Dakujem vam......
O rok natrenujem na cas 6:30

tento rok to bolo bitter-sweet victory.......
25.09.2010 - 23:22:41
00
Veď to som Karisovi aj hovoril, na to že má najazdených koľko má a jazdí na cesťáku prvú sezónu je to veľmi pekný výsledok a verím, že ak by si zapol tie stopky bol by určite aj na bedni. A to nehovorím, že ako zamestnaný človek, ktorý si rekreačne občas zajazdí by bol medzi elitou v prvej desiatke.
Gratulujem Karis. :y: :y: :y:

Pozor JOLI, už ti trčí z jeho zadku len hlava, za chvíľu tam budeš strčený celý!
Možno keby si zapol aspoň jedny stopky, tak vyhrá kategóriu. A keby si zapol obe, vyhrá aj elit!!! :rofl:

Takáto krátka časovka sa ide nadoraz štart-cieľ, tam nie je čas špekulovať, tam nemá ani čo pozerať na stopky. Dupať, dupať, dupať!!!
Nohy na to spravené má z posilňovne. Takže je úplne jedno, či má najazdených 2 000 alebo 20 000 km. 7 minút hrubej sily. Tak tu z neho nerob neviem aký talent na cyklistiku!
A že je zamestnaný? Veď aj ty si, aj ja, aj všetci ostatní! Aj Igor Šmýkal, ktorý má už nejaký ten rôčik cez 40, a aj tak mu dal viac ako 10 sekúnd.
No a nedá mi ešte nenapísať, že keď v kategórii Elite (čoho elita to vôbec bola?) štartuje 10 pretekárov, nebude asi až taký problém umiestniť sa v prvej desiatke! ;)

Karisovi samozrejme ku 4. miestu gratulujem, a držím palce, aby to bolo budúci rok naozaj na bedňu! :y: 8)
26.09.2010 - 00:08:42
00
:lol: pekne si to zhrnul
26.09.2010 - 00:24:04
00
Ok stiahol som ten prispevok, aby som tu neprovokoval nejake tlste babatka.....
Nikto nehovori, ze som talent na cyklistiku, nie som talent na nic.... vsetko som si v zivote odmakal. Pochval sa aj ty nejakym uspechom ked zavidis. S Jolim sme proste dobri kamosi a partaci na bicykel. Nie som "spraveny'' z posilky, robil som 15 rokov futbal teraz hokej a turistiku a badminton, armwrestling ..... atd proste cokolvek ma bavilo. Prestan sa tu do nas navazat a davat ironicke poznamky. Tu tvoju ironicku gratulaciu si strc do tej pokakanej detskej prdele...
Ten prispevok som sem dal pre par ludi, s ktorymi sa poznam a koho to zaujima, ale vdaka takym cynickym idiotom ako su tu niektori sa tu asi neoplati nic pisat.


Naposledy upravil Karis dňa 26.09.2010 - 12:11:11, celkovo upravené 1 krát.

26.09.2010 - 00:52:44
00
Ok stiahol som ten prispevok, aby som tu neprovokoval nejake tlste babatka.....
Nikto nehovori, ze som talent na cyklistiku, nie som talent na nic.... vsetko som si v zivote odmakal. Pochval sa aj ty nejakym uspechom ked zavidis. S Jolim sme proste dobri kamosi a partaci na bicykel. Nie som "spraveny'' z posilky, robil som 15 rokov futbal teraz hokej a turistiku a badminton, armwrestling ..... atd proste cokolvek ma bavilo. Prestan sa tu do nas navazat a davat ironicke poznamky. Tu tvoju ironicku gratulaciu si strc do tej pokakanej detskej prdele...
Ten prispevok som sem dal pre par ludi, s ktorymi sa poznam a koho to zaujima, ale vdaka takym cynickym idiotom sa tu asi neoplati nic pisat.

Viem, že posledný príspevok sa necituje, ale pre istotu, ak by si aj tento vymazal, tak nech aj ostatní vedia, o čom to bolo.

No a teraz k veci: Moja gratulácia v žiadnom prípade nebola ironická, nemám na to najmenší dôvod! A to bolo jediné, čo som písal tebe! Tvoje príspevky som nikdy nekomentoval, preto nechápem, čo zrovna TY riešiš?! :o

Všetko ostatné som písal JOLImu, takže nevidím dôvod to riešiť s tebou.

Ak sa mám už teda pochváliť, tak mojim najväčším životným úspechom je práve to "tlsté bábätko" -ako si napísal, no a môžeš si byť istý, že ti naozaj nezávidím nič, a už vôbec nie 4. miesto v Ružinovskej hodovej cykločasovke. ;)

Nechávam už na ostatných užívatelov tohto fóra, aby si na to spravili vlastný názor. 8)
26.09.2010 - 01:59:24
00
Chlapi v kosiciach prsi :!:
26.09.2010 - 08:17:56
00
Uf ... ako prvé som si klikol na Karisov profil ... s tým, že ak ma 13 rokov tak nebudem komentovať, ale 33 rokov a takýto primitivizmus ... zúfalé chlape :fubar: ...
26.09.2010 - 08:20:14
00
Dano len zhodnotil to, co je kazdemu jasne. Na kratku casovku kde vidis obratku a ciel je uuplne zbytocne riadit sa podla tachometra. Tu treba naozaj len dupat, dupat, dupat co to da. Neviem preco sa Karis nad tymto prispevkom tak vzrusujes. A to babo si si mohol laskavo odpustit.
26.09.2010 - 08:43:00
00
Zufaly primitiv nema co dodat...... iba tolko, ze ja som tu na fore nikdy nikoho neurazal, tak ako on Joliho. Myslel som, ze tu sme jedna komunita a krvna skupina, a ze tu jeden druheho chape. Napisal som, ze som bol vystresovany (bol to moj 1. zavod), ze som si zabudol zapnut stopky, tak som netusil ako idem. Na to mi tu vsetci davaju navody, ze tam netreba stopky a iba dupat...... ked to vsetci tak dobre viete ako na to, mali ste prist ukazat. A nebol to prestizny zavod, ALE detom na podporu boja proti rakovine!!! Najviac mi vsak vadilo ako sa cicamica navazal do Joliho. Neviem ci jeho pozna, ale mna urcite nepozna...tak co sa pletie vobec do tejto konverzacie - asi iba provokovat bonmotmi.
A Joli sa zle vyjadril - v ELITE by som bol 8. (samozrejme, ze byt 10. z desiatich nie je nic neobvykle) a to su chlapci s cyklistickou licenciou a bicyklami za 10 000eur a kazdorocne naslapane 20 000km minimalne.
26.09.2010 - 11:45:39
00
Ide o to, ze drviva vacsina ludi ktora sa zucastnila tejto akcie je zamestnana a bike je ich konicek. Takze podmienky boli pre kazdeho +- rovnake. Operovat poznamkami typu ma len xy nabehane, popri zamestnani bola len voda na mlyn (myslim ten Joliho opis). Je len na kazdom z nas, ako si z volna po praci a vikendoch utrhneme na nas oblubeny sport.

Kebyze mam cestaka a nebol som v spitale do stredy tak som tam. S HT nie som voci cestakom konkurencioschopny. Ale mozme si dat skusmo tu istu, resp. podobnu trasu na horakoch ;)

Ok mozme to uzavriet. Zhodneme sa na tom, ze vysledok si mal naozaj pekny. Len tie Joliho opisy okolo toho boli take...zbytocne by som povedal.
26.09.2010 - 12:14:40
00
Dik za vyzvu, ale jazdit rovinatu casovku na asfalte na horaku???? :D
1. horak ani nemam, mam len cross
2. vela ludi islo tu casovku aj na horaku, mohol si sa porovnavat s nimi
3. voci mtb jazcom mam respekt - jazdit v terenoch do kopcov....atd

Neviem preco ma tu ides vyzyvat v nejakych disciplinach? Pod si dat drep 200kg, alebo do ringu na kickbox, alebo paku, alebo pod si zahrat dnes vecer lad. hokej so mnou.... nema to zmysel. ALEBO si ty pozicaj cestak a pojdeme na hradzu na casovku 5 alebo 10, 20km. Kaslime radsej na to. Nikdy som sa nechcel vyvysovat nad niekym. A ked je niekto lepsi tak mam respekt. Kazdy je asi v niecom inom dobry...niekto v lusteni sudoku....niekto v piti piva.
26.09.2010 - 12:31:05
00
A Joli sa zle vyjadril - v ELITE by som bol 8. (samozrejme, ze byt 10. z desiatich nie je nic neobvykle) a to su chlapci s cyklistickou licenciou a bicyklami za 10 000eur a kazdorocne naslapane 20 000km minimalne.


Ja len k tým Eliťákom :D Nemajú všetci bicykle za 10 000 eur a už vôbec nie najazdených 20 000 km ročne :D Rozdiel je len v tom, že majú cyklistickú licenciu, lebo chcú jazdiť slovenský pohár. Ja som bola tiež v kategórii Elite a mám najazdených niečo cez 6 000 km čo si myslím, že nie je nič moc a pre porovnanie priateľ bol v Elite na piatom mieste a má najazdených 10 000. Každý chodí do školy alebo do roboty a robí čo môže. Ani Elitáci nie sú tí "špeci" čo nerobia nič iné, len že jazdia...
26.09.2010 - 12:45:48
00
Neviem preco ma tu ides vyzyvat v nejakych disciplinach?

to bola reakcia na Tvoju poznamku:
ked to vsetci tak dobre viete ako na to, mali ste prist ukazat.

Pisal som, ze som nebol fit a nemam cestak. Nemam ale najmensi problem rozdat si to s kymkolvek na biku v lese, kde su aj nejake kopce :P

Mas ale pravdu, uz to nechajme tak.
26.09.2010 - 13:22:46
00
Eliťák je len obyčajný cyklista, ktorý chce pretekať aj v rámci národných/medzinárodných pohárov a za tým účelom je vlastníkom cyklistickej licencie. Inak chodí do školy, práce, ako každý iný. Profík, to je o inom, ten to má ako svoju prácu. :)
26.09.2010 - 13:27:43
00
Jasne uz to nechavam tak...
Len mi je luto, ze aj toto forum zneuzivaju niektori skryti pod nickom, aby len vrtali a osocovali ostatnych. Dakujem tomuto foru aspon za to, ze som tu nasiel par dobrych partakov na vyjazdy, ale evidentne rozoberat tu nejake zazitky alebo zemiakovu medailu a zozat iba posmech a cynicke poznamky sa neoplati. Neviem ci sa pod cicamica ukryva Lance alebo Alberto (od tych by som to zobral), ale ak nie, tak si iba taky isty cykloturista ako my.
26.09.2010 - 13:37:11
00
keyboard_arrow_up