Ja a Vladika uz mame plan. Mozete sa pridat 09:00 Huzsova 5. PP. :lol:
(nezabudnut pracovny odev)
22.10.2010 - 08:08:14
00
Niekedy davno v armade sme tomu hovorili PHD ( parko hospodarsky den ) a u vas je to ako ? Inac ta Lubovna je v nedelu.

Prílohy:

Nový obrázek (2).jpg
Nový obrázek (2).jpg 154.48 KiB thumb_up0thumb_down

22.10.2010 - 08:18:57
00
Tak ja + Zdeno + Miso sme rozhodnutí ist pozriet do St. Lubovne. Ak ma niekto zaujem tak :mp:
Startovne 3 € s gulasom :clap:

Prílohy:

XC.jpg
XC.jpg 109.51 KiB thumb_up0thumb_down

22.10.2010 - 14:19:05
00
ujo drotar prave som sa dozvedel ze ste z milverom pochyteny dufam ze na spolocnom vyjazde sa to spravi
22.10.2010 - 19:00:22
00
Tak to mas uplne zle informacie. Ja nie som pochyteny s nikym. Len jednoducho na bike a na pivo si kamaratov vyberam, alebo oni mna a tento pan nezapada ani do jednej kategorie :hai: Takze kludne si prid s nami zajazdit. Najblizsie ideme v nedelu do St. Lubovne. Ideme na pretek alebo sa len povozit okolo hradu. Miesto mame volne staci povedat ;)
22.10.2010 - 22:19:46
00
ujo drotar

:lol: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
23.10.2010 - 08:21:51
00
Chlapec je neznaly pomerov tak ma odpustene :) Aby sme tu z toho nerobili Azet a rubriku domace mäsiarske vyrobky :rofl: tak zajtra odchod o 7,30 a jedno miesto je este volne ak ma niekto zaujem. Pocasie bude :y:
23.10.2010 - 19:25:15
00
Nic si z toho nerob ujo drotar. V nedelu mi taka pekna casnicka tiez zaspievala, ze ujo co si date, a ja blbec som zatahoval brucho a vypinal hrudnik aby som urobil dojem ... :headbang:
23.10.2010 - 21:27:04
00
Toto mi nevadi uz roky :lol: V principe mi len vadia hlupy bezcharakterny ludia. Ale kedze s nimi sa neda nic urobit takze ani toto mi vlastne nevadi :rofl: :lol: Koniec OT ;)
23.10.2010 - 21:34:21
00
hlavne je ze ty si najcestnesi zo vsetkych,mutis tu mlademu mozgy ty klamar najcestnejsi.nezabudni to dat vymazat ,jak to ty vies.cau
23.10.2010 - 22:12:31
00
A odkál pokál je Spiš? :P
To by som skôr navrhol naťukať tie trasy do nedávno spomenutého bikemap.net pod jedným menom napr. "spišMTB" aj s tými detailíkami, že voda, ubytko, závažné miesto s komentárom.
23.10.2010 - 23:49:04
00
prepacte ze som sa pytal no vidim ze je to zle jedna spolocna akcia to nespravi asi dve
24.10.2010 - 12:36:13
00
V pohode nic sa nedeje pretoze si mimo obraz. Ale ako vidis PAN KALAJ je mimo obraz tiez. A to som na rozdiel od neho napisal velmi slusne.
24.10.2010 - 18:14:14
00
Info pre tych ktory z akehokolvek dovodu neboli na XC v St. Ľubovni.
Miso, Zdeno a ja sme sa rano vybrali na pre uz urcite posledny pretek tohto roku. Preco posledny vysvetlim neskor :-)
Uz od rana sa to cele nejako "psulo" . Rano som si musel kvoli cudnym zvukom v tlmici na Lapierovy, pripravit spešla. Namazat retaz, vysunut sedlovku, skontrolovat radenie, skratka poctiva solidna priprava na pretek. Cas nejako rychlo zbehol a ja som este nebol zbaleny, naranajkovany atd. skratka meskal som. Idem volat Misovi a zistujem ze mobil odpociva v robote takze mastin najprv do roboty, zapinam mobil a uz zvoni nedockavy Miso. O 5 min ho nakladam a ideme este pre Zdena. Vyrazane o 8,30 hod. Na potvoru v Spisskej Belej zle odbocujem a tak si zabehneme cca 10 km. Miesto startu vsak najdeme velmi rychlo a registrujeme sa o 9,30 hod. V mojej kategorii som sam :lol: chlapci sa smeju ze bedna bude ista, ale zo skusenosti viem, ze iste to bude az vtedy, ked prejdem cielom a objavia sa vysledky. Poskladame biky a vydavame sa na skusobne kolo. Hned pri prvom zjazdiku stracam komp :@ ale Miso ho po chvilke najde tak pokracujeme dalej :bow: . Hmm bude to pekne, trat klasicka XC - prudke stojky, prudke zjazdy, sotolina, korenovy singel skratka niet kde oddychnut. O 11 tej stratujeme asfaltovym chodnikom k hradu. Idem si svoje tempo tak na 170 otacky :lol: Prvy komplikovany vyslap davam v pohode, singel tiez, druhy vyslap a zjazdik na asfalt. Na asfalte zvolnim, potrebujem si vydychnut, pretoze v terene nieje kde. Napijem sa zimneho jontaku prechadzam cielom a vydavam sa do druheho kola. Na vrchole odbocujem na kratky sotolinovy chodnik. Na jeho konci je nasypany stavebny odpad, ktory takou mysickou treba obist a napojit sa na kratucky smyklavy usek pokryty listim. Pred kopou bordelu pribrzdim ale bike sa vali dalej :tmi: . Uz som vedel ze bude zle. Vplalil som to do toho bordel a ustlal som si. Dopadol som na prave rameno "auuu". Vstal som a chcel pokracovat dalej, ale moja ruka to razne odmietla. Od bolesti na mna sli mdloby. Toto som teda este nezazil. Tak som si tam sedel a predychaval to. V hlave som si pocital ako dlho sa asi hoji zlomena klucna kost ( a spomenul som si hned na Danicu ). Po cca 10 min som zbehol k autu, so zatatymi zubami poskladal bike do auta a cakal na koniec pretekov. Dali sme si gulasik pockali na vysledky ( s prekvapemin vyhral M. Lami v botaskach :-) ) a Zdeno to odsoferoval domov. Nasledovala sprcha a pohotovost. Rezult lekara : nieje to zlomene aj väziva su v poriadku uff. Takze 10 dni orteza a malo by to byt ok. Takze preto to bol moj posledny pretek tohto roku :rofl: Inac to bol velmi pekny jesenny slnecny bikersky den :y: Takze POZOR sotolina nikdy nespi ;)


Naposledy upravil drotar dňa 24.10.2010 - 18:53:44, celkovo upravené 1 krát.

24.10.2010 - 18:44:47
00
Asi si dám sledovať túto tému, zábava graduje :-). Určite som mimo, no a ? Reagujem na predošlé príspevky.
24.10.2010 - 18:50:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up