Author Bikemarathon Súľovské skaly

19.06.2010
4. kolo - Valašsko-Považská séria
MTB maratón
Súľov (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (21)
anarchistaCraObsGreywolfHenojanci30jasopetokubasLakynoMarianSUPoborPa3kPETER MICHALEKrichardlesilvesterSp4joTrancetritolvankesZigo
Som rad, ze aspon ty Oto ma chapes. ;) Pravda je taka, ze rukavice som si zabudol, vidlu som mal vypnutu, lebo som isiel tak pomaly pri zjazdoch ze mi bola zbytocna a akurat by mi brala energiu a najmensie kolecko sa u mna ani pouzit nedalo, lebo pri tych plastoch by som doteraz presmykoval niekde na jednom mieste... :)
22.06.2010 - 08:37:08
00
otoB, tak tomu ver že tá voda je všade, nezáleží či si obišiel nejaký úsek...a keď sa odparí a ostane len piesok, vtedy to až začne byť zábava, to už neurobíš nič :P :) takže radšej to rozober skôr ;) 8)


Strasite ma , no neviem, ale mne sa to zas tak strasne nezdalo, podla tych popisov (tlacenie z kopca cez blato, blato na lukach?? kde?-tam som sa vzdy tesil ze mi to opada,zablokovanie kolies od nabaleneho blata...) akoby som isiel nejaky iny maraton :) . Mozno to aj bude trocha v tom obchadzani najvecsich humusov. Mne sa zdala prva a posledna tretina vpodstate sucha, stredna cast bol humus, ale okrem tych par miest, ktore sa oplatilo obist bolo blato tak do 5 cm(obcas 10) na tvrdom povrchu a aj to sa dalo vselijak bokom tak v 70% obchadzat.

Tiez som stravil tak 30-40 minut cistenim, ale len koli nefungujucim prevodom a nabalenej trave, napr. brzdy (Vecka) som tusim ani neoblial ani som nemal v zjazdoch najmensi problem.

Nevravim ze to nebolo tazke a bahnite - bolo! ale zas taku kovbojku z toho robit netreba
22.06.2010 - 08:53:26
00
Strasite ma , no neviem, ale mne sa to zas tak strasne nezdalo, podla tych popisov (tlacenie z kopca cez blato, blato na lukach?? kde?-tam som sa vzdy tesil ze mi to opada,zablokovanie kolies od nabaleneho blata...) akoby som isiel nejaky iny maraton :) . Mozno to aj bude trocha v tom obchadzani najvecsich humusov. Mne sa zdala prva a posledna tretina vpodstate sucha, stredna cast bol humus, ale okrem tych par miest, ktore sa oplatilo obist bolo blato tak do 5 cm(obcas 10) na tvrdom povrchu a aj to sa dalo vselijak bokom tak v 70% obchadzat.

Tiez som stravil tak 30-40 minut cistenim, ale len koli nefungujucim prevodom a nabalenej trave, napr. brzdy (Vecka) som tusim ani neoblial ani som nemal v zjazdoch najmensi problem.

Nevravim ze to nebolo tazke a bahnite - bolo! ale zas taku kovbojku z toho robit netreba


Urcite je to aj zabava, napalit to rovno cez polmetrove bahno :D asi sa na to ti borci tesia , aj mna by to bavilo, len prirodzena lenivost mi v tom brani, lebo potom by som asi musel robit tie rozborky a zborky a na to okrem lenivosti ani nemam cas, aj tak uz je ho malo na jazdenie.
22.06.2010 - 09:04:52
00
no citovať sám seba nemusíš :-) ja ťa nestraším, je to tvoj bike, takže mi to v podstate môže byť jedno...ak máš pocit, že tomu nič nie je tak potom sa nič nedeje ;) :P :) ale čas sa dá vždy nájsť, ja som bike robil večer o 7mej, skončil som o 11tej a neplakal som za TV novinami, futbalom a pod... :lol:
22.06.2010 - 09:17:10
00
Som rad, ze aspon ty Oto ma chapes. ;) Pravda je taka, ze rukavice som si zabudol, vidlu som mal vypnutu, lebo som isiel tak pomaly pri zjazdoch ze mi bola zbytocna a akurat by mi brala energiu a najmensie kolecko sa u mna ani pouzit nedalo, lebo pri tych plastoch by som doteraz presmykoval niekde na jednom mieste... :)


No , ja som tento raz zhresil voci svojim zasadam nerobit ziadne upravy koli preteku a jazdit tak ako to je a vymenil som plaste za nove Mountain king (asi 2,0) Ale nelutujem - zjazdy boli za odmenu.
Ale ked sa este naucim trochu lepsie jazdit, mozno tiez vyskusam tvoj sposob. Napriek plastom tam bolo par desiatok metrov lyzovania a je to zas ina uroven zazitku :D
22.06.2010 - 09:20:28
00
no citovať sám seba nemusíš :-) ja ťa nestraším, je to tvoj bike, takže mi to v podstate môže byť jedno...ak máš pocit, že tomu nič nie je tak potom sa nič nedeje ;) :P :) ale čas sa dá vždy nájsť, ja som bike robil večer o 7mej, skončil som o 11tej a neplakal som za TV novinami, futbalom a pod... :lol:


Ty brdo! 4h to mas moj obdiv :y: To TV by som si aj odpustil, ale robit toto po kazdej blativej jazde tak sa zena so mnou rozvedie a deti sa uplacu k smrti :)

Ale mas pravdu, tu som uz minul mozno aj hodinu casu :)
22.06.2010 - 09:32:48
00
neboj, žena by sa s tebou nerozviedla ani deti neuplakali...toto je maratón, tam sa ide inak ako na výjazde, ale každý to vníma samozrejme inak...prirovnal by som to k už x-krát spomínaným kŕčom...99% ľudí ani nevedelo, že také niečo existuje, kým sa neprihlásili na maratón :-)
22.06.2010 - 09:46:22
00
neboj, žena by sa s tebou nerozviedla ani deti neuplakali...toto je maratón, tam sa ide inak ako na výjazde, ale každý to vníma samozrejme inak...prirovnal by som to k už x-krát spomínaným kŕčom...99% ľudí ani nevedelo, že také niečo existuje, kým sa neprihlásili na maratón :-)


Z tych krcov som sa uz tiez poucil, siel som od zaciatku pekne na pohodu s tym ze tak od 60km zacnem finisovat. Nakoniec som finish otrochu odlozil asi tak na 90-ty km :)
22.06.2010 - 10:08:15
00
nejaké foto z 25 niesu ? :) ... bol jeden album tá posledná lúka ale bolo toho viac myslím :) nemáte niekto niečo ?
22.06.2010 - 16:07:57
00
nenajdete nejake dalsie foto z cislom 2154 ? ;)
ak ano, tak mi ich prosim poslite na michal.vankes@gmail.com
vrela vdaka za vsetky, na ktorych som sa doposial nasiel ... su super :y:
22.06.2010 - 19:47:06
00
Na stranke prihlaskoveho systemu AUTHOR bikemaratonu Sulovske skaly pribudlo mnozstvo fotogalerii a reportaze. Fotiek bude este viac, len ich zatial nemam natiahnute na webe. Pekny den.
23.06.2010 - 08:01:07
00
Na stranke prihlaskoveho systemu AUTHOR bikemaratonu Sulovske skaly pribudlo mnozstvo fotogalerii a reportaze. Fotiek bude este viac, len ich zatial nemam natiahnute na webe. Pekny den.


...je mozne sa dostat aj k vyssiemu rozliseniu fotiek z cyklomanie.sk ? ;)
23.06.2010 - 08:55:13
00
no to asi bude otázka na chalanov z cyklomanie...treba sa opýtať ich ;)
23.06.2010 - 08:57:36
00
no to asi bude otázka na chalanov z cyklomanie...treba sa opýtať ich ;)


:D ..tak trosku som dufal ze si to tiez precitaju
23.06.2010 - 09:17:36
00
Dalsia fotogaleria, od Ivany Paleckovej: http://www.mtbiker.sk/clanky/reporty/1287/fotogaleria-zo-sulova-2010.html

23.06.2010 - 18:47:54
00
keyboard_arrow_up