Najlepsi bike obchod v Nitre s profesionalnym pristupom.Moj nazor...
29.09.2003 - 19:24:43
00
Nehovorim, ze Velo nie je najlepsi obchod v Nitre, to je pravda,.. Ale preco? Ziadny iny, podobny, tu nie je.<br />
Personal zdaleka nie je prijemny a mily. Ak nieco kupujete, je to v poriadku, no dalej sa o vas ako o zakaznika nestaraju. A nebudem zachadzat do toho, ako sa spravaju pri reklamaciach..dokazu byt dost neprijemni.. <br />
Aby som vsak bol objektivny, personal je jedinou podstatnou chybou obchodu. Takou pomensou je ponuka bicyklov, ktora je obmedzena na authory.<br />
:o
01.10.2003 - 15:49:58
00
S autormi mas pravdu,ale ku mne je vzdy personal mily a prijemny,az na tu staru predavacku...Ale v pohode,to je tvoj nazor,ja ti ho neberiem
03.10.2003 - 20:14:59
00
velmi dobry obchod v nitre a okoli najlepsi, to ze tam maju (viacmenej to ushneplati) len authory z niecoho vychadza...a z tetuskou nemam problem ale je pravda ze s nou nejednam o dolezitych veciach.:-)
23.10.2003 - 15:31:29
00
Tak, tak ta stara carodejnica vie byt neprijemna. Nechapem ci je to majitelova rodina, alebo co ked ju tam este stale drzia. Pred X-rokmi som tam kupil bike, po nejakom case som zlomil kostru, boli velke problemy s menenim kostry, nakoniec tam dali uuuplne sitovu so \"skrytou\" vadou. Sestra si tam tiez pred X-rokmi kupila bajk -teta predavacka mala sposoby horsie ako nejaka vymleta dojicka z druzstva. Odvtedy NIKDY VIAC!
10.06.2004 - 13:18:14
00
Este jedna vec sa mi strasne rata. Tam ked nieco nevedia opravit, tak ponuknu hned novu suciastku (vase prachy)-clovek ide s tym istym problemom do Cyklo V a V za dom mody a tam sa to da opravit a ked im poviete ze to vo Velosprinte nevedia, tak vam to urobia aj zadarmo.
10.06.2004 - 13:21:41
00
Ak beriem do úvahy všetky bicyklové obchody v Nitre tak tento patrí medzi tie lepšie. Robia skvelý servis, ceny nie sú ani najmenšie ani nijako horybilné a personál je skoro taký istý ako v celej Nitre - namyslený a neochotný. Myslím, že tým prichádzajú o dosť vela zákazníkov.
07.07.2004 - 12:53:52
00
mam dobru aj horsiu skusenost..ked som zhanal ram, boli ochotni..hned volali velkosklad..zhanali..super..ale ked som pred par rokmi prisiel s poruchou na vidle..manik mi ju vypustil a povedal, ze je prerazene tesnenie..a ja na bajku 30 km domov :-)).tesnenie drzalo..bolo ju treba nafukat..odkial som to mal vtedy vediet? :-))
30.08.2004 - 20:34:38
00
Ja chodim v poslednej dobe veci kupovat uz iba tam, s personalom nemam absolutne ziadne problemy, vzdy ochotne poradia... Nikdy nemam problem najst tam co potrebujem a servis mi pripada byt tiez velmi dobry. Je pravda ze som tam este nic nereklamoval, takze to posudit neviem...
23.02.2005 - 10:33:10
00
No jako bolo uz viac krat spomenute... obchod je super ale personal naprd!!!<br />
Pri kupovani biku su ochotny mili ale predali by vam aj hovno v sacku!!! treba si davat POZOR! <br />
Na druhej strane dobra odbornost predavacov!!
21.04.2005 - 20:16:32
00
Vynikajuci obchod super personal, prave som od nich kupil bike a urcite nie posledny. Oplatilo sa mi prist zo Senca do NR skor ako do BA. So vsetkym mi pomohli a super poradili.

Dakujem a tesim sa na dalsiu spolupracu.
20.03.2010 - 16:57:17
00
Vynikajuci obchod super personal, prave som od nich kupil bike a urcite nie posledny. Oplatilo sa mi prist zo Senca do NR skor ako do BA. So vsetkym mi pomohli a super poradili.

Dakujem a tesim sa na dalsiu spolupracu.

Velosprint je už pojem. Ale nie je jediný v Nitre. Ja mám veľmi dobré skúsenosti s predajňou Klondike Bike v Nitre na Jurkovičovej 28. Ochota, dobrý výber, profesionálny prístup k zákazníkovi, rýchly, kvalitný servis, za veľmi príjemné ceny.
22.03.2010 - 12:36:31
00
Velosprint = výborný internetový obchod.
Ceny síce nemajú ako na KUPKOLE a iných internetových obchodoch, ale treba pochváliť výborné jednanie, informovanie o každom kroku objednávky , rýchle jednanie vzhľadom na to, že tovar nebol skladom (viď obrázok) a posielanie zásielkovou službou v cene, ako u iných predajcov poštou.
Jednoducho ODPORÚČAM. :y: :handshake:

Prílohy:

velosprint.jpg
velosprint.jpg 25.68 KiB thumb_up0thumb_down

29.07.2010 - 21:09:38
00
Obchod super, ako jedinú nevýhodu vidím to, že centrovať kolesá dokáže len jeden chlapík :fubar: Prišiel som do vela že potrebujem vycentrovať kolo, a povedali mi že ten chlapík čo centruje tam bude až o týždeň a nikto iný to nevie... Mal som čo robiť aby som sa nezačal rehotať... A asi to bude len moje prekliatie, ale vždy keď chcem vo vele niečo kúpiť, nemajú to...

EDIT : Môj názor sa rapídne zmenil... Prvotne som bral ako vtip že centrovať kolesá vie len jeden servisák, druhýkrát mi to prišlo trošku blbé ale dnes ma totálne nasrali... 3 ľudia od nich minimálne behali po predajni, a z toho ani jeden nevie centrovať kolesá ! Bike je tam kupovaný, rátal som s tým že každý dobrý servisák, a velosprint mi pripadal vinikajúci, vie centrovať kolesá, rátal som to k bežným skúsenostiam profíka, ale očividne to tak nie je... Tovar večne nemajú na predajni, chalani čo tam boli mali toho dosť na práci, ale chyba bola že to dávali najavo... Boli nepríjemní, podráždení... Prídem do Klondike biku na klokočine, za 5 minút som sa dohodol... Hotovo, hirošima hadr... Velosprint nikdy viac, nech žije klondike bike !
31.07.2010 - 20:26:08
00
zdravim, ozivujem temu. Z velosprintu som uz kupoval plaste ale s tymto mi nieje vsetko jasne. Chcel by som kupit tieto brzdy predna a zadna a neviem ci su ako celok(paky,lanko,bowden , prosto vsetko co mechanika potrebuje) lebo v popise sa nic nespomina. Neviete niekto poradit? alebo im skusim brnknut ze co a ako?
21.08.2010 - 11:48:09
00
keyboard_arrow_up