No ano vždy je smutné keď mladý človek odíde.Ono osobné problémy môžu zložiť každého,nikto nevie čo ho čaká.
21.03.2010 - 01:27:48
00
nechcem byť zákerný, ale... tí čo sa TU z neho tak smiali, zakladali témy oňom a pod... nechcel by som byť vo vašej koži.



Netrep blbosti... Takto za PC ako sme tu ťažko zistíš že ma niekto problém. Niekedy to nevedia ani najbližší ľudia z okolia.
Môj kamarát s ktorým som začínal jazdiť sa presťahoval na samotu.... Po 5 rokoch ničnerobenia, len meditovania a pod. pre mňa blbostí mu preskočilo a pokúsil sa o samovraždu, ale takú pomalú...Našli ho v lese niekde na Záhorí, pešo prešiel od P. Bystrice. Našťastie ho zachránili akurát prišiel o nohy lebo mu odmrzli. Jediné čo sme si mysleli že je nejaký divný a že mu začína hrabať, hnali sme ho do roboty... A problém bol úplne niekde inde.

Úprimnú sústrasť.
21.03.2010 - 07:38:35
00
Kazdy mame nejake problemy,niekto vacsie,niekto mensie...a je len na nas ako sa s nimi dokazeme vysporiadat,niekoho zlozia aj tie mensie,niekto sa zase pousmeje aj nad tymi vacsimi a ide dalej...
Kazdopadne je to velmi smutne ked si niekto siahne na zivot,takto by to nemalo fungovat a nase reci tu nic nezmenia ani situacii neprilepsia.
Opustil nas jeden z nas bikerov,nech uz pre cokolvek a akokolvek,odpocivaj v pokoji Ivan.
21.03.2010 - 08:05:12
00
Ja som sa na ňom tiež nasmial - ale svedomie mám čisté. Proste tak ako on perlil ta to len asi cumel sa mu vyrovnal. Ale myslím, že bolo aj z jeho príspevkov cítiť, že nebol úplne fit. Toto je anonymné fórum, nemôžme vedieť pokiaľ sa osobne nepoznáme, čo prežíva ten druhý...
A v každom z nás je kúsok malého decka, ktoré je škodoradostné a dychtivé po malej zákernosti...
Samozrejme je to veľmi smutné, čo sa mu stalo. Ale život je boj ako sa hovorí - a on mal ten boj asi dosť ťažký. Nech odpočíva v pokoji...
21.03.2010 - 08:59:03
00
Mal asi trochu iný pohľad na svet a písal čo na srdci to na klávesnici. Nepáčilo sa to možno každému a aj preto bol časom na výsmech, podával to asi zlým spôsbobm. Internet a písomná komunikácia dosť skresľuje (navyše aj určitá anonymita). V skutočnosti by pravdepodobne v pohode zapadol do partie bikerov.
Každopádne by som to od neho nečakal, prišiel mi dosť sebavedomý, no poznal som ho viac-menej len cez fórum. Každopádne je ho škoda, ako človeka, bikera. Život je občas ťažký ...

Úprimnú sústrasť rodine, blízkym. Ivan, odpočívaj v pokoji ....
21.03.2010 - 10:30:14
00
hm...je to zvlastne, ked clovek cita taketo spravy, nech uz vystupoval akokolvek, ako hovori warzone, tiez to bol biker...a mozno tu hladal pomoc, v kazdom pripade je neskoro a je to smutne
R.I.P
22.03.2010 - 08:12:38
00
Ako zistit, ci hladal pomoc, ked na nic nemal cas, nic nestihal, stale sa niekam ponahlal a popri tom tu vkladal ako odpovede iba kopec smajlikov za sucasneho negativneho vztahu k madarom. A mozno ich ani nikdy nevidel. Z jeho prispevkov som necitil, ze ma problem a nemam pocit, ze mu toto forum ublizilo.
22.03.2010 - 08:32:14
00
Spajat jeho rozhodnutie odist z tohto sveta s tymto forom je absolutny nezmysel. Je smutne, ak sa niekto z akehokolvek dovodu rozhodne pre takyto nezvratny cin. Zanechal po sebe bolest a smutok a je to pre mna absolutne nepochopitelne preco. Aj napriek tomu, ze neviem kto a aky to bol clovek a biker, taketo definitivne riesenia odmietam a nechapem.
22.03.2010 - 13:38:49
00
Tiež som sa na ňom rozčúlila, neskôr už len bavila. Až teraz mi je jasné, že "Traged"- ako sme ho volali nebol po psychickej stránke v poriadku a depky robili svoje. Možno keby tu bol nejaký psychológ medzi nami, vedel by odhadnúť indície, ktoré tomu nasvedčovali.Každopádne je mi to ľúto, hoci výčitky necítim.Je atypické, že športovec, ktorý má možnosť ventilovať pocity a emócie inak, vpadne do do takejto depky.
28.03.2010 - 14:26:24
00
Nie je to atypické. Síce - ja som plutvonožec a je otázne do akej miery je moje ja prenosné na ľudí :D
28.03.2010 - 18:27:23
00
keyboard_arrow_up