Dnes som nahodou nasiel tusim novy obchod na Jazere v Praktik markete. Kedze som sa ponahlal tak som stihol len trochu pozriet. Mali tam slusnu ponuku bikov trek, prilby met, videl som aj nejake oblecenie a komponenty.Nabuduce musim ist poriadne popozerat...
12.05.2010 - 22:24:36
00
Kde je to tam presnejsie ?
15.05.2010 - 19:44:54
00
Vystupis pri Bille .. a pojdes okolo nej z pravej strany. Cca 200metrov za nou je zlta budova, take obchodne centrum (zeleziarstvo ...). Tak dufam ze to najdes.
15.05.2010 - 19:56:17
00
Heh to je dolu pod mojim balkonom ;-) A ten Praktik market u je dlhe roky ale bicykle tu predavaju asi len tri roky mozno dva ale uz to stihli aj rozsirit (bike a rybarstvo) celkom slosne to tam je ale bojim sa ze tam maju len take tie predrazenejsie veci (na moj vkus) ako Bontrager... ale inac ok
15.05.2010 - 20:33:26
00
Vedel som ze tam maju biky, ale vtedy mali len take tie pre babicky v tej predajni kde je kuchyna, a teraz som bol kupit nejake tesnenia a nasiel som aj ten shop a kedze tu nemal temu tak som mu ju zalozil :D
15.05.2010 - 21:48:12
00
Obchod prevadzkuje byvaly cyklista - lyziar Kristian Dolak, ktory bol predcasom spolumajitel SPORTCOMu na Hlavnej.
17.05.2010 - 10:42:23
00
šlapol som si tam od jazera na biku , ešte že som nepalil benzin , .... mne prišiel bez fantazie a šťavy , :shake: je to LEN ďalší dietny obchod
25.05.2010 - 09:06:30
00
No ja som si tam kupil prilbu MET Kaos Ultimate, dohodli sme sa aj na nejakej tej zlave takze v pohodicke. U mna spokojnost.....
02.04.2011 - 17:27:58
00
ešte tam je ten obchod? lebo som tam bol pozrieť predvčerom, no akosi som to tam nevidel. Som prešiel dookola celú tú budovu, ale nikde som nevidel žiadnu tabuľu ani nápis, ktorý by mal niečo spoločné s bike obchodom...
06.04.2011 - 12:07:02
00
Musíš vojsť dnu, je tam železiarstvo, kuchynské potreby, rybárstvo a cykloobchod,
tie obchody nie sú vlastne od seba nijak oddelené.
06.04.2011 - 13:43:06
00
Nedalo mi to ale musím napísať, nedávno som sa práve pre tento cykloobchod rozhodol. Mal som v pláne odniest bike na velku GO (kontrola rozobratie premazanie- naboje stredy retaz lanka hlavove proste vsetko - co pisali v cenniku na webe) a to hlavne preto ze som pred sezonou chcel mat bike pripraveny a ja osobne som nemal koli skole vela casu ani miesto kde sa s tym babrat sam. Cena za generalku prijatelna - 35e (porovnatelna s inymi bike-shop/servis v KE) a tak po telefonickej objednavke som tam odniesol bike v pondelok s tym ze by do 2 pracovnych dni mal byt hotovy.. a tak som cakal po 2 dnoch hovor... nic.. dal som tomu este den.. a nic az som im zavolal ja sam ako je na tom (s obavami ci nieco netreba menit a podobne) do telefonu po kratkom rzohovore zahlasili ze uz je hotovy a tak som siel ponho. V servise ked som mrkol na bike tak rychloupinaky na kolesach v inej polohe kazeta a retaz ocistena (toze nedostatocne som si vsimol az doma) a tak som si povedal fajn mam to hotove. Pridem domov(Podotykam byvam cca 5minut peso od obchodu a bike som tlacil - siel som s kamaratom, cize neverim zeby nasledne zistenie bolo ovplyvnene cestou domov!) idem omrknut bike.. nestacim sa divit.. okolo stredoveho zlozenie pod klukami prach, naboje ocividne utrete len zvonku utierkou, sajrajt medzi clankami retaze nedotknuty, na kazete medzi koleckami prach, hlavoveho sa ani nedotkli, brzdy nenastavene a podobne... Tak Snad som bol jediny a posledny komu sa toto stalo,a aj nevravim ze to robia kazdemu ale pre mna ten obchod su supaci bol som tam prvy a posledny krat.Odflakli to proste. tolko moj postreh k tomuto obchodu. (btw web: www.chrisbberybike.eu) keby niekto chcel.
19.05.2013 - 15:42:39
00
Ahojte. Prave som premyslal zobrat si moj Trek na velku generalku do chrisbberybike. Nejake nove info ohladom toho obchodu? diky
11.01.2015 - 12:02:40
00
keyboard_arrow_up