Intersport Stupava Trophy 2010

31.07.2010
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (30)
alibernetCraObsdzajrofixskaivodrnojaro180johhhnyjurajko1975KamikubaskukyLakynoLazilovi92magic7mamrecekmartin190milsuMisqa12nufkooborPeto02richardlesejbouSmejotmaxtomitoTrancevankes
Tak prispejam aj ja niecim:
Organizacia bola super, ci uz prezentacia,vyber trate, znacenie trate(i ked dole z Kamzika som zle odbocil po tom, co som sa dal zlakat nejakym nemaratoncom a objavil som sa znova na Zeleznej studnicke :o , tak som si dal to stupanie este raz :whew: s pomyslenim, ze ti najlepsi si daju tuto specialitku 2x :muscle: ;) ,a druhy krat som si v zjazde daval lepsi pozor),servis od "Kolieska" bol ochotny(nastastie som potreboval len mazat) rizoto mi po 75-ke s bonusom chutilo velmi dobre, vyhlasenie vysledkov aj tombola pekne odsypala, tu niet co vycitat. Program nehodnotim,lebo som nebol pritomny ;( .
Pripomienku by som mal len k obcerstvovackam:v propoziciach bolo pisane pecivo, cerealie, ovocie, ale ja som tam nic take nevidel :tmi: . Mozno to bolo sposobene tym, ze som tam nebol medzi prvymi 20-timi, ale kedze po nas isla este aj 40-ka, tak sa mi to moc nezda. To ale nic nemeni na fakte, ze ak to tam aj bolo, tak malo byt toho viac.
Druhu vec ktoru by som ja zmenil(ale to je mozno len moj nazor), je umiestnenie prvej obcerstvovacky. Mne by omnoho viac vyhovala hore na kopci ako dole, kde som sa najedol a nalial vody(kedze som nevedel co ma caka, toto bol moj prvy rocnik),a potom taky stuhnuty so zblnkajucim bruchom som sa trepal hore :puke:
Inak maraton hodnotim velmi dobre, domov som prisiel pekne zmoreny, bike by som najradsej tyzden nevidel, ale koli tomu som sem isiel.
Organizatorom patri velka vdaka za prijemne straveny den v spolocnosti rovnako trafenych masochistov, a prajem vela uspechov pri poriadani dalsieho rocnika, ktoreho sa urcite rad zucastnim :y: :y: :y:
02.08.2010 - 00:06:33
00
Ja som chcel ešte jedno, neviem ako vy, ale ja som mal v cieli 74,98 km, to sa mi často nestáva :)
02.08.2010 - 09:15:45
00
v stupani z Kosarisk mi tachac stal na takmer 64 km (podla mapy 66 km). Neviem ako dlho nesiel, ale v cieli som mal asi 74 km.
02.08.2010 - 09:45:47
00
... ja som mal na krátkej 42,67 km, asi som moc klučkoval a nešiel v ideálnej stope :P
02.08.2010 - 09:51:10
00
ja podobne: 42,8 km
02.08.2010 - 09:59:45
00
no tak dam aj ja 43,33 km :)
02.08.2010 - 10:07:47
00
...po lesnej kalamite sme menili trat...snazili sme sa to dotiahnut na tych 40km...myslim ze skutocny udaj neprevysuje 42km...meral niekto aj prevysenie?
02.08.2010 - 10:17:02
00
ak ma pamat neklame tak prevysenie bolo podla mojho cca 860 pri cca 43 km
02.08.2010 - 10:24:09
00
Minuly rok sa odznacovalo dokladne a viem to preto lebo ja osobne som to bola robit v pondelok s jednym z organizatorov a cely den od rana do vecera sme kazdu cedulku dali dole zo stromu po celej trati. Niektore nebolo treba davat lebo uz boli vylomene "pomocnikmi" ale aspon srobiky sme vykrutili. Aj po zimnom som bola davat dole znacenie paskami zo stromov na celej trati cize ak koli nejakej jednej dvom ci trom co sme prehliadli bude niekto tvrdit ze sa neodznacuje tak ma to poriadne hneva :envy:

No, neboli to 2 alebo 3 pasky , a ak si dobre pamatam, viseli tam este dlho. Davali ste dole cedulky, ale nie pasky :)
02.08.2010 - 10:28:59
00
udaj s Garminu:
Vzdialenosť: 40,76 km
Nárast výšky: 934 m
02.08.2010 - 10:33:18
00
u mňa bolo prevýšenie 850 m, z polaru
edit: samozrejme, trepem, že prevýšenie...ide o nastúpané metre :headbang:
02.08.2010 - 10:35:01
00
cize skutocny udaj nevieme .. ale garmin je optimista oproti vdo a polaru ;-] to moze byt tiez dolezity udaj pre kupu cim viac meria tym je bajker spokojnejsi
02.08.2010 - 10:45:02
00

Fajn, ale nemuseli byť krátki a dlhí tak pomixovaní...
02.08.2010 - 10:52:44
00
No, neboli to 2 alebo 3 pasky , a ak si dobre pamatam, viseli tam este dlho. Davali ste dole cedulky, ale nie pasky :)


Aj smeti sme zbierali po tych co si myslia ze kos je kocikde na zemi, tento rok to nebola vynimka, nechapem ako moze niekto hadzat obal a sacky od energy veci rovno na zem :fubar:
02.08.2010 - 11:04:11
00

Palino99: tento rok ste dostali povolenie na sroubovanie tabuliek do stromov ? :) .. inak co sa odznacovania tyka, bohuzial nie raz sme sa s tym potykali na RCP maratone .. na niektorich miestach to odznacovali lesnici, ci polovnici, napriek povoleniam .. ale ved co, ked na Partizansku luku chodievali niektori opekat spekacky priamo z auta ... :lol:



ilto: sorry ze pisem az teraz, konecne som sa aspon z casti dospal :) Pre nas cely organizacny tim to bola zaberacka. Vsetci si musia poriadne oddychnut.

K povoleniam.... Vsade sme mohli znacit do stromov srobovanim. Jedine v Bratislavskych mestskych lesoch sme museli namiesto srobov pouzit drot. Ked by si mal zaujem, mozem ti dat kedykolvek k nahliadutiu vseky originalne povolenia a doklady od prislusnych organov. Srobovanie nam povolili aj na krajskom urade zivotneho pstredia, na useku nasich vsetkych tras, vratane Bratislavskych mestskych lesov.

Statne organy je potrebne respektovat a vzdy mat vsetko poriadne pripravene a schvalene.

K odznacovaniu.... Tento rok sme boli specialne pripraveny (technicke a ludske zdroje) na to ze sa nam budu snazit preznacit trasy. Tam kde nam niekto dal dole jedu faborku, vieme ze nam to mozno niekto-jednotlivec nevedomky-vedomky strhol.... Ale ked ti niekto kompletne koordinovane systematicky preznaci urcite useky trasy a to vo velmi kratkom case... A este k tomu ked tu urobi viac raz pocas tyzdna pred akciou, na inych miestach... Tomu sa hovori organizovana skupina. Neviem preco sa proti nam takto zorganizovala, ale zjavne ich to tesi :(

Je to na hlavu... Preto sme museli davat urcite useky do poriadku opakovane. To ako by ste opakovane znacili 3-4 krat to iste :( Zobralo nam to kopec ludi a energie, ktore sme mohli lepsie investovat do inych aktivit... Co uz, ako aj pri inych veciach, na Slovensku je to tak

Do buducna budeme urcite pripraveny na takychto neprajnikov, vieme ze niektorim sa uspech tazko odpusta, bohuzial :(
02.08.2010 - 11:15:05
00
keyboard_arrow_up