ok, ved ja som to myslel v dobrom...som zvedavy na finalnu verziu...ale je na com stavat, to sa musi nechat
31.10.2006 - 16:33:27
00
CTM RAPTOR... zatial som menil stredovu osku,kluky(Truvativ GigaPipe,Truvativ HUSSEFELT) a dal som tam napinak(ProWheel)... este tam chcem menit vidlicu na nejaku lepsiu cez leto, a cem tam dat nejake hayesi..pravdepodobne HFX9.. :wink:
31.10.2006 - 21:40:50
00
CTM Delta disc zatial som nic nemenil a asi nai nebudem (nesu prachy :cry: )
01.11.2006 - 20:16:42
00
TREK 6700
05.11.2006 - 17:52:32
00
Author Versus a Alpina Tu Alpinu mam zo Svajčiarska stala neskutočne prachy! ale ma super ram vidla Macocha MX COMP 105. otpružena sedlovka, Brzdy Avid atááááák
05.11.2006 - 19:30:19
00
Ja mám Author Colorado Cr-Mo ram,vybava SH STX a vidla RST Capa T5(ja viem ta vidla je otras,ale ked som menil povodnu pevnu za tuto som nemal viacej $$$ a bol som vdacny aj za toto) zatial to nieje cele nic moc ale na buducu sezonu by sa to malo zlepsit (uvazujem o kupe lepsieho biku) na tomto biku som zazil uz zopar maraton a niekedy to bolo vazne uz na pokraji sialenstva 8) , a okrem toho este mam staru dobru favoritku ktoru som si trosku upravil podla vlastneho gusta :-)

Prajem vsetkych bikerom vela najazdenych km na tomto perfeknom vynaleze tisicrocia :)

Prílohy:

Komentár súboru: Favorit
PA190007.JPG
PA190007.JPG 387.38 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Author Colorado
P6040073.JPG
P6040073.JPG 346.51 KiB thumb_up0thumb_down

07.11.2006 - 19:36:59
00
to sedadlo mas pocas jazdy zapichnute v cokoladovom oku?
preco ho mas tak sikmo?
07.11.2006 - 19:44:49
00
to sedadlo mas pocas jazdy zapichnute v cokoladovom oku?
preco ho mas tak sikmo?


To je staršia foto teraz je už ok :wink:
07.11.2006 - 20:00:55
00
Orsigo77 ja by som ties zosalel pri maratone s takto nastavenym sedlom :lol:
07.11.2006 - 21:13:32
00
Orsigo77 ja by som ties zosalel pri maratone s takto nastavenym sedlom :lol:


na pretekoch som ho mal uz nastavene :wink: ta foto je zo zaciatku sezony ked som ho prvy krat dostal do ruk, teraz vyzera uz trosku inac, a preteky som zvladol celkom solidne aspon te ku zaveru sezony nakolko na zaciatku som mal mensie zdravotne problemi :lol:
07.11.2006 - 23:19:53
00
Ja mám Author Colorado Cr-Mo ram,vybava SH STX a vidla RST Capa T5(ja viem ta vidla je otras,ale ked som menil povodnu pevnu za tuto som nemal viacej $$$ a bol som vdacny aj za toto)


jedna otázočka - ten Apache chceš osadiť touto výbavou? To radšej pošetri na celý nový bike, veď ani tá vidla ti tam nebude pasovať, ale to asi vieš aj sám, nie! :? :cry:
inak tie cantilevery vzadu mi niečo pripomínajú :D ale to až keď bude viac času. 8)
08.11.2006 - 07:59:21
00
Orsigo77 > nechcem hovoriť čo to máš za bajk ale ak jazdíš maratony tak na tom bajku Author to klobúk dole 3x.
Ja síce nejazdím žiadne maratony ani iné súťaže iba tak pre seba pohodové jazdenie ale ak sa tomu aspon trošku venuješ čo som pochopil s tvojho článku tak nechápem prečo si nekúpiš bike hoci aj na splátky ak nemáš teraz peniažky. Ja ked som začínal s XC (to už bolo :) ) tak som si kúpil na splátky GF Wahoo.
Nešlo mi ani tak o značku ale o to čo na nom bolo za tú cenu OK RS Judy, ... dáke kotúčovky > tak s tymi som nebol spokojný ale inak OK. Bol za 20 a v pohode osadenie a až tak veľa som nepreplatil asi tak 1200bola splátka 15x + akont. asi 5.
V žiadnom prípade sa s ním tu nechválim, lebo ho už nemám. :) nieje to rada čo si máš kúpiť iba to, že sa to dá zohnať za pár korún mesačne.
08.11.2006 - 09:41:41
00
pardon to je forum aký mám bajk tak teraz momentálne tento:

Prílohy:

Komentár súboru: my new bike
FOTO.JPG
FOTO.JPG 92.66 KiB thumb_up0thumb_down

08.11.2006 - 09:47:44
00
Ja mám Author Colorado Cr-Mo ram,vybava SH STX a vidla RST Capa T5(ja viem ta vidla je otras,ale ked som menil povodnu pevnu za tuto som nemal viacej $$$ a bol som vdacny aj za toto)


jedna otázočka - ten Apache chceš osadiť touto výbavou? To radšej pošetri na celý nový bike, veď ani tá vidla ti tam nebude pasovať, ale to asi vieš aj sám, nie! :? :cry:
inak tie cantilevery vzadu mi niečo pripomínajú :D ale to až keď bude viac času. 8)


Este neviem, rozhodujem sa medzi tym ze na ten apache dokupim vsetko new ( asi takuto vybavu by som chel SH deore DC, v-brake, a vidla daaka lacnejsia RS alebo manitou) alebo ram predat a kupit cely new bike ??? to bid otazka :D
08.11.2006 - 15:26:58
00
Orsigo77 > nechcem hovoriť čo to máš za bajk ale ak jazdíš maratony tak na tom bajku Author to klobúk dole 3x.
Ja síce nejazdím žiadne maratony ani iné súťaže iba tak pre seba pohodové jazdenie ale ak sa tomu aspon trošku venuješ čo som pochopil s tvojho článku tak nechápem prečo si nekúpiš bike hoci aj na splátky ak nemáš teraz peniažky. Ja ked som začínal s XC (to už bolo :) ) tak som si kúpil na splátky GF Wahoo.
Nešlo mi ani tak o značku ale o to čo na nom bolo za tú cenu OK RS Judy, ... dáke kotúčovky > tak s tymi som nebol spokojný ale inak OK. Bol za 20 a v pohode osadenie a až tak veľa som nepreplatil asi tak 1200bola splátka 15x + akont. asi 5.
V žiadnom prípade sa s ním tu nechválim, lebo ho už nemám. :) nieje to rada čo si máš kúpiť iba to, že sa to dá zohnať za pár korún mesačne.


Ja chodim ešte na SŠ takze na splátky by umna asi nebolo velmi fajn,tento author som dostal na zaciatku sezony od oca(bol jeho) a povedal ze podla toho ako budem jazdit tak sa uvidi na budu sezonu ci mi kupia novy a kedze som jazdil celkom slusne okolo 25 miesta celkovo.Tak sa rozhodlo ze na buducu sezonu bude new bike :D
08.11.2006 - 15:32:33
00
keyboard_arrow_up