Dobry den
Pred par dnami som si objednal tovar v eshope Suncycle urcite ho poznate?Stala sa mi nemila vec sice skor tomu eshopu zamenili mi tovar konkretne radenie Deore SLX 9 sp za 10sp.V servise kde som to dal vymenit ma nato upozornili ze to nebude fungovat preto som hned kontaktoval eshop Suncycle no na moje nemile prekvapenie ani po 3 emailoch 2 dnoch volania (nezdvihali to)som sa s nimi neskontaktoval co ma nemilo zarazilo neviem co si mam o tom mysliet.Neviem ako pokracovat dalej,bicykel mi samozrejme visi v servise nepojazdny.Neviete mi poradit co a ako? Myslel som uz aj nato ze to poslem ale aku mam zaruku co bude dalej ked oni uz teraz nereaguju.

Dakujem s pozdravom Laco
09.10.2010 - 13:18:06
00
kúp to radenie inde... pošli email s textom že chceš peniaze vrátiť a nechceš zámenu tovaru (možno odpíšu) zdá sa mi že keď tovar nieje použitý máš právo požiadať a vrátenie peňazí
09.10.2010 - 13:40:17
00
Téma o Suncycle tu je: http://forum.mtbiker.sk/bikove-obchody/kolokram-sk-t15242.html. Ako sa tam teraz dočítaš, majú opäť problém s nejakým hackerom. Ich prístup je ináč ukážkový, tak sa neboj.
09.10.2010 - 13:44:54
00
Presne tak pristup ukazkovy ale bohuzial musis troska vydrzat maju teraz ine problemy ale ked ich vyriesia urcite ti odpovedaju ma tvoje maily. Prajem trocha trpezlivosti.
09.10.2010 - 14:10:39
00
keyboard_arrow_up