Cyklo Camp Poráčska dolina 2010

04.08.2010 - 08.08.2010
XC preteky
Poráč (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikerov (5)
kEny0nkiripadePolovladika
jerry by mohol doniesť nejaké svoje RC autičko pre tých čo budu chlastať pivo aby sa nenudili :D
01.02.2010 - 22:43:20
00
Ahojte ludkovia tak som sa tu dotrepal vdaka Bercovi :clap: No prisiel by som velmi rad pokial nebude Saldi :* nic namietat, lebo moja frajerka bude toho casu na dovolenke tak aby som mal s kym potancovat \o/ :rofl: alebo popit? :beer: Dufam ze dojdu aj Bacenko a spol. lebo bez nich sa mi bude tazko trenovat :beer: Termin mi vyhovuje takze ked sa nestane nic mimoriadne tak som tam aj s hruskou a kofolou na milion percent! Uz sa velmi tesim sa na tu najspravnejsiu bikersku partiu na celom svete s ktorou vecierka o 05 h. rano a budickom o 7h. to zacinalo spravne zit! :lol: To; Rasto samozrejme ze donesiem niejake expedicne auticka! To; Cicamica dufam ze dojdes aj ty lebo myske bude smutno! ;) S pozdravom Jerry myska uvidime sa na Poraci! :clap:
18.03.2010 - 10:16:44
00
vy co vkuse tarate o chlaste mi pripominate adolescentov ked sa prvy raz chystali na chatu sa riadne ozrat , kazde druhe slovo je o pitke az mi je z toho nejak nevolno .... :puke:

a toto je dovod co ma silno odradza od ucasti na campe ...( a ak aj niekoho ineho kludne napiste )
18.03.2010 - 10:23:29
00
vy co vkuse tarate o chlaste mi pripominate adolescentov ked sa prvy raz chystali na chatu sa riadne ozrat , kazde druhe slovo je o pitke az mi je z toho nejak nevolno .... :puke:

a toto je dovod co ma silno odradza od ucasti na campe ...( a ak aj niekoho ineho kludne napiste )
Aspon jeden skalopevny abstinent! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: . \o/ :beer: :lol: :lol:
18.03.2010 - 10:30:10
00
ja nie som abstinet to prrr ale nevidim dovod basnit o nejakych pitkach snad pol roka dopredu , to tolko nebasnite o pripravovanych trasach ako o alkohole .... a to sa mi na mt bikerov nejak nevidi
18.03.2010 - 10:59:32
00
janosik uz to tak neprezivaj... vsetci bajkuju cely rok, ale to stretnutie s novymi ludmi a super atmosfera + nalada nam bola vzacnejsia a lepsie sa na to spomina, pretoze pre niektorych je to raz do roka...
... keby to nebolo o bajkovani, tak tam nikto nejde a o nicom nebasni, nemyslis? Kludne sa zucastni cyklokampu, poriadne pobajkuj, s nikym sa nebav, po veceri zalahni do postele... a potom uvidis, kto ma viac zazitkov... jasne, ze vecer je najvacsia zabava, ale aj tak je to HLAVNE O BAJKOVANI... :y:
18.03.2010 - 11:03:15
00
ked si to tak pekne napisal :lol: hadam sa aj zucastnim :rock: \o/ :party: :beer:
18.03.2010 - 11:08:09
00
ja sa na to mozem vies co ... iba nechapem ten detinsky pristup niektorych akoby bikerov k celkom super akcii ....

a nehnevaj sa ale ja ziskavam zazitky inymi sposobmi nez pitim alkoholu ...
18.03.2010 - 11:10:08
00
vy co vkuse tarate o chlaste mi pripominate adolescentov ked sa prvy raz chystali na chatu sa riadne ozrat , kazde druhe slovo je o pitke az mi je z toho nejak nevolno .... :puke:

a toto je dovod co ma silno odradza od ucasti na campe ...( a ak aj niekoho ineho kludne napiste )
Usla ti jedna podstatna vec, ktoru ti vysvetlil Dudo. Cely Cyklo camp je o bikovani, bikeroch, bikerkach a hlavne o zabave. Nieje to stretnutie abstinentov a dufam ze nikdy ani nebude. A to kto, kolko a do kolkej vie konzumovat je len jeho osobna vec. Ak by Jerry bol jediny ucastnik, tak ver, ze tam budem s nim a kvoli nemu.
V sobotu mame poradu ohladom Cyklo campu, takze v priebehu buduceho tyzdna zverejnime podmienky ucasti, program Cyklo campu, platby a spustime prihlasovanie. Ako kazdy rok aj teraz mame pripravene nejake novinky, pribudnu nove trasy a samozrejme New CENSORED :y:
EDIT : Janosik ak ta neoslovuje zabava s dospelakmi, tak pre deti mame vybavenych animatorov, ktory v pripade potreby budu vediet deti aj prebalit. Tak nekritizuj nieco o com nemas ani šajnu. Ak si chces urobit aky taky obraz o Cyklo campe, precitaj si nieco o tom minulorocnom a predminulorocnom.
18.03.2010 - 11:14:37
00
Janosik co si to za typka? Na vsetko sa pozeras negativne.


Naposledy upravil marek001 dňa 20.03.2010 - 08:56:17, celkovo upravené 1 krát.

18.03.2010 - 11:30:43
00
nuz ja som taky typek asi z inej galaxie , kde sa daju svoje zazitky aj s ostatnymi ludmi ziskavat inak nez seba ozieranim ale to je asi iba moj problem ....
nikto tu este nenapisal ako sa tesi na camp z dovodou ze si dobre zabajkuje aj s priatelmi a po super bikovacke si daju dva piva a spokojny pojdu spat aby boli pripraveny na druhy den .

2all :
este raz ja nie som proti alkoholu ale nechapem preco je chlast vyvysovany na najvyssiu uroven a az pod nim su zazitky z prejdenych tras a podobne. ci rozpravat sa da iba za stolom s poharom v ruke ? to ako pocas vyjazdou mate zakazane hovorit a bavit sa ? zatial vsetci iba potvrdzujete ze vam ide v prvom rade o chlast a tym si akoze dorobite nejake super zazitky ....

myslim ze uz sa k tomu nebudem viacej vyjadrovat lebo co som mal napisat som napisal ...
18.03.2010 - 11:38:46
00
Na Poraci bolo vsetko, co ma mat poriadna cykloakcia pokope. Od pocasia pocnuc.
... ale nechapem preco je chlast vyvysovany na najvyssiu uroven a az pod nim su zazitky z prejdenych tras a podobne...

Neber to tak vazne. Mnoho ludi zvladne max. 3 piva a pise tu o chlaste. Za klavesnicou je kazdy velky frajer a v piti to nie je inac. Ak mas zaujem o super bikovacku a sprievodne akcie, davaj prihlasku a neolutujes.


Naposledy upravil jfab dňa 18.03.2010 - 11:48:19, celkovo upravené 1 krát.

18.03.2010 - 11:39:35
00
janosik uz to tak neprezivaj... vsetci bajkuju cely rok, ale to stretnutie s novymi ludmi a super atmosfera + nalada nam bola vzacnejsia a lepsie sa na to spomina, pretoze pre niektorych je to raz do roka...
... keby to nebolo o bajkovani, tak tam nikto nejde a o nicom nebasni, nemyslis? Kludne sa zucastni cyklokampu, poriadne pobajkuj, s nikym sa nebav, po veceri zalahni do postele... a potom uvidis, kto ma viac zazitkov... jasne, ze vecer je najvacsia zabava, ale aj tak je to HLAVNE O BAJKOVANI... :y:
Dudo ty si moj clovek lepsie by som to nenapisal ani ja! :clap: :clap: To; Drotik :y: :y: :y: :clap: :hai: ! Chlapi uz sa tesim na spolocnu bajkovacku a vecerne tance s Bacovcami a MajoBull-om! \o/ \o/ \o/ :coffee: :D :D ps; radsej donesiem nealo hrusku, pivko ktore by sa mohlo hodit co vy na to chlapci slovensky a sninsky?
18.03.2010 - 11:42:42
00
zatial vsetci iba potvrdzujete ze vam ide v prvom rade o chlast a tym si akoze dorobite nejake super zazitky ....

myslim ze uz sa k tomu nebudem viacej vyjadrovat lebo co som mal napisat som napisal ...
Este raz si precitaj reakcie, postrehy a zazitky ucastnikov z roku 2008 a 2009. Svoje nicim nepodlozene uzavery si nechaj pre seba a ver tomu, ze cely organizacny stab robi vsetko pre to aby kazdy a ked hovorim kazdy, tak aj myslim kazdy, si na Cyklo campe nasiel to co mozno nenajde inde.
18.03.2010 - 11:58:59
00
přesně tak, zajezdit si na CykloCampu k tomu patří tak nějak automaticky - večerní pokec a zábava je velké plus navíc
18.03.2010 - 12:01:56
00
keyboard_arrow_up