A zaratal si do svojho vykladaneho rozpoctu aj : sedlo, plaste, dusa, pedale ?
26.04.2010 - 23:02:35
00
... omotávku, košíky, bowdeny a lanká, ale hlavne poskladanie a nastavenie ;)
26.04.2010 - 23:10:01
00
Nikto mu bicykel lepšie nenastaví ako on sám
26.04.2010 - 23:11:27
00
Nastavenie, OK, ale asi sa trocha narobi s lisovanim hlavoveho zlozenia, montazou misiek ci rovnanim patky. Strihanie, zarovnavanie a priradovanie dlzky bowdwnov je tiez sranda.
26.04.2010 - 23:16:03
00
Nikto mu bicykel lepšie nenastaví ako on sám

To asi nebude jeho prípad! :lol:
26.04.2010 - 23:18:42
00
Pokial nie si obchodnik,a nedokazes si komponenty zohnat bez dph napriklad, jednoznacne na skladacke prerobis.Myslim samozrejme nove suciastky.Ten,ktory to sklada v tovarni ma od vyrobcov vzdy ovela lepsie ceny ako tie, ktore su na nete ako super akcia. Pokial kupujes cely bike a nieco ti nevyhovuje,solidny obchodnik by mal byt schopny ti niektore veci vymenit,kazeta a prevodniky by mal byt najmensi problem.
27.04.2010 - 08:38:39
00
Pokial nie si obchodnik,a nedokazes si komponenty zohnat bez dph napriklad, jednoznacne na skladacke prerobis.Myslim samozrejme nove suciastky.Ten,ktory to sklada v tovarni ma od vyrobcov vzdy ovela lepsie ceny ako tie, ktore su na nete ako super akcia. Pokial kupujes cely bike a nieco ti nevyhovuje,solidny obchodnik by mal byt schopny ti niektore veci vymenit,kazeta a prevodniky by mal byt najmensi problem.

Áno,s týmto čo si napísal sčasti súhlasím,ideálna kombinácia je zohnať lacnejšie komponenty a vedieť si to sám zkompletizovať a nastaviť,tak aby si nemusel za zloženie a nastavenie platiť v servise- tam sa dá ušetriť.Ja som komponenty objednával z netu(vačšinou z Česka)a potom som si to sám zložil.Samozrejme,zvažoval som aj kúpu hotového bike,ale vždy som našiel niečo čo sa mi tam nepáčilo,alebo mi tam dizajnovo nesedelo.Jeden Trek som aj našiel,ale predajca mi odmietol vymeniť súčasti ktoré som tam nechcel,a to bol moment keď som sa rozhodol pre skladačku...
27.04.2010 - 12:23:59
00
sedlo a pedale som si kupoval prednedavnom, takze to dam zo stareho bajku, plaste a duse 50 €, hlavove zlozenie, predstavec, riadidla a omotavka su v cene, bowdeny a lanka su sucastou sady. takze som za to, ze sa to oplati. a poskladanie a nastavenie mam uz vybavene, kedze vsetko by som to urcite sam nezvladol
27.04.2010 - 17:36:42
00
keyboard_arrow_up