Ahojte mam specialized hardrock comp, cely seriovy, vzadu salter shimano deore ktory mi doteraz radil bez problemov. Az som minule spadol na snehu ale to bolo len tak v rychlosti kroku som nedaval pozor a padol som na pravu stranu a pravdepodobne som ho trocha buchol. Odvtedy mi v strednych prevodoch (4,5,6) pomalsie radi, niekedy musim preradit o dva ale potom mi jedno kolecko preskoci. Som to skusal nastavit tym koleckom pri packach radenia a vzdy mi ide nasatavit aby dobre radilo len z menesieho kolecka na vacsie alebo naopak, podarilo sa mi aj nastavit aby radilo dobre, len mi to nechcelo ani jednym smerom skocit na druhe najmenesie kolecko, vzdy musim este raz preradit a potom mi ho preskoci. Je chyba vo mne a v tom jak to nastavujem alebo som ho mohol aj poskodit (nevyzera tak), dakujem za rady !
18.03.2010 - 20:37:55
00
najprv si skontroluj ci si si neohol patku...a ak je ta v poriadku tak je potom problem v zlom nastaveni... Pochybujem ze by si ho poskodil pri tak malej rychlosti..
18.03.2010 - 20:50:43
00
druhá vec... kúp poriadny bowden... a nové lanko a skús potom.... ;) že či uhádneš čo sa stane?
18.03.2010 - 22:04:04
00
Mal som podobný problém.Ak si čo len trošku ohol pätku prehadzovača, tak v servisoch zvyknú mať prípravok na nastavenie-narovnanie pätky, tam mi to dali do poriadku.Odvtedy to ide o.k.Samozrejme problém môže byť aj s napnutím lanka, keď to radí lenivo.
22.03.2010 - 18:54:51
00
ten prípravok na narovnanie pätky mám aj ja... volá sa zverák :)
22.03.2010 - 20:55:49
00
Hmm,ale so zverákom,zmeráš akurát tak baraní k...t a nie to či je pätka krivá ;)
22.03.2010 - 21:04:35
00
diky za rady, nejak sa mi to nezda ohnute ale som objednany do servisu lebo som si spomenul v kaktuse mam do jedneho roka od kupy jeden servis zadarmo a ten by mi inak prepadol takze budem mat kompletnu prehliadku :) ale aj tak dakujem :y:

EDIT: som si to pozrel este raz a jak sa na to kukam tok mam pocit ze to je trocha ohnute, asi by som s tym nemal jazdit aby som nedonicil kazetu?
23.03.2010 - 14:12:59
00
keyboard_arrow_up