2 Special Teba platia za to, aby si Velomet vychvalil do neba a na Bicigel kydal ako sa da ? Ked som siel kupovat novy bike, navstivil som takmer vsetky predajne v Presove, vsade mali niec, vsade mi nieco ponukli, poradili, ale najlepsie sa ku mne spravali prave v tebou tak ohovaranom Bicigli. Ked som potreboval spravit servis na starom biku, tak vo Velomete mi sice dali kontakt na servisaka, ale ten chlapik sa so mnou bavil stylom : Co chcete ? Servis ? Nie, najblizsi mesiac nebudem mat cas, sak si to spravte sam ... naopak v Bicigli : Doneste bike, mame sice kopec roboty, ale servisak sa na to aspon pozrie a dohodnete sa s nim na detailoch ... bike som doniesol, servisak pozrel, popytal sa, co vsetko si asi ja predstavujem, ze ma spravit, povedal kolko to bude stat a ze koncom tyzdna nech si pre bike kludne pridem ... a poradil aj s vyberom noveho biku, aj mi tam vymenili na biku vsetko, co som si len vymyslel aj super zlavu dali ... tolko moje skusenosti. 8)
PS : Velomet ma na predajni mozno viac bikov vylozenych, ale nejde predsa o kvantitu, ci hej ? :twisted:
30.11.2006 - 15:04:57
00
1- Velomet ma neplati za to aby som ich chvalil
2- Bicygel shop je na ........................
3- O servise BICYGLA som nepovedal ani slovko, ved uz bicygel ma nejlepsi servis v PO
4- O kvalitu biku stale ide
30.11.2006 - 16:16:44
00
2Bôbchä: Bicygel urcite nema na predajni kradnute biky. Na to neviem odkial si prisiel.

2SpeciaL: Chce to chladnu hlavu a klud, verim, ze osobne by si sa s nami takto nebavil, ale cez net je kazdy macher.
30.11.2006 - 17:22:20
00
SpeciaL: Preco si si kupil Hardrock v Bicigli a nie vo Velomete? Vari ho tam nemali.

Prílohy:

SpecHR.jpg
SpecHR.jpg 4.78 KiB thumb_up0thumb_down

30.11.2006 - 21:45:04
00
ee, nemali a lutujem ze som nekupil AUTOR a:gang 24:00 namiesto Specializera. Ten som kupil na velikansu chvalu mojho kamosa ktory ho MAL tiez ale cim skor sa ho chce zbavit ale dajak sa mu to nedari.
30.11.2006 - 23:21:55
00
Netvrdím,že kradnuté biky vystavujú.Veď až takí hlúpi asi niesú....
01.12.2006 - 11:56:08
00
Mam vela skusenosti s Biciglom a dost aj s Velometom. Urcite v Bicigli kradnute bajky nemaju :!: :!: :!: , je to proti filozofii majitelov a za tym si stojim. Ina vec je, ze sa cez nich da komisne predat pouzity ram alebo komponent, ak je od nich kupeny (mozno toto niekoho pletie). Ja som napr. takto predaj svoj jazdeny Wilier. V kat. detskych bicyklov ponukaju odkupenie stareho (ak bol u nich kupeny) - to je ale obchodna politika. Ponukaju jednoznacne najlepsi servis v PO, maju frezy na vystruzenie hlavovej trubky, sedlovej a stredu. Rovnako dokazu zafrezovat patky ramu/vidlice na kotucove brzdy.


Naposledy upravil peterg dňa 20.01.2007 - 11:26:31, celkovo upravené 1 krát.

20.01.2007 - 00:09:53
00
Mam vela skusenosti s Biciglom a dost aj s Velometom. Urcete v Bicigli kradnute bajky nemaju :!: :!: :!: , je to proti filozofii majitelov a za tym si stojim. Ina vec je, ze sa cez nich da komisne predat pouzity ram alebo komponent, ak je od nich kupeny (mozno toto niekoho pletie). Ja som napr. takto predaj svoj jazdeny Wilier. V kat. detskych bicyklov ponukaju odkupenie stareho (ak bol u nich kupeny) - to je ale obchodna politika. Ponukaju jednoznacne najlepsi servis v PO, maju frezy na vystruzenie hlavovej trubky, sedlovej a stredu. Rovnako dokazu zafrezovat patky ramu/vidlice na kotucove brzdy.


Ja prave ze mam zle skusenosti. Pred rokom som chcel kupit pouzivany ram a som si jeden vyhliadol v komise u nich. Ten ram som si vybral lebo mal len cca 2kg. Majitel toho ramu pytal 4000Sk, lebo potreboval surne peniaze.Ked som si ho obzeral tak "pan majitel" predo mnou my hovoril ze bude stat uz 6000Sk lebo taky ram on nepreda pod cenu!!!!!
20.01.2007 - 10:03:20
00
Ja prave ze mam zle skusenosti. Pred rokom som chcel kupit pouzivany ram a som si jeden vyhliadol v komise u nich. Ten ram som si vybral lebo mal len cca 2kg. Majitel toho ramu pytal 4000Sk, lebo potreboval surne peniaze.Ked som si ho obzeral tak "pan majitel" predo mnou my hovoril ze bude stat uz 6000Sk lebo taky ram on nepreda pod cenu!!!!!

Nehnevaj sa na mna, ale pleties dve na tri. Ak pan majitel ramu zmenil cenu, ta to nie je problem predajne...
To je moj nazor, ale kazdy nech si spravi vlastny usudok.
20.01.2007 - 10:39:18
00
Ja prave ze mam zle skusenosti...


Podla toho, co si doteraz o Bicigľi popisal a je pravdepodobne aj ako si sa tam predviedol, ze ta maju v spominanej predajni "velmi radi". Vyjadri sa k odbornosti a ochote personalu, k cenam, k servisu a neplet tu predajnu cenu komisu, ktoru stanovuje majitel pouziteho komponentu.
Ani ja nie som so vsetkymi cenami spokojny, tak sa skusim dohodnut na zlave, alebo to kupim inde.
20.01.2007 - 11:19:15
00
Ja prave ze mam zle skusenosti. Pred rokom som chcel kupit pouzivany ram a som si jeden vyhliadol v komise u nich. Ten ram som si vybral lebo mal len cca 2kg. Majitel toho ramu pytal 4000Sk, lebo potreboval surne peniaze.Ked som si ho obzeral tak "pan majitel" predo mnou my hovoril ze bude stat uz 6000Sk lebo taky ram on nepreda pod cenu!!!!!

Nehnevaj sa na mna, ale pleties dve na tri. Ak pan majitel ramu zmenil cenu, ta to nie je problem predajne...
To je moj nazor, ale kazdy nech si spravi vlastny usudok.


Si ma zle pochopil. Ja som myslel toho pana majite-majitel predajne BICYGEL. A dokonca sa pytal druheho kolegu ze za kolko ten ram chce predat majitel ramu a on ze za 4000 a hned on predo mnou povedal ze on ho preda za 6000Sk lebo ten ram nepreda pod cenu.
20.01.2007 - 13:01:18
00
Ja prave ze mam zle skusenosti...


Podla toho, co si doteraz o Bicigľi popisal a je pravdepodobne aj ako si sa tam predviedol, ze ta maju v spominanej predajni "velmi radi". Vyjadri sa k odbornosti a ochote personalu, k cenam, k servisu a neplet tu predajnu cenu komisu, ktoru stanovuje majitel pouziteho komponentu.
Ani ja nie som so vsetkymi cenami spokojny, tak sa skusim dohodnut na zlave, alebo to kupim inde.


ODBORNOST: pytam sruby do stredu lebo stare som dodrbal tak ich pytam a ten "odbornik" my povie "to na koleso?" :D
OCHOTA: ochota stale musi bzt ked chcu nieco zarobit :idea:
CENA: 100% drahsie :evil:
SERVIS: najlepsi v celom PO :idea:
20.01.2007 - 13:07:27
00
jaj mam bike od nich a som spokojny ( hoci to od nich nezavisi) ale ide o pristup pri kupe kamos mi to vybavoval kedze niesom z PO a bol tam asi 100 krat a stale mu ochotne poradili a vymenili co som chcel na biku odpoctom z ceny a pripocitanim novej ( neviem ako to je inde ale ...) a taktiez mi dali zlavu v doplnoch ale si myslim ze preto len taku malu lebo lacny bike.... servis OK garancka OK........ minule som prisiel po dlhom case na servis a sa pýtal ze az teraz ze co som neprisiel skor sa to mam zadarmo.... akurat co tak komukacia s nimi cez telefon no neviem ... volal som dvakrat ked som tam mal bike na servise a stale sa s niekým iným rospraval este nie zeby do telefonu kecal... a este kamos je dlhorocny kamarat s majitelom a velmi spokojny zo servisom zo vsetkým
13.03.2007 - 19:59:09
00
keyboard_arrow_up