ja chodim kazdy druhy den do posilky a kazdy druhy den behavat, takto to striedam :) v takomto pocasi sa neodvazim ist na cesty medzi auta ani na mtb, nieto este na cestaku. :D


jj presne aj ja tak + plavanie tak raz do tyzdna tam vopchám, napr. v sobotu sme mali dobre pocasie tak som siel na cestu s horskym a spravil som si 26 km, ale riadne ten pocit vynikajuci :) :sun:
21.01.2010 - 23:18:35
00
to sa vam zije,ked tam nemate sneh :)
22.01.2010 - 05:35:50
00
jaaaj judia viete co mne sa minule stalo ... na troch kraloch som sa vybral troska pojazdit po ceste na horskom (bolo mokro ale ziaden sneh) a ked som sa vracal domov tak asi 100m pred kruhacom sa za mna priplazila zenska na nejakom bielom aute(citaj srote) ale nepredbiehala aj ked ziadne auto neslo. No na moje pocudovanie sa pustila do predbiehania prave pocas toho ked som prechadzal kruhacom :o ... ako kukal som jak puk a s rajdami skoro na jej spetaku som sa modlil nech ju alebo mna nahodou nesmikne. :^) ... za kruhacom samozrejme zase ziadne auto ... proste ten najlepsi cas si vybrala. :worried:
22.01.2010 - 13:25:16
00
To je zvyčajne tak, keď vodič nemá "oči", prehľad a odhad vzdialenosti a poprípade má problém nájsť šaltpáku, vytlačiť spojku, podradiť a poprípade aj potočiť volantom a k tomu všetkému aj sledovať cestu. smutné
22.01.2010 - 14:38:37
00
jaaaj judia viete co mne sa minule stalo ... na troch kraloch som sa vybral troska pojazdit po ceste na horskom (bolo mokro ale ziaden sneh) a ked som sa vracal domov tak asi 100m pred kruhacom sa za mna priplazila zenska na nejakom bielom aute(citaj srote) ale nepredbiehala aj ked ziadne auto neslo. No na moje pocudovanie sa pustila do predbiehania prave pocas toho ked som prechadzal kruhacom :o ... ako kukal som jak puk a s rajdami skoro na jej spetaku som sa modlil nech ju alebo mna nahodou nesmikne. :^) ... za kruhacom samozrejme zase ziadne auto ... proste ten najlepsi cas si vybrala. :worried:

na takychto usekoch treba ist stredom vodic za tebou ci chce alebo nie musi pockat,ale treba byt pripraveny na sprsku nadavok v tom lepsom pripade
23.01.2010 - 16:55:45
00
ďalšia obeť na ceste...tentoraz priamo majiteľ značky Wilier

http://www.cyclingnews.com/news/wilier-triestina-owner-killed-while-riding-in-italy
24.01.2010 - 17:19:48
00
no schyluje sa k casom ked k povinnej vybave na biku bude aj bubienkac s 12 nabojmi ,samozrejme aj spetak aby sa clovek mohol stihnut ubranit rutiacemu sa autiaku |(
24.01.2010 - 21:04:51
00
Zatial vozim so sebou plynovu pistol,asi prejdem na ostre :D
24.01.2010 - 21:39:29
00
a naco je pouzitelna plynova pistol ? otravis ich plynom ? ( joke )
24.01.2010 - 21:47:59
00
ďalšia obeť na ceste...tentoraz priamo majiteľ značky Wilier

http://www.cyclingnews.com/news/wilier-triestina-owner-killed-while-riding-in-italy

smutné...
Na druhej strane, chcel by som zomrieť na kole ako 71-ročný...
24.01.2010 - 22:12:22
00
Najvasci kreteni :finger: maju na SPZke pismena BN a NM. Od takych sa nic dobre neda cakat :worried:. Pri ziskavani vodicaku by som nariadil povinne cca 10 hodin jazdy na bicykli. To by sa v tych plechovych obludach potom inac spravali a kamionistom :fubar: 20 hodin, autobusarom :finger: 30!!!
04.04.2010 - 10:00:31
00
Aj podla mňa sú autobusáci najväčší magori. :finger:
04.04.2010 - 11:56:39
00
mozno dedo padol na cestu a tipek ho presiel..v 71r. sa da cakat hocico, taky stary, je tak isto nebezpecny jak tak stary sofer auta...a tak isto si myslim, ze lepsiu smrt pre seba nemal vymyslenu
04.04.2010 - 14:19:48
00
ale ho dakto nahovoril aby sa mohlo dedit ....
05.04.2010 - 09:23:30
00
Neviem ci uz mam aj ukazovat rukou ked som ja na hlavnej a aj tak pokracovat chcem lebo debil co ma minuly tyzden skoro sejmul v lamaci musel byt pekny kretena tosom este nanho pozeral..idem si od zel. stanici v lamaci smer tesco lamac na svetelnej krizovatke kde sa da este odbocit na dubravku sa po zelenej vyberam rovno a vtedy kreten vo firemnej felicii co isiel zamnou ma obieha a snazi sa este predomnou odbocit v pravo na co ja fleky ledva som to vytocil chybalo asi tak 20cm od predneho kolesa. to ze ja idem po hlavnej to ho nezaujima by som chcel vidiet jeho reakciu ak by ma zhodil a presiel po biku ze bude musiet predat minim. este jednu feldu aby mi mohol uhradit skodu. vodic co stal na cervenej od smeru z dubravky len nechapavo krutil hlavou.a ten kreten nic ako keby mu ta cesta patrila.dostat ho doruky spoznali by jeho gule tvrdost tretier.a ty co len vytrubuju maju vzdy len reci lebo ked sme skamosom na jedneho kricali nech zastaviaby sme pokecali tak len pribrzdil a ked sme spurtovali knemu rychle dal jednotku a prchal prec.asi zacnem polievat vodicov v autach iontakom.pokial policia nebude aroganciu vodicov patricne trestat nikdy to nebude u nas ako v rakusku.
05.04.2010 - 16:53:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up