Ahojte,

dnes vecer som si v garazi vsimol, ze moje predne koleso ma malicku osmicku. Normalne by som to nespozoroval, ale bolo tam uplne ticho a ja som zatocil kolesom. Pocut, ako sa brzdy (V) dotykaju rafikov. Nie je to nic velke, pocut to len minimalne. Pre istotu sa vsak chcem spytat, ci s tym nieco treba robit alebo to nevadi. V bicykloch zatial velke vedomosti nemam, kedze som sa tomu nijak extra nevenoval, takze berte na to ohlad. Vopred vam dakujem za pomoc.
08.06.2010 - 21:30:29
00
nie som velky odbornik...ale ak si nasiel osmicku..tak si ju nechaj v servise vycentrovat...ono jedine co sa stane ze dalsim jazdenim sa bude len zvacsovat...teda ak ti zhorsuje jazdu - opiera o V-brake tak si to nechaj spravit ak si na to netrufas sam...ja chodim pravidelne do servisu s osmickami lebo mam len jednostenne rafiky, za cca 3e ti to spravia
13.06.2010 - 11:29:36
10
si si isty, ze to je osmicka? roztoc koleso a poriadne sa zapozeraj na rafik ci vychyluje z kruznice ktoru by mal normalne opisovat (na plast nepozeraj ten nemusi byt tak "dokonaly" a moze zavádzat). mozno mas len posunute Vcka :?:
22.06.2010 - 22:10:27
00
keyboard_arrow_up