No nešliape mi 70/hod, len som vyslovil svoj názor, tak isto ako aj Ty svoj ;) Ja osobne preferujem GT, zjazd je šupa, trošku horšie je vyšľapanie kopca v lese :!: , ale kde je prekážka tam som ja a nevzdám sa, aj keby som mal dušu vypľuť :bug:

Nie neboj vsetko je ok. Ja len ze vymenit tie plaste za skoro podobne a este kvoli tomu ako hovoris (odpor vzduchu) je pre mna docela bizardne najma ked hovoris ze mas rad zjazd. Tam je ´´odpor vzduchu plasta´´ asi fakt tak dolezity ako zrnko piesku v galaxii. ;) A nemam nic proti GT. Mam rad californske znacky, mam Marin a idem do GT Sanction. takze pohoda.
No a teraz k vyberu, vidim ze si rozhodnuty pre tu Meridu. Tak chod do toho za tu cenu je to super bik. Aj ked by som mal trocha vyhrady proti tej vidli. Ako vravim je strasne nepoddajna nema hladky chod a teda je to 100-fka. No za tu cenu.. ;)
16.06.2010 - 23:10:14
00
Nie neboj vsetko je ok. Ja len ze vymenit tie plaste za skoro podobne a este kvoli tomu ako hovoris (odpor vzduchu) je pre mna docela bizardne najma ked hovoris ze mas rad zjazd. Tam je ´´odpor vzduchu plasta´´ asi fakt tak dolezity ako zrnko piesku v galaxii. ;) A nemam nic proti GT. Mam rad californske znacky, mam Marin a idem do GT Sanction. takze pohoda.
No a teraz k vyberu, vidim ze si rozhodnuty pre tu Meridu. Tak chod do toho za tu cenu je to super bik. Aj ked by som mal trocha vyhrady proti tej vidli. Ako vravim je strasne nepoddajna nema hladky chod a teda je to 100-fka. No za tu cenu.. ;)



No koniec koncov, sme sa zhodli a mozme ist niekedy na kofcu :D

No proti gustu žiaden dišput ako sa praví. Ja som si svojho času, tiež chcel kúpiť Meridu, ale u nás v KE, boli taký ochotný a milý, že si chcem kúpiť u nich Meridu, tak som došiel za kámošom a vhupol som na GT :)

No ten odpor vzduchu som myslel, ešte keď idem po rovinke, na chodníku k najbližšiemu lesu. Čo myslíš, prečo raz ročne položím pysky vždy na chodníku? :-)
16.06.2010 - 23:26:09
00
keyboard_arrow_up