Lacnejsie brzdy Magura ako teraz ??? Myslim, ze od zaciatku roku zlacneli niektore aj o 30%. Julie zacinali za 3.990 a teraz stoja 2.990.- Marta stala na zaciatku roku 9.990.-, teraz stoji 6.990.- Kolko to je percent, to hadam zvladneme :). Istotne mohli by byt aj zadarmo - ak raz tak budu, aj ja sa prihlasim. Ale za tie peniaze je to vyborna ponuka, najma ak k nim najdes kompletny popredajny servis ...
21.08.2006 - 14:52:08
00
Lacnejsie brzdy Magura ako teraz ??? Myslim, ze od zaciatku roku zlacneli niektore aj o 30%. Julie zacinali za 3.990 a teraz stoja 2.990.- Marta stala na zaciatku roku 9.990.-, teraz stoji 6.990.- Kolko to je percent, to hadam zvladneme :). Istotne mohli by byt aj zadarmo - ak raz tak budu, aj ja sa prihlasim. Ale za tie peniaze je to vyborna ponuka, najma ak k nim najdes kompletny popredajny servis ...


este si zabudol, ze kde ich predavas :!:
22.08.2006 - 14:13:41
00
cize vsade de uvidim HAYES Sole to su jednopistove?

a inac je velky rodiel 1/2 piesty? z praxe, vie niekto povedat?


Mal som aj jedopiestove, aj v-cka aj dvojpiesty (momontalne avid juicy 7).
Rozdiel je katastrofalny. nie len v pohode , istote a brzdnom ucinku ale su tu aj sekundarne vplyvy. Dvojpiesty su samonastavovacie, kdezto u jednopiestov je treba druhy piest SUSTAVNE nastavovat inac si odpilis dosticky(600.-) + rotor je u jednopiestov viac namahany na ohyb, co mu tiez na zivotnosti nepridava. Vsetky okrem viacpiestovych ta budu tak nasie....t, ze nakoniec aj tak kupis poriadne brzdy (vid moj pripad) pricom riadne prerobis. Takze hladaj vypredaje na avidy 5 a je to...
31.12.2006 - 15:52:42
00
keyboard_arrow_up