konstruktivna kritika predsa tento casopis nazabije, ale posunie vpred. Ak si ju ovsem niekto vsima. Detske chybicky ohladom korekcie mali byt uz davno odtranene, ale zneuzivanie autorskych prav fotografa, aj ked amatera je trosku vela. Kopirovanie CD a DVD nosicov je protizakonne, ale fotografia je tiez materialnym majetkom niekoho, preto akekolvek pouzitie a aj signovanie ( tu na Mtbiker ) by malo byt jedine zo suhlasom majitela.
15.02.2010 - 06:18:49
00
Poprosim uzivatela Matt-a,
aby poslal na adresu redakcie nahladove fotky, o ktorych hovori, ze su jeho. Som si isty, ze sa myli - fotky z Tour de France mame zakupene... + mame 2 autorov, ktory nam fotky dali do bezplatneho uzivania. Ak su to nebodaj jeho fotky, o com vazne pochybujem, zaplatime ich dodatocne a ospravedlnime sa. Ak je to naopak, tak cakame samozrejme tiez ospravedlnenie.

Fotky za maratonov, akcii su vzdy nase, dalej pouzivame fotky firiem, kupujeme fotky od fotografov z vonku i domova a taktiez ich nakupujeme z roznych fotobank. Malokedy sa stane, ze pouzijeme fotku, ktoru mame z neznameho zdroja.

Casopis vychadza podla harmonogramu, minuly rok vyslo podla planu 6 cisiel a tento rok ich bude 8 - budeme 2 mesacnikom mimo sezonu a mesacnikom v sezone. Prve bude v predaji za tyzden. Bude mat 96 stran za nezmenenu cenu - 1,99 €, mierne zmeneny obsah a prilozeny katalog prislusenstva.

Doteraz som sa tu moc neobjavoval, ani tak z casovych dovodov robit nebudem. Ak ma niekto zaujem o konstruktivnu komunikaciu, pripadne chce prispiet - redakcny mail je na nasej stranke.

Dakujem za konstruktivnu kritiku, za pochvalu... Na druhej strane expresivne vypovede su standardne na web portaloch, tak preco by to malo byt inac aj tu. Casopis si uz nasiel svoje miesto na trhu a pokial sa Vam zda, ze nie je pre Vas, tak je to predsa normalne - ziadny produkt na svete nie je univerzalny natolko, aby vyhovoval kazdemu.

Nam ide o posunutie povedomia cyklistiky na Slovensku, o to aby sme postupne jazdili v lesoch bez problemov so zakonom, mali viac cyklochodnikov a nasli co najviac ludi, ktori prepadnu cyklistike - najdu svoj novy zivotny styl. Na to, aby sa tak stalo si este dlho pockame ale zacat sme uz zacali a bez chyb to nikdy neslo...

A este plagat - mal velky uspech! To, ze sme spojili nasich dvoch najznamejsich cyklistov, z dvoch diametralne odlisnych disciplin malo velky zmysel! Plus sme sa maximalne snazili spropagovat Cyklomaratonsku seriu a dalej s tym aj budeme pokracovat.

Ako vzdy som toho popisal vela, ale raz za rok to dufam nie je na skodu. Howgh.

vydavatel
15.02.2010 - 11:15:12
00
"Malokedy sa stane, ze pouzijeme fotku, ktoru mame z neznameho zdroja."

takze je mozne ze tych fotiek moze byt aj viac, ide len o to ci si ich autor najde :)

tak ci tak, do buducna vela stastia
15.02.2010 - 12:04:28
00
To som napisal len z jedineho dovodu, stane sa, ze nam autor clanku (ci ina osoba) da aj fotky a nie nasim pricinenim sa porusia autorske prava. Cize, islo len o to, ze chyba sa stat moze ale ak sa da, napravime ju.
15.02.2010 - 12:33:09
00
Mne sa caopis pozdava.
Navrhy,pripomienky a vylepsenia som poslal do redakcie, co bola amketa medzi citatelmi a vyhral som prve miesto Plaste IRC Stingo.

Jedina vec co mi vadije, ze casak chodi do stankov s vacsim oneskorenim.
20.02.2010 - 16:24:07
00
A už vyšiel?
20.02.2010 - 17:09:52
00

Jedina vec co mi vadije, ze casak chodi do stankov s vacsim oneskorenim.


Tak toto vadí aj mne.V poslednom čísle je dátum 15.2.2010.V stánku si už o mne musia myslieť že som nejaký lolo.A predplatiť si nemožem bo mi nevojde do schránky :headbang:
Ale zas kukám že na webe začínate pracovať.A to je, myslím si, dobre.
20.02.2010 - 19:48:40
00
Neviem ako u Vás, ale u nás stále nové číslo nieje v predaji....A to nieje dobrá reklama....
23.02.2010 - 14:44:03
00
keyboard_arrow_up