BIKE & ROLL

28.05.2011 - 29.05.2011
4. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
XC preteky
Skalka pri Kremnici (Slovensko)

Propozície, Foto
Zúčastnených bikerov (17)
AK4477andrej25brachobykiviCTM-koFlinkergabiski76GreywolfHazardivlijurkocurkomagic7peet-mtrichardleromanmvankes
Fotografie ktoré majú na stránke sú pekne, vystihujú všetko,čo na maratóne má byť, čím disponujú a tak isto propagujú, aký je na Skalke potenciál . Doprovod, atrakcie, zabezpečenie v prípade dažďa, zdravotné zaezpečenie,občerstvenie,terénne automobily a štvorkolky. Nemal asi nikto potuchy, že väčšina na maratóny chodí aj kôli pamiatke v podobe fotografie.
02.06.2010 - 19:40:20
00
takze fotiek bude viac to co je na stranke fotil len organyzator ostatne foto sa spracuva ked budem vediet viac dam vediet ^_^

Prílohy:

100_0689.JPG
100_0689.JPG 438.12 KiB thumb_up0thumb_down

03.06.2010 - 20:32:10
00
vdaka!! Mas u mna :d: :handshake:
03.06.2010 - 21:13:39
00
dnes som hovoril s organyzatorom bike roll fotky budu za par dni link na foto zavesia sem inac par fotiek je aj tu http://bezkar.sk/fotky5.php?sekcia=Foto&adr=2010bikeroll&nazov=2.ro%E8n%EDk%20Bike%20and%20Roll%2029.-30.5.2010%20

Prílohy:

100_0653.JPG
100_0653.JPG 495.47 KiB thumb_up0thumb_down

04.06.2010 - 13:04:43
00
dve pekne videa :) http://ziar24.sk/news.php?extend.54119.145 http://www.youtube.com/watch?v=RyI-NANQQfE
04.06.2010 - 16:59:27
00
zopár foto z Bike and roll 2010 http://picasaweb.google.sk/cmykodesign/Bike_roll10?authkey=Gv1sRgCKegjIeHouKH1wE&feat=directlink
04.06.2010 - 23:09:08
00
8) nove foto dufam ze sa tu najde kazdy :sweat: http://picasaweb.google.com/108092701108230644794/BikeRoll2010#
15.06.2010 - 21:45:38
00
nasli by sa niekde aj vo full rozliseni ? :)
15.06.2010 - 23:59:33
00
mam ich na CD som z kremnice ale asi buduci tyzden pojdem do BA tak si tu svoju mozes prepalit ak das kontakt ozvem sa ;)
16.06.2010 - 15:13:34
00
Takže to zhrniem:

Počasie – vyšlo skvele! Až na 15 minútový dáždik pred vyhlasovaním výsledkov, ale ináč bolo pekne.

Príroda a okolie – nádherné, hlavne tie výhľady, romantické zákutia – proste ideálne miesto na akúkoľvek turistiku, šport.

Infraštruktúra – taktiež výborná. Mňa osobne potešil cykloobchod na výjazde z Kremnice

Organizácia a vybavenie - areál na úrovni. Perfektná, multifunkčná hala, sprchy s teplou vodou, wapka (mohli byť aj dve) na umývanie bajkov, nejaké stánky a možnosť využiť bazén s 50% zľavou. Občerstvenie bolo OK, guľáš dobrý, na výber 4 druhy nápojov, atrakcie pre deti, horská služba, ....proste je vidieť, že domáci majú za sebou aj prestížnejšie podujatia.
V začiatku síce nepochopiteľne žiadali vrátenie štart. čísel!! no napokon od toho úmyslu upustili. V cieli sa však na mňa vrhla teta s orezávatkom, ktorá mi chcela pomôcť dať ho dole (vraj ho musím odovzdať) a div mi neprerezala brzdy :lol:
Parkovanie dostatočne veľké, trať ale križovala cez parkovisko, kde niektorí zmätkovali a zavadzali im tí, ktorí sa už balili ...... všetko sa však obišlo bez problémov a kolízií.

Trať – K náročnosti by sa mali vyjadriť skúsenejší, pretože ja som absolvoval len dva preteky.
Na môj vkus tam bolo príliš veľa skál ...asi aby to sedelo k názvu SKALKA :o
Trať bola (až na 3 kratučké úseky s blatom) suchá a osobne mi sedel striedajúci sa povrch (hlina, štrk, tráva, ......) . Nepáčil sa mi však úsek pod sedačkou (hlina + kamene) a tiež prvé zjazdy, kde som škaredo spadol na tie kamene. Odniesli si to gate, zápästie a koleno. Značenie trate bolo dostatočné.

Ceny a tombola – tombola nebola žiadna, čo viacerí kritizovali! Pre víťazov mali pripravené diplomy, ktoré boli po designovej stránke škaredé (ak majú organizátori záujem o niečo krajšie tak PM). Žiadne poháre, žiadne medaily, žiadne sošky. K diplomom dávali aj tašky od sponozora a boli tam dresy, lampy, gate.....a myslím, že niekto dostal aj rám. Absolútny víťaz/ka dostali navyše plechové vázy na kvety s nejakou nálepkou :lol:

Napriek všetkému mi to tam pripadalo také „sterilné“, bez duše....niekedy som mal dojem, že všetci a všetko sa točí len okolo Kalinovej a ostatní sú tam len na to, aby im odovzdali 15 EUR, pojazdili si a vypadli. Napr. v Bystričke bolo všetko také „novonarodené“, trošku v strese no napriek tomu tam všetci organizátori – od moderátora, cez chalanov z BIER INSIDE TÍMU, dámy v cieli až po kuchárky vytvorili skvelú „familiárnu“ atmosféru a bolo vidieť, že každý účastník je pre nich „HOSŤ“ :l: :y:
Tu na Skalke som prišiel pred halu, hľadal som registráciu a nikto ma neoslovil, že čo hľadám, neporadil.....ale keď prišla Kalinová tak sa ešte aj fotografi klaňali, div si neobili objektív o obrubník :D
Očakával by som aspoň zdvorilý pozdrav od organizátorov ...niečo v zmysle:"Dobrý deň, môžem poradiť?".......“sme radi, že ste prišli“.....“prajeme pekný zážitok“....proste aspoň zdvorilo pozdraviť a prihovoriť sa. Nebol som sám, kto tam prišiel a čumeli na neho ako na....
Je vidieť, že pre nich je priorita zima a bežky.
Chcelo by to viac účastníkov .....aspoň o 100 viac ;)
Za mňa však musím prehlásiť, že môj zážitok z akcie bol na 80% pozitívny a určite prídem znovu! Možno v lete zoberieme bajky do auta a vybehneme tam s partiou nesúťažne.
Takže ľuďom zo SKALKY ďakujeme a tešíme sa o rok!

P.S. Dúfam, že tí fotografi tam neboli zbytočne a objavia sa fotky všetkých účastníkov a nie len tie, ktoré ste už zavesili na stránku! Existujú aj rôzne "free galérie a albumy" ak si teda uz nechcete spatit stranku ) :!:

Nie si ty náhodou ten nešťastník, čo pri tom zjazde vyšiel na ľavý okraj kamenistej cesty, preletel cez riadítka a skotúľal sa asi z päťmetrového zrázu? Ak si to ty, garatulujem ti k prežitiu v zdraví. Práve som ťa míňal a vyzeralo to hrozne. Aj som chcel zastať ale videl som ako ktosi predo mnou prudko brzdí a uteká ti na pomoc, tak som pokračoval ďalej. Som rád, že si vporiadku.
23.06.2010 - 21:40:12
00
to Vladko:
nie, asi nie ja, lebo ja som tak daleko neletel. Ja som padal v podstate bokom a zostal som v strede trate pri bajku. ....ale padov bolo viac.
Tak dik a drz sa :y:
24.06.2010 - 10:31:02
00
to Vladko:
nie, asi nie ja, lebo ja som tak daleko neletel. Ja som padal v podstate bokom a zostal som v strede trate pri bajku. ....ale padov bolo viac.
Tak dik a drz sa :y:

Buď rád, že si to ty nebol. Inak aj ja som spadol pri jednom zjazde po zvážnici, keď som vletel do zákruty, kde sa zrazu objavilo blato tvrdosti plastelíny a v ňom 30 cm hlboká koľaj šírky MTB gumy. Dopadol som však lepšie, ako ty. Odrel som si koleno, zanadával som a už som aj letel ďalej.
24.06.2010 - 16:42:43
00
Kdo je to tá Kalinová?..........................
24.06.2010 - 18:32:20
00
Kalinova je slovenska reprezentantka v biatlone :lol:
24.06.2010 - 19:04:14
00
http://www.befag.sk/boba/archiv/20080129/slides/Kalinova_SVK_02.html |(
24.06.2010 - 19:26:44
00
keyboard_arrow_up