dnes som si chcel vyskusat nove pedale a tretry tak som sa vydal z pov.chlmca po modrej do sedla pod grapou.cesta po tych dazdoch bola katastrofa ale ked som chcel pokracovat po cervenej smerom na kamenite a semetes tak som si pripadal jak na tankodrome.cesta rozbita od lesakov a dazda :envy: tak som to zabalil.vie mi niekto povedat ze ci je zvisok tej cesty na semetes vobec prejazny?myslim normalne prejazny na baiku bez toho aby som bol stale po clenky v blate?
31.07.2010 - 19:41:17
00
dnes bratrancov pad a to uz pred koncom na asfaltke rovno predomnou, Jurko rychle zahojenie :nod: zajtra pojdem asi smer Turie a na Kam. Porubu, alebo smerom na Polom opacne, prsat moze, len nech sa uz neblyska :whew:
31.07.2010 - 21:06:01
00
dnes bratrancov pad a to uz pred koncom na asfaltke rovno predomnou, Jurko rychle zahojenie :nod: zajtra pojdem asi smer Turie a na Kam. Porubu, alebo smerom na Polom opacne, prsat moze, len nech sa uz neblyska :whew:


už sa hojí, ešte na boku na páse mám takú poriadnu plochu zedretú ale všetko je v pohode, len už aby bolo všetko v poriadku a aby som šlapal :D
31.07.2010 - 21:10:49
00
vie mi niekto povedat ze ci je zvisok tej cesty na semetes vobec prejazny?myslim normalne prejazny na baiku bez toho aby som bol stale po clenky v blate?


Zajtra sa možno tade budeme vracať z trasy Čadca,chata Slavíč,Lysá Hora, vodná nádrž Šance..nazad do Žiliny. Ak budeme tade priechodziavší, budem reportujúci :lol:
Dnes sme vybehli na Lietavský Hrad, cesta tam blbá-z Bánovej okolo Malchovice, trošku blatko, a pri zostupe lejak..takže dole z hradu po vlastných..na tých koreňoch to je o papulu, mám IBA rozseknuté podkolenie od pedálu :rofl:
31.07.2010 - 22:17:13
00
dnes som si chcel vyskusat nove pedale a tretry tak som sa vydal z pov.chlmca po modrej do sedla pod grapou.cesta po tych dazdoch bola katastrofa ale ked som chcel pokracovat po cervenej smerom na kamenite a semetes tak som si pripadal jak na tankodrome.cesta rozbita od lesakov a dazda :envy: tak som to zabalil.vie mi niekto povedat ze ci je zvisok tej cesty na semetes vobec prejazny?myslim normalne prejazny na baiku bez toho aby som bol stale po clenky v blate?

No ty si si vybral najhorší variant aký na svete existuje. Modrá z Chlmca je zjazdná až po posledný kopec pred sedlom pod Ráztokou. Ale podotýkam len v suchom počasí a pri výbornej kondícii a technike :lol: Tlačenie na Ráztoku je "príjemné" spestrenie :rofl: A v tomto období pri ťažbe aká tu prebieha je to všetko úplne geniálne. A čo sa týka hrebeňa Javorníkov od CA po Portáš, tak je celý krásne zjazdný s výnimkou úseku sedlo pod Grapou - Vrchrieka, čiže ty si šiel jediný zlý úsek z celého 65 km dlhého hrebeňa :lol:

to Sylvatic: ja by som mal ísť aj s brachom, tak by som ti ráno zavolal. Trasu vymyslíme. A čo sa týka tempa, tak súhlasím s úplným light tempom, dnes som si dal dobré bomby tak čosi na oddych.

A čo sa týka môjho dnešného výjazdu, tak to bolo len z domu cez Strečno na Javorinu a späť. Kilometrov to vyšlo na 57 ale tempo bolo celkom slušné, priemernú rýchlosť som mal nejakých 26 km/h. Na úseku Mojš - hrádza VD priemerka asi tak 45 km/h a cez Chlmec som chvíľu šiel 49 km/h, čo už bolo vlastne na pokutu :D
31.07.2010 - 23:08:26
00
po skusenostiach zo vcera volim pevny podklad a idem na chatu pod suchym
01.08.2010 - 10:43:37
00
No ty si si vybral najhorší variant aký na svete existuje. Modrá z Chlmca je zjazdná až po posledný kopec pred sedlom pod Ráztokou. Ale podotýkam len v suchom počasí a pri výbornej kondícii a technike :lol: Tlačenie na Ráztoku je "príjemné" spestrenie :rofl: A v tomto období pri ťažbe aká tu prebieha je to všetko úplne geniálne. A čo sa týka hrebeňa Javorníkov od CA po Portáš, tak je celý krásne zjazdný s výnimkou úseku sedlo pod Grapou - Vrchrieka, čiže ty si šiel jediný zlý úsek z celého 65 km dlhého hrebeňa :lol:

to Sylvatic: ja by som mal ísť aj s brachom, tak by som ti ráno zavolal. Trasu vymyslíme. A čo sa týka tempa, tak súhlasím s úplným light tempom, dnes som si dal dobré bomby tak čosi na oddych.

A čo sa týka môjho dnešného výjazdu, tak to bolo len z domu cez Strečno na Javorinu a späť. Kilometrov to vyšlo na 57 ale tempo bolo celkom slušné, priemernú rýchlosť som mal nejakých 26 km/h. Na úseku Mojš - hrádza VD priemerka asi tak 45 km/h a cez Chlmec som chvíľu šiel 49 km/h, čo už bolo vlastne na pokutu :D

dá sa v pohode vyšliapať ten kúsok šutrov zo strečna na Javorinu? už pod Rakytím,po červenej
01.08.2010 - 14:06:57
00
No ja jazdím po cykloturistickej myslím zelenej značke a tam žiadne šutre nie sú.
01.08.2010 - 17:35:49
00
po červenej hore to nikto nechodí, veď po zvážnici smerom na vyhliadku to je jednoduchšie...po červenej z Rakytia len dole k hradu ;)
01.08.2010 - 17:43:31
00
No ja jazdím po cykloturistickej myslím zelenej značke a tam žiadne šutre nie sú.

aha si šiel ako trasu Šprintpolomu hore
01.08.2010 - 18:04:01
00
po červenej hore to nikto nechodí, veď po zvážnici smerom na vyhliadku to je jednoduchšie...po červenej z Rakytia len dole k hradu ;)

no dole tade je to paradicka :y:
01.08.2010 - 18:04:36
00
aha si šiel ako trasu Šprintpolomu hore

Nie, zo Strečna tak, ako písal katko.
01.08.2010 - 18:15:59
00
dnes bratrancov pad a to uz pred koncom na asfaltke rovno predomnou, Jurko rychle zahojenie :nod: zajtra pojdem asi smer Turie a na Kam. Porubu, alebo smerom na Polom opacne, prsat moze, len nech sa uz neblyska :whew:

som myslel ze zvladnes viac ako turie.)))
01.08.2010 - 18:24:09
00
Dnesny vyslap na Chatu pod Chlebom. Hore po tej zasobovacej ceste to nebolo az take hard ako som cakal :clap: Na chate obcerstvovacka s partiou co sli peso. :sun: :sun: mocne svietilo, domov som prisiel ako hellboy :devil: Najhorsi usek bol popod lanovkou zo Snilovskeho, des a hruza ale prezil som. Vydalo to cca 50km, 1500m previsenia...ale to fakt len odhadom :$

Prílohy:

IMG_3336.jpg
IMG_3336.jpg 163.9 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_3334.jpg
IMG_3334.jpg 355.97 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_3316.1.jpg
IMG_3316.1.jpg 276.02 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_3310.1.jpg
IMG_3310.1.jpg 193.12 KiB thumb_up0thumb_down

01.08.2010 - 19:40:57
00
som myslel ze zvladnes viac ako turie.)))

uz som ta dlho neobiehala pravda :rofl: dnes som si dala vacsiu horsku nakladacku ako len turie, ty sa flakas ;)
01.08.2010 - 20:28:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up