Zdravíčko,
aké máte skúsenosti s cyklo-ľadvinkami? Čo je podľa Vás lepšie, malý vak na chrbát alebo ľadvinka...myslím tým na 2-3 hodinkovú bikovačku.
20.03.2010 - 08:40:11
00
Ľadvinku som síce nepoužíval, ale podľa mňa to nie je vhodné riešenie do terénu. Bude ti to skákať a pod. Malý vak môžeš kedykoľvek dovybaviť rezervoárom na vodu...
20.03.2010 - 09:16:49
00
priklanam sa k wladixovy : kupil som si taku jednu neviem ci ciklisticku ale v kazdom pripade som ju musel dat po pol hodine zo seba dole leba ma uplne skrtila na bruchu a podla mna aj branila v normalnom prietoku krvy do noh ( nie som ziadny maco skor chrt :-) )
20.03.2010 - 09:26:03
00
ladvinka je pre vekslaka pred teskom v blave na kamennom, nie pre bajkera ;)
2-3 hodinovu bajkovacku - a aj viac - kludne prezijes s flaskou vody a jednym bananom zastrcenym v tricku
20.03.2010 - 14:31:55
00
Bol som v podstate rovnakého názoru...tak díki!
20.03.2010 - 15:05:09
00
ja by som ladvinku az tak nezavrhoval
do terenu to nie je nic strasne, ked tam samozrejme nemas tazke veci (predpokladam, ze tam chces dusu, bundu, alebo podobne veci)
velku vyhodu ma hlavne v lete, lebo sa ti pod batohom nepoti chrbat ako hovado...
ja v lete ladvinku nosievam dost a ani ma neskrti a ani mi neskace...

konkretne treksport oscar a flask (podla "nakladu")
20.03.2010 - 15:23:10
00
moja reč, tiež užívam treksport oscar a minulé leto som ho brával so sebou častejšie ako batôžtek ;-)

Jediné čo vadí je zvyknúť si pri zoskakovaní a naskakovaní "vajcami na hornú rámovú trubku" že mám na zadku kapsu.

Na novú sezónu sa ale už pozerám po designovo zaujímavých dresoch s kapsami na zips.
20.03.2010 - 18:52:30
00
na 3 hodiny fakt stačia len vrecká na trikote a voda v bidonoch, batoh si berem ked idem minimalne na 2 dni
20.03.2010 - 19:31:22
00
no dobre a take veci ako napriklad navleky alebo bunda do zasoby...alebo nieco na jedenie..
vsetko v drese?
ved by som sa uskrtil :D
20.03.2010 - 21:09:49
00
nahradna bunda vo vrecku na ramovej trubke , navleky to snad nemyslis vazne tych narves do vreciek hadam aj zo 6 , a na jedenie mne osobne stacia tycinky musli a nejake drobne ked sa zastavim v dedine ....
20.03.2010 - 21:53:09
00
ladvinka je pre vekslaka pred teskom v blave na kamennom, nie pre bajkera ;)
2-3 hodinovu bajkovacku - a aj viac - kludne prezijes s flaskou vody a jednym bananom zastrcenym v tricku

Ty už si asi dlho nebol v Blave?! :lol:
A nebude lepšie mať banán zastrčený v nohaviciach? :rofl:
Ospravedlňujem sa za OT. :$
20.03.2010 - 23:34:52
00
nahradna bunda vo vrecku na ramovej trubke , navleky to snad nemyslis vazne tych narves do vreciek hadam aj zo 6 , a na jedenie mne osobne stacia tycinky musli a nejake drobne ked sa zastavim v dedine ....


no vidis to, ja zase neznasam vselijake hovadiny ako kapsicky na rame a podobne
a tych navlekov tam sice narves 6, ale ked chces este aj tu bundu, musli tycinky (ktore su na prd pri vyjazde, ale ked ti to vyhovuje), nahradny bidon (ak mas na rame len jeden) a neviem co este, tak tie tri vrecka v drese nestacia ...
21.03.2010 - 07:43:35
00
no tak si treba ujasnit na aky dlhy vyjazd , do 3 hodin aj do 4 h nemam problem s vreckami na drese vojde tam vsetko uplne v pohode nad 4 h a skor v lesnom terene sa podla mna uz oplati radsej rusacik resp camel bag a v nom mas tiez nejaky ulozny priestor cize ta ladvinka aspon pre mna je dost nanic nie z dovodu zeby sa do nej nic nedalo dat ale ten sposob upinania okolo brucha je silno nevyhovujuci z hladoska prietoku krvy, ked som ja tu moju dal prec zo seba som citil ze odpadnem bo sa mi konecne nahrnula krv aj do noh hehe
21.03.2010 - 16:21:10
00
Na cestu pouzivam ladvinku, ktora ma popruh siroky 60 mm, takze ani neviem, ze ju mam na sebe. Kedze na cestaku nemam drziak na flasu ( este som sa nezmohol :-) ) vozim v nej 0,5l bidon, hustilku, nejaky :cash: , nejaku tycinku, kluce od baraku a mobil. A ladviny mi dakuju za ich ladvinka chrani pred vetrom a chladom. Ladvinka je znacky no name z byvaleho obchodu siete ESO ( obchod pre Ekonomicky Slabe Obyvatelstvo ) a k spokojnosti sluzi uz dlhe roky.
22.03.2010 - 08:31:04
00
veru u janosika bude asi problem so zlou volbou ladvinky...
ja nosim tie treksportacke a tie maju siroke popruhy, takze tiez ani neviem, ze by som ich mal na sebe
22.03.2010 - 08:33:30
00
keyboard_arrow_up