Za to by mohol byť ale právne stíhaný? Alebo sa mýlim?
02.06.2010 - 16:11:47
00
neviem, ci to uz na linkach nebolo, ale davam do vlakna, je to z ineho fora:

"Ja bych v tomhle byl dost opatrnej. Sice bych uplne nevylucoval ze se nekdo o takovejhle podvod muze pokusit, na druhou stranu bych v prvni rade za timhle videl marketingovou kampan vyrobce. Ten bazmek zrejme fakt nekdo vyrabi. Potrebuje to prodavat. Tak ma dve moznosti. Bud udelat marketingovou akci v casopisech, na netu atd, to by ho ale stalo sileny penize. Ty by si mohla dovolit velka firma, ale ne nejaka garazovka. Takze treba nekoho napadlo ze staci pustit trochu informaci o produktu ven, to zas tolik nestoji. Pak vybrat nekoho komu to jezdi, sestrihat par nejasnejch zaberu a pustit ven famu. Ta se narozdil od bezny reklamy siri sama, rychle a zadarmo. Takze s nakladam blizkejma nule ma reklamu kterou by jinak poridil za neskutecny penize, resp. nikdy by ji nezaplatil. A ted uz sedi u mailu a sbira objednavky."

:|

Fakt dobre teraz garazova firma XY ma pretlak objednavok a potom krachne lebo nebude vediet prefinancovat naklady na vyrobu pri takom pretlaku objednavok.Dobra konspiracna teoria ]:) ]:)

Co vsetko sa dnes nevymysli, ludia maju malo prace tak sa nudia.
02.06.2010 - 16:43:22
00
pokial by to bola pravda a hrnuli sa im objednavky, a majitel(ia) su ako-tak ekonomicky zdatni, neobavam sa o to, ze by to nevedeli prefinancovat. Je to asi len cyklisticky "zeitgeist". Neviem ake technologie boli pri tom pouzite, asi to neurobi doma na kolene hocikto :lol:
02.06.2010 - 17:16:45
00
mozno ze sa to da spravit aj doma na kolene ale potom ak by si mal povedzme vyrobit 10 000 ks tak mas vazny problem lebo ak nemas vyrobne linky tvoje naklady na vyrobu budu vyssie ako pre toho kto dany produkt vyraba vo velkom.

Velmi dobrym prikladom su horske a cestne sady ak si pozries ceny cestne sady si drahsie ako horske.

je to tym ze sa ich vyrobi menej a tiez tym ze cestne sady sa menej opotrebuvavaju resp.je mensia sanca ze na ceste znicis salter kdezto v lese staci konar alebo kusok vacsi kamen a mas po SHIMANO XT za 70 EUR.

toto plati v kazdej vyrobe. povedzem kde mas 50%z celkovych nakladov vstupny material velka firma ma logicky lepsi nakup ako nejaky "garazovy vyrobca" - ktory logicky nemoze konkurovat ani cenou ani kvalitou dodavky ( dodat ziadane mnozstvo v pozadovanom case) - jednoducho povedane logisticky to nie schopny urobit.
02.06.2010 - 17:33:11
00
v cine urobia vsetko a za lacny peniaz :lol:
02.06.2010 - 17:41:33
00
Do Ciny sa presuva vyroba kde platy "osobne naklady" su viac ako 50%z celkovych nakladov. pretoze tam je lacna pracovne sila.

typickym prikladom su textilky ktore pred 30 rokmi vyrabli v Europe a teraz su v Cine.

dalsim specifikom CINY je obrovsky trh rychlo rastuca ekonomika 0 autmobilky tam otvaraju vyrobu pre lokany trh (SKODA,VW atd).

ceny rovnakych vstupnych materialov resp.komodit so na celom svete priblizne rovnake.

pozri ceny ocele atd.
02.06.2010 - 17:54:59
00
Toto chcem aj ja :D :D :D \o/
02.06.2010 - 19:58:20
00
No tak toto je supertop tema na tomto fore, odkedy existuje, aspon podľa mna, autor by mal dostat nejaku cenu
02.06.2010 - 22:41:50
00
z citátu z iného fóra......Takze treba nekoho napadlo ze staci pustit trochu informaci o produktu ven, to zas tolik nestoji. Pak vybrat nekoho komu to jezdi, sestrihat par nejasnejch zaberu a pustit ven famu. Ta se narozdil od bezny reklamy siri sama, rychle a zadarmo. Takze s nakladam blizkejma nule ma reklamu kterou by jinak poridil za neskutecny penize, resp. nikdy by ji nezaplatil. A ted uz sedi u mailu a sbira objednavky." :|


....a byť Cancellarom, tak toho výrobcu udám za nactiutŕhanie a vedomé poškodzovanie dobrého mena jazdca aj tímu... :emo:
03.06.2010 - 11:12:29
00
Ale veď výrobca nikoho neobviňuje ....
03.06.2010 - 12:22:40
00
No tak toto je supertop tema na tomto fore, odkedy existuje, aspon podľa mna, autor by mal dostat nejaku cenu


Cenu za MIER :D :D :D :D :D :D :D :D :D
03.06.2010 - 12:53:59
00
Ale veď výrobca nikoho neobviňuje ....


...za to, že si "vybral niekoho, komu to jazdí... :hai:
03.06.2010 - 13:33:48
00
Môže to byt dobre ak chceš nastelovat prehadzovacku alebo presmykac – jednou rukou ovládaš radenie a druhov stelujes a nemusíš točiť pedále proste paráda :y: :lol: :rock:
03.06.2010 - 19:42:25
00
Kazdemu, kto urobil na cestaku s dualmi aspon 500 km musi byt jasne, ze je to kravina. :fubar: :fubar:
Prava ruka stale nieco robi. Radi, brzdi, hlada si lepsiu polohu.

Marketing jak svina :puke: . Za par supiek podplatim zabudnuteho radoby profika a obvinim jedneho z najvacsich talentov svetovej cyklistiky..... :puke:

Na Fabianovom mieste by som pod dohladom kamier tomu smejdovi jednu dobru pridrbal :punch: , aby vsetci rychlo pochopili :nod: , ze ma dost pary aj bez motorcekov :muscle:
A ze si nemaju o neho otierat svoje nenazrane huby. :clap:

V case svojej najvacsej slavy pridrbal Ayrton Senna zacinajucemu Irvinovi za nejaky nefer manever a bolo vymalovane. :clap:


Naposledy upravil Meridak1 dňa 06.06.2010 - 09:21:25, celkovo upravené 1 krát.

04.06.2010 - 11:52:54
00
http://cozybeehive.blogspot.com/2010/06/anatomy-of-cancellara-attack.html
04.06.2010 - 19:00:27
00
keyboard_arrow_up