Zdravim rozhodujem sa medzi dvoma bikami prosím poradte :)

http://velosprint.sk/shop/c.224_560/gt-avalanche-1-0-09.p.9337 MTB hardtail 490€
http://www.bicykle-lust.sk/index.php?action=bike&pol=2 MTB full 599€

Bike potrebujem najmä na cestu ale sem tam aj do lahkeho terénu (polne cesty)
Oplati sa mi dolozit 100€ a kupit radsej ten KELLYS? Páči sa mi (vizuál) viac ako to GT

Kellys pisu ze je iba 17,5" a 19,5". Meriam 178cm je pre mna vobec vhodný?

ĎAKUJEM ;)
02.06.2010 - 21:29:31
00
Z tych dvoch by som ti odporucil to GT, a vymenit na nom gumy za nieco "menej terenne", kedze pises ze budes jazdit hlavne cestu. Takto lacnym fullom ako je ten Kellys by som sa radsej vyhol a na tvoje pouzitie by som o fulloch nerozmyslal vobec. Ked oba biky uvidis nazvo vedla seba, myslim ze sa ti vizual kellysu prestane pacit viac :lol: A k velkosti nech sa vyjadri niekto iny.
02.06.2010 - 21:46:34
00
Tak to by som bol zvedavy ako by sa spravala ta zadna stavbe pri brzdeni s tymi V-kami.
Aspon nejake lacne mech kotuce tam mohli dat radsej
03.06.2010 - 13:30:40
00
určite GT , dží-tý je dží-tý , porovnávať GT s kellys je ako porovnavať ferrari s feliciou , kellys nie je bajková značka, pozri sa do ich histórie po súčasnosť vždy to bol len lowcoast určený pre obchodné reťazce. Jasne, niekoho uspokojí aj felícia, ale nikdy ťa nenadchne ako ferrari ... ale euri sú euri
03.06.2010 - 16:23:55
00
tak to by som o Kellys netvrdil ze patri do supermarketov ani by som to neporovnal ako ferrari a felicia. obidve su na trhu v rovnakej kategorii. je pravda ze GT ma dlhsiu historiu ale to neznamena ze Kellys nie je a nemoze byt dobry. vsetko zalezi od konkretneho modelu a kolko si ochotny do biku investovat.ale je pravda ze z tych dvoch bikov je urcite vyhodnejsie kupit GT pretoze ziadny full v cene 600e nebude ziadna vyhra/ak neni 2nd hand.
v UK odporucaju na dobry full mat rozpocet aspon 1000e na hardtail s odpruzenou vidlou minimalne 500e a kvalitny rigid 300e.
04.06.2010 - 06:29:41
00
určite GT , dží-tý je dží-tý , porovnávať GT s kellys je ako porovnavať ferrari s feliciou , kellys nie je bajková značka, pozri sa do ich histórie po súčasnosť vždy to bol len lowcoast určený pre obchodné reťazce.

Prehanas. Kellys sa nikdy nepredaval v obchodnych retazcoch a to porovnanie s Ferari a Feliciou je mierne povedane pritiahnute za vlasy. Predpokldama ze nehovoris z vlastnej skusenosti ale si len tak trepes do vetra.
K veci : Kellys Beast je Full asi cenovo a osadenim na zaklade. System pruzenia je pouzity aj u vyssich modelov az po radu Toxic. Najvecim nedostatkom tychto modelov je pouzitie klznych polymerovych puzdier na zadnej stavbe. Puzdra maju mizernu vydrz co je jeho najvecsim nedostatkom. O designe a osadeni je zbytocne polemizovat je to vec osobnej preferencie. V cenovej relacii asi by som sa rozhodol pre GT.
04.06.2010 - 07:53:07
00
Full od KELLYSu by som asi nechcel a ani tie z novej kolekcie pre rok 2010 aj keď sa už posunuli o riadny skok dopredu. A tiež sa pridávam k Drotarovmu tvrdeniu KELLYS sa v TESCU a im podobných ... nikdy nepredával. A k tomu biku: Tiež sa prikláňam k GT
04.06.2010 - 13:09:41
00
Aj ja sa prikláňam na stranu GT.
04.06.2010 - 13:34:33
00
určite GT , dží-tý je dží-tý , porovnávať GT s kellys je ako porovnavať ferrari s feliciou , kellys nie je bajková značka, pozri sa do ich histórie po súčasnosť vždy to bol len lowcoast určený pre obchodné reťazce. Jasne, niekoho uspokojí aj felícia, ale nikdy ťa nenadchne ako ferrari ... ale euri sú euri


jezisikriste to je ale debil..

citujem z tlacovej spravy firmy GT z roku 2005:

GT Bicycle Company has announced it's intentions on selling their bikes at Wal-Mart. We understand the importance of getting our bikes out to everyone and that this was an offer from Wal-Mart we could not pass up. We will be selling the 2005 Zone and 2005 Bump that will be shipping July 12th, 2005. Please keep posted on this topic at GTbicycles.com
04.06.2010 - 13:55:35
00
:lol: :y:
04.06.2010 - 20:54:03
00
keyboard_arrow_up