1. Košický bike maratón

25.06.2011
6. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Jahodná pri Košiciach (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (26)
666bikeralfiretoandrej25dragoon17Hackojasopetokrtko333Lazilubo32ManiacmaparMarki007milsumiropesmisenoMisqa12nomadPajoncekpetrerekibRobert1Robo87Rudy79scr@tchtomddozuz
Zjazd po zjazdovke maximalka 71,1 ????? Blbosť!
27.06.2010 - 08:14:48
00
ani nie ja som tam mal 64.4 a to nezjazdujem ako blazon
27.06.2010 - 08:23:28
00
To čo je za zjazdovku, asfaltová?
27.06.2010 - 08:31:13
00
bolo to dobre. organizacia :y: . a dufam ze buduci rocnik bude tiez tato pozmena trat. som rad ze sa neslo na zlatoidske luky ;)
27.06.2010 - 08:33:31
00
Hmm, nezvyknem sa stazovat, ale to ,,otocenie" maratonu a s tym spojene to dlhe tlacenie-vynasanie bajku (nemyslim len ten usek v cucorietkach, ale vacsinu useku od pol. ch. Zdiar) bola podla mna zla volba. Byvalo dobrym zvykom, ze sa 1kbm dal ist cely v sedle, preto verim, ze sa to dobuducna spravi postarom. Mne principialne nevadi obcasne tlacenie 100-200m, ale dvojkilometrovy usek je skor o turistike ako o MTB. Inak k maratonu nemam vyhrady, iba ak by som sa stazoval na zle pocasie ktore sposobilo kalamitu ;) ...
@alena zdravotacka: nie asfalt, ale lesny chodnik...
27.06.2010 - 08:45:10
00
Vsetko bolo fajn akurat ma sklamali obcerstvovacky .... jablka musia byt !!! ;)


Naposledy upravil clavicula dňa 13.05.2012 - 19:10:04, celkovo upravené 1 krát.

27.06.2010 - 08:59:38
00
Suhlasim s Kidakom. Toto tlacenie bol extrem - ako keby usporiadatelia chceli sutazit o najtazsi maraton - tak potom to dajme na Gerlach a sutazme, kto tam najskor vynesie bajk ;) Inak ostatne veci boli super. Hlavne obcerstvovacky boli velmi dobre rozmiestnene. Akurat ze som bol nachcipany, tak som to dal len tak turisticky, ale uzil som si to :D
27.06.2010 - 09:08:54
00
chlapci asi bude treba viac popracovať na bajku a menej za klávesnicou ...
prešiel som si to a 2 km som určite netlačil...
(a to nie som v "našej skupinke" zďaleka jednotka v jazde hore kopcom)
otázkou je aj to, na čom ste to išli, ak na "motorke so zdvihom 150", tak sa nečudujem... ale to zasa nebola chyba trate ...
skúste ísť niekedy na ozajstný maratón niekam von (nie Salzku)
a uvidíte, čo je to STRMO a možno, ked sa budete snažiť aj to, ako sa to má a dá jazdiť
... inak nič v zlom ...
:^)
27.06.2010 - 09:54:45
00
Hmm, nezvyknem sa stazovat, ale to ,,otocenie" maratonu a s tym spojene to dlhe tlacenie-vynasanie bajku (nemyslim len ten usek v cucorietkach, ale vacsinu useku od pol. ch. Zdiar) bola podla mna zla volba.


otocili to preventivne
minuly rok sa v zjazde z Kojsovky stal uraz, predminuly tiez, muffinove fotky obleteli cely svet, sanitku od Kojsova pod Kojsovku nedostanes, a pre organizatorov je podstatnejsia bezpecnost pretekarov.

volajakych pretekarov som aj nafotil, ako sa tvarili, ked poculi, ze maju slapat 4 kilaciky do kopca

lh5.ggpht.com
zavolam kamaratovi, ze pridem zajtra...............

lh5.ggpht.com


Naposledy upravil aJoN dňa 27.06.2010 - 10:44:49, celkovo upravené 1 krát.

27.06.2010 - 10:19:31
00
Bol som, prešiel som, čas mohol byť o trošku lepší. Na prekvapenie ani blata nebolo až tak veľa. Tiež sa mi bohvie ako napáčil ten výstup na Kojšovku, ale prežil som to. Najlepší bol ten záverečný vetrík v stúpani od Klatova na Jahodnú. Max speed 61,1 km/hod.
Organizátorom nie je veľmi čo vyčítať, skôr naopak.
jashin rudohorská 100vka bola celkom dobrá, len bolo až príliš veľa blata.
27.06.2010 - 10:44:04
00
Na to, ze to bol moj prvy maraton som celkom spokojna s vysledkom, 4te miesto so stratou 12min na tretiu, kategoria 55ka zeny 19-39. To tlacenie velmi nepotesilo, vzalo mi to dost sil, z Idky to uz neslo tak dobre, no najviac ma dorazil vietor pri stupani z Klatova, clovek si to sliape z poslednych sil naplno ako sa len da a ono to nejde. |( Velka vdaka patri organizatorom, posledna obcerstvovacka dost potesila. A znacenie trate bolo v pohode, s mojim orientacnym nezmyslom som sa nedokazala stratit :D Najblizsie ma caka Oravsky, uz sa neviem dockat :clap:
27.06.2010 - 11:26:11
00
chlapci asi bude treba viac popracovať na bajku a menej za klávesnicou ...
prešiel som si to a 2 km som určite netlačil...

Zaradit vedomo do trate usek ktory mal nieco cez 400 metrov a bol absolutne nevyjditelny na biku pre nikoho... je podla mna absolutne blaznostvo. Nehovoriac o tom ze usek asi 2 km dlhy pred nim... bol vyslapatelny tak pre prvych 30 priblizne a zvysnych 200 ludi to tlacilo alebo nieslo na ramene ako som videl. To je bikemaraton pre ludi a nie horolozecky vystup za ucelom prekonat nejaku nadmorsku vysku. Nadaval nato kazdy koho som stretol a viaceri povedali ze by ani nesli keby toto vedeli ze bude.
Zjazd po zjazdovke bol super rychly, ja som mal maximalku 74,5 km/h. Znacenie trate aj obcerstvovacky super.
27.06.2010 - 12:06:06
00
Dajte prosím niekto foto tej spomínanej zjazdovky. Aby som mala predstavu.
27.06.2010 - 12:11:31
00
Dajte prosím niekto foto tej spomínanej zjazdovky. Aby som mala predstavu.

Ta no NWM NWM ci dakto f tej rychlosti fotak vyberal :D ale ktovie.. mozno aj motyka vystreli :D
ak pozres vyskovy profil tak je to hned za vrcholom kojse ten druhy padak po tej kratulilinkej rovinke. ak mrknes mapu tak hned pod znazornenymi vlekmi.
27.06.2010 - 12:15:37
00
Pre mna to bol tiez prvy bikemaraton vobec a bola to velmi cenna skusenost :) Aktivne bikujem len asi 3/4 roka a aj z toho bolo 95% na asfalte, takze som na start isiel s velmi malou dusickou a vobec som si nevedel predstavit co ma caka, ale dopadlo to vyborne.

Organizacia bola skvela, obcerstvovacky tiez (pousmial som sa pri posolenych cokoladach, dobry napad!).
Velmi ma bavil start a prve kilometre, kedy sa mi darilo obiehat kde koho ci uz pri stupani alebo tlaceni biku. Ale potom pod kojsou uz som mal toho tlacenia skutocne plne zuby, lebo to bolo neustale mozno 10 minutove tlacenie a 2 minuty a biku...a tak dokolecka.
Pocasie na kojsovke ma prekvapilo a ze sme vlastne na kojsi som spoznal len podla rastlin a vetra :rofl: Len skoda, ze mi potom tych poslednych 30-25 km dosli sily a uz som do kopcov viac tlacil ako pedaloval... Ale stalo to za to. Som rad, ze som bol. A moje umiestnenie, same jednotky :rofl: 111. miesto v kategorii a 201. miesto celkovo :y:
27.06.2010 - 12:26:15
00
keyboard_arrow_up