Ahojte, chcem sa opýtať, či máte niekto skúsenosť aj s tým, že by dieťa nechcelo sedieť vo vozíku za bicyklom. Kúpili sme totiž chariot cougar 1 a náš 10 mesačný krpec v tom nechce byť ani za svet. Ešte keď ideme len na prechádzku,tak môže byť, ale akonáhle sa zvýši rýchlosť na bicykli, tak vyvádza a ani za ten svet nechce v tom sedieť. Prosím, ak viete poradiť, či ste sa s tým stretli a či to prešlo,alebo čokoľvek podobné. Obávam sa, že budete radiť iba niečo na ten štýl, že to môžeme rovno predať :-) Kým má obdobie, že má spinkať, tak to je celkom ok, ale hneď ako sa zobudí, tak už končí jazda na biku. Dík
23.04.2010 - 13:40:51
00
dieta si musi zvyknut, alebo aj nie, treba volit kratsie vylety s prestavkami, idealne pocas poobedneho spanku, moje babo s tym problem nema, momentalne ma uz 3 roky, ale samozrejme je to individualna vec, vo voziku ma knizky, jedenie a pitie, hracky, takze zabavu na 1 - 2 hodiny si najde, ale to je max., potom treba pauzu a vybehat sa vonku...

trochu by som to prirovnal k detskej sedacke v aute, jednoducho vydrzat unosnu mieru musi, niekedy sa neda svietit... :lol: ak nic nezaberie, tak odporucam makovy odvar pre hyperaktivne deti... :rofl:

viac tu:
co-si-mam-kupit/privesny-vozik-za-bike-pre-dieta-t15836.html?hilit=chariot

co-si-mam-kupit/chariot-cougar-2-detsky-vozik-t20672.html?hilit=chariot
23.04.2010 - 14:04:00
00
keyboard_arrow_up