Pekne ste sa mali, aj ste sa smykli na tej smyklavke? :)
Zmokli ste cestou spat?
22.05.2010 - 22:54:22
00
asfaltka: patronko, zelezna, spariska, BK a Raca je zjazdna ? :D


od patronky po spariska v pohode, potom tesne pred cervenym krizom je to neprejazdne (asfaltka)... ale obist sa to spodom da. my sme to dnes otocili, nevedeli sme ci nas medzi cervenym krizom a bielym krizom necaka este XY takych usekov...

Prílohy:

fb_dsc00248.jpg
fb_dsc00248.jpg 199.07 KiB thumb_up0thumb_down

fb_dsc00251.jpg
fb_dsc00251.jpg 201.77 KiB thumb_up0thumb_down

fb_dsc00253.jpg
fb_dsc00253.jpg 201.25 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2010 - 23:07:02
00
modrá značka ktorá ide pod dračí hrádok je úplne v *iti (tá šmaková posledná časť, tie esíčka) a v tom svahu si ani neviem predstaviť kedy a či vôbec to dajú dokopy.. klasický domino efekt rovno po značke, padol strom niekde hore na vrchole a je to rad až dole.. zajtra dám fotku..

asfaltka z bieleho kríža/košarísk je pred borinkou (pri kameňolome) zmenená na potok tak ako vždy..

Štefániková červená od miesta kde sa križuje s asfaltkou na BK (kúsok pred Salašom) až po babu úplne v pohode prejditelná :) trošku blata, ale fakt len trošku.. mláky už majú vychodené obkluky.. dokonca už je popílený aj ten strom pod vrcholom somára čo sa tam už cez rok válal..

trasa greenbiku (od železnej až po spomínanú odbočku na modrú ktorá vedie pod dračí hrádok) bez jediného stromu tuším, akurát vela vela blata, a stojí tam miestami voda v autojamách.. v princípe ale prejazdná.. nebol som len úvodnú terénnu časť, z ktorej sa aj singel napája, tieklo tade milión vody, tak som to vybehol žltou stupákom hore.
22.05.2010 - 23:25:38
00
Pekne ste sa mali, aj ste sa smykli na tej smyklavke? :)
Zmokli ste cestou spat?


Jasne, šmýkalo sa jedna radosť, následne sa zbierali hríby. Pred dažďom sme sa skryli v jednej kaviarni v Hainburgu a dali si močovkovú kávu za cca. 3EUR :puke:
22.05.2010 - 23:42:14
00
Čo sa Karpát týka.

- z Kamzíka po Spariskú sa dá v pohode (preliezal som len 1 strom)
- singel čo ide ponad asfaltkou od Slívú po rybníky (5 kusov stromov)
- výšlap od Rotundy na Kamzík to bola náročnejšie (6 kusov stromov)
23.05.2010 - 08:37:53
00
Ahojky,

zajtra by sa niekto nepridal trochu pojazdiť.
Start Pezinok - Rybnicek - S. JAvorina - P. Baba - Tri kamenne kopce - Pezinok alebo podla casu este na Kozí chrbát - Limbach - Pezinok
23.05.2010 - 19:25:47
00
kua, to je to az take zle s tymi popadanymi stromami v MK? :tmi:
Ako vyzeraju single (zlta z Koliby po Peknu cestu, modra...)?
Dnes to pojdem omrknut...
24.05.2010 - 12:41:14
00
kua, to je to az take zle s tymi popadanymi stromami v MK? :tmi:
Ako vyzeraju single (zlta z Koliby po Peknu cestu, modra...)?
Dnes to pojdem omrknut...

Nebol som celu zltu Na Peknu cestu, ale su tam popadane stromy, ale nie je ich vela. Aspon na tom useku co som videl. ;)
24.05.2010 - 12:44:06
00
jj, išli sme žltú smerom na hrebeň od toho zlomu, kde to začína klesať na peknú cestu. pri križovatke žltá-červená je spadnutých tak 10+ stromov cez trail a predtým trochu nižšie ešte jeden dub. či je niečo aj v tých točkách nad peknou cestou, neviem. v klesaní k lanovke nebolo nič...
24.05.2010 - 12:51:50
00
tak som si presiel singel na zltej od koliby (po pravej strane cervenej) az po napojenie na singel, ktory konci pri horarni na Peknej ceste.
Citate dobre, napisal som presiel. Tak vela som si zanadaval sam na seba...co som to neotocil...uz ked som bol tak daleko povedal som si, ze horsie to uz snad nemoze byt a bolo.
Zaciatok zltej je este v pohode, zopar stromov, ale to co je tesne pred "horarnou" je mega. Par stromov som preniesol, ale zasekal som sa tak, ze som musel zist do toho udolia cez kriky a malincie, prekrocit potok a znovu vytlacit ten prudky svah...ostal som taky zdrveny, ze som potom radsej isiel na BK po asfalte. Toto nevycistia lesaci aspon 1/4 roka.... ;(
24.05.2010 - 20:08:33
00
To je tá žltá po ktorej má ísť Stupavský maratón?
24.05.2010 - 20:33:46
00
No sú tie MK v žalostnom stave a oravskí makači tomu začínajú dávať posledné zbohom...
Tie cigánske rezy čo som dnes videl...no otras.
24.05.2010 - 20:39:36
00
tak som si presiel singel na zltej od koliby (po pravej strane cervenej) az po napojenie na singel, ktory konci pri horarni na Peknej ceste.
Citate dobre, napisal som presiel. Tak vela som si zanadaval sam na seba...co som to neotocil...uz ked som bol tak daleko povedal som si, ze horsie to uz snad nemoze byt a bolo.
Zaciatok zltej je este v pohode, zopar stromov, ale to co je tesne pred "horarnou" je mega. Par stromov som preniesol, ale zasekal som sa tak, ze som musel zist do toho udolia cez kriky a malincie, prekrocit potok a znovu vytlacit ten prudky svah...ostal som taky zdrveny, ze som potom radsej isiel na BK po asfalte. Toto nevycistia lesaci aspon 1/4 roka.... ;(

Niektoré pekné single sú v ri... az do konca sezony. :(
Ako to vyzerá na asfaltke na BK, už to prerezali pri Červenom Kríži?
Inak treba jazdiť viac na smer Borinka, Marianka, Stupava tam je to v pohode.
24.05.2010 - 20:45:13
00
jj, cesta je cela priechodna.
Vdaka za tip, budem to teda tahat tymto smerom.


Naposledy upravil romanx dňa 24.05.2010 - 20:57:15, celkovo upravené 1 krát.

24.05.2010 - 20:54:30
00
Pri červenom to akurát prerezali keď som tadiaľ prechádzal,ale tesne pod BK boli na ceste ešte konáre ktoré som musel podchádzať spodkom.
24.05.2010 - 20:56:04
00
keyboard_arrow_up