No išol som vyumyvať Livinku :inlove: ... ale jak som ju vybral tak som ju dal späť :headbang: ... šaškovali sme s fukanim Jimyho žiletky :rofl: ale dokončime zajtra bo še coškaj pohubilo :lol: ta som dofukol i sebe i susedkam z čislom dveri 10 a 15 žeby mohli bajkovať 8)
24.03.2010 - 18:46:48
00
Armstrong az pojdes na tu "velkonocnu domasu" 8) tak daj znat dopredu+mapa :sun: .mozeme tam dat dakde stretko :rofl:


Naposledy upravil Rymanow dňa 25.03.2010 - 17:37:22, celkovo upravené 1 krát.

25.03.2010 - 07:47:57
00
5U a že nerobiš :rofl: už mi je to jasne ... PENZION BODKA :D
25.03.2010 - 10:18:46
00
:lol: :lol: :lol:
dnes:krasny brod ok teplo len co som vyslapal kopec na druhej strane ma ovalil studeny vetrik :rock: az po malu polanu kriky popri ceste vysekane takze v lete budem nadavat :devil: bo sa nebude kde schladi pred slnkom :sun: v havaji mi nakupil salatiky tresku rohliky :pizza: v makovciach sa cestari tvarili ze pracuju :f: za dedinou ma vytlacili uplne z cesty dvaja blazni \o/ co sa rozhodli navzajom predbiehat za bukovcami som sa napapal sadam na bike tu oproti kamion nesiel rychlo tak 50-60 tipujem..predne koleso stale blizsie k bielej stredovej ciare..pozriem nanho nevidim mu do oci :shake: lebo ma tmave okuliare(dajaky snincan)zachvilu uz koleso na mojej strane..pozeram nanho o nic |( ja pol metra od krajnice na ceste takze mam kam este uhnut uz nieje daleko odomna vyse polka kamiona na mojoj strane on nic hlava normalne naklonena ta chto zna ci spi ci duma ci jakoho frasa :P ..je pri mne..na svojej strane ma uz len koleso z druhej strany tak prudko uhybam za krajnicu. :tmi: ..keby som natiahol ruku tak sa ho mozno dotknem :whew: tak popri mne lizol cely vlek isiel dalej obzrel som sa a on na zatacke brzdy a len len ze nevybehol do jarku a potom uz len kaplnka,vyrovnal to a isiel dalej klasika 50 akoby nic :music: chotca dalsi cestari cez stropkov som len preletel v sitniku mi kupil alkalicke do fotaka ;) .dalej popri domasi po hlavnej...uz je hotova obidve strany :clap: na zaciatku jak mala domasa.cez zalobin cesta prasna az po tovarne-krizovatka traktorom cistili krajnicu :headbang: .plno sanitiek hasicov policajtov sa dnes premavalo s hukackami :nod: .pri vstupe do HE dalsia havaria(vcera rano tiez jedna na zaciatku HE).coca-cola mi dosla tak domov na vypary :beer: som myslel ze budem viac nadavat hore kopcom ale dajak nic :angel: zajtra asi betonujem :punch:zopar motorkarov som uz dnes stretol :party: jedn policajt na motorke,dajak pomizli tote merace rychlosti co boli v dedinach..ani v SV uz nevidno.

Prílohy:

ani voda ani lad taky syr.JPG
ani voda ani lad taky syr.JPG 388.59 KiB thumb_up0thumb_down

nasa certovica na domasi.JPG
nasa certovica na domasi.JPG 477.64 KiB thumb_up0thumb_down

plavajuci prives sem-tam.JPG
plavajuci prives sem-tam.JPG 489.95 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0034.JPG
SANY0034.JPG 349.23 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0035.JPG
SANY0035.JPG 358.73 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0037.JPG
SANY0037.JPG 363.82 KiB thumb_up0thumb_down

tolko bolo ked som sa sem dotrepal....JPG
tolko bolo ked som sa sem dotrepal....JPG 228.79 KiB thumb_up0thumb_down

uz len tento kopec a humenne.JPG
uz len tento kopec a humenne.JPG 325.63 KiB thumb_up0thumb_down

zakusočna.JPG
zakusočna.JPG 485.99 KiB thumb_up0thumb_down

25.03.2010 - 15:56:12
00
wow :o to jak si zablúdil až do Runiny? Tam som ešte nebol...už nedavaš len okruhy ale začal si navštevovať aj dedinky na konci sveta? :lol: Ale odvaha ti nechyba Peťo, ja by som sa tam asi sam neodvážil :clap: A tá hliadka aj videla medveďa alebo len tak preventívne upozorňujú?
Pozeram, že Domaša plná vody, karavány plaváju :wasntme:
25.03.2010 - 16:19:51
00
5U 5U :D :D zažitkoch už maš a to len začatok sezony :D ... ja som bol dnes s chlapcami .. kde som bol ? :rofl: nikde dokopy, medzi Vydraňou a Palotou pri altánku, umyl som si Livinku :inlove: v potočiku, ruky odmrzli, ale hlavne že je čistučka :makeup: :hai:
25.03.2010 - 17:26:44
00
to tu nikto nebetonuje len ja ci co?? :lol: :@ sluchaj vrac še uš s totej nitry a poc bicyglovac bo nemam s kym :devil: je po dazdi :rain: hej hej plavaju a skoro vsetky su vyse kolies zaplavene..zopar rybarov tam. :hug: :baca ondrik spominal,ze ked tam boli minule tak tam videli k(kde v riti je na notbuku o s makcenom?? a ani siroke a tu nemam!!)kopku :lol: ale je mozne,ze sa tu nejaky potuluje ved je ich uz tolko ze az!a ty ho telo uz neumyvaj ale bicygluj!moj nazor na bike poznas,jak ho v zime oprem o scenu tak ho u jari vycahnem vitor ofuka spinu co ostane ta ostane aspon tak necaha dachtorym ludzom oci.odvtedy co som ho kupil este ani raz som ho neumyl okrem toho podstatneho brzdy retaz prehadzovacka atd...
26.03.2010 - 10:53:33
00
. jak neumyvaj :D dakto še s gramami ohaňa a ja 2 kila blata nedam dolou z bicygľa ? :rofl: .... A :hug: nespominaj bo bluebiker nikdze nepujdze :lol: :lol: :lol:
26.03.2010 - 11:02:58
00
jaj tak..ja myslel,ze ho xces mat stale vybliskany.....mne nevadi.vyschne opada.sak s blue nepojdzeme tam dze medvede..no nic idem pracovat cau.
26.03.2010 - 11:10:09
00
Pán Boh pomáhaj! čo to betónuješ? Keď som videl tie postele čo si tu predtým dával tak som myslel že si sa cestou zastavil niekde v nábytkárstve :lol: Inak, "ô" pokiaľ máš zapnutú slovenskú klávesnicu nájdeš vedľa písmena "L" napravo a široké "e" niekde nad tým ;) Doma by som mal byť od stredy a dúfam že nebude veľmi mokro lebo sa už neviem dočkať keď pôjdeme jazdiť do lesa :wasntme: Sparcus teraz bike len zašpiní, umyje, zašpiní, umyje ... :) no aspoň sa nenudí
26.03.2010 - 11:53:18
00
. no šak aj vybliskany može buc :lol: inak česť práci a rukam pokoj :muscle: :rofl: na garaž betonuješ ? :whew: nechcel by som :D :headbang:
26.03.2010 - 12:08:12
00
No tak dam tu moj sumar za posledne 3 dni.
Piatok som zobral MTBcko s tym, ze pojdem popod Kycaru smer Nagov a este sa niekde pomotam.
Ked som vsak vysiel na luku za cintorinom po 100 metroch som to otocil, lebo bolo fajne blato a vobec to neslo. Ale videl som tam nejake stopy bicyklov, Sparcus to si bol ty ?
Tak nakoniec som sa siel sklamany len na Danovu, este tam je celkom dost snehu na svahu.
Sobotu som siel cez Sukov - Cabiny - Radvan v celkom slusnom protivetre, v Radvani otocka a uz sa slo lepsie lebo vietor fukal do chrbta.
Dneska po hlavnej smer Humenne, otocka pri odbocke na Hrabovec. Naspat este lepsi protivietor ako vcera, bolo to jak slapat 20 km do kopca :) ´. V Krasnom Brode som stratol Sparcusa - na aute :D
28.03.2010 - 17:35:38
00
ano bol som to ja :rofl: asi pred 2-3 dňami, tiež som to otočil :lol:
28.03.2010 - 20:03:44
00
dnes som bol kuknuť Uboč jedna strana (od močaran) vpoho, druha strana kalamita ... roztraktorovane :rofl: same blato. ....... mal som čistučky bajk :rofl: :rofl: :rofl:
28.03.2010 - 20:05:41
00
dnes som vybehol na sopkovsky kopcek z nasej strany.cesta ovela lepsia ako minule.trocha som sa plasil lebo som mal stretko v HE 8) a nakoniec som tam cakal 3/4hodiny takze spoteny som vychladol a mokry ako mys :rain: .potom prisiel marians a islo sa kdesi ani neviem kde ale pred porubkou dolava :f: .potom po lese kade tade ma povodil ale kedze som nevladal tak som to stocil domov a on pokracoval dalej ja som v hankovciach hodil bike do laborca :angel: a je pokoj zajtra si pojdem kupit aspon 750-ku dajaku hondu aleboco :party: a budem sa vyvazat bez trapena.viac nebicyglujem kaslem nato bodka to zabalil nema tah! :@ tak a mate o jednoho bicyglistu menej :lol: off.

Prílohy:

gruzovcik.JPG
gruzovcik.JPG 338.53 KiB thumb_up0thumb_down

kamenica od HE.JPG
kamenica od HE.JPG 360.39 KiB thumb_up0thumb_down

kamienka.JPG
kamienka.JPG 275.04 KiB thumb_up0thumb_down

pred dedinou sopkovce vyjazd.JPG
pred dedinou sopkovce vyjazd.JPG 355.46 KiB thumb_up0thumb_down

pred kamenicou od HE.JPG
pred kamenicou od HE.JPG 392.99 KiB thumb_up0thumb_down

serpentiny do kaminky.JPG
serpentiny do kaminky.JPG 387.47 KiB thumb_up0thumb_down

tu som ho nechal nech si ide...JPG
tu som ho nechal nech si ide...JPG 426.13 KiB thumb_up0thumb_down

vystup na sopkovsky od ladickovec.JPG
vystup na sopkovsky od ladickovec.JPG 407.74 KiB thumb_up0thumb_down

zjazd dole.JPG
zjazd dole.JPG 348.07 KiB thumb_up0thumb_down

zjazd serpentiny do kaminky.JPG
zjazd serpentiny do kaminky.JPG 327.72 KiB thumb_up0thumb_down

29.03.2010 - 14:31:16
00
keyboard_arrow_up