Bodka bike nie je nový-jak sa to vezme skoro nový,ale vynovený,požičal som si od mojej Katky-teraz je v mojich službách a testujem ho,lebo som ho prerábal na kotúčove brzdy,na 9 kolo atd.Je to DEMA Asti a pekne spolahlivo sa správa v teréne :y: Ak by mal niekto vážny záujem tak ho kludne predáme :y: :sun: Fotiek by bolo viac,no mne skapal mobil :n:
20.10.2010 - 09:00:47
00
Ta Andrišu aj ty bul dajaky skapaty jak ši doplazil na Ruske sedlo skoro posledny :emo: A kvapki nepomohli?Škoda,že sme smerovali inam, ale aj Solinske boli perfektne.Cyibala lem väčša partija a večerny ošiaľ pri všetkom pitnom :devil: Tak nabuduce.PS_Bodka sklamal si :envy: Jonki aj tak najlepši parťak z tamtej doliny. :y:
20.10.2010 - 18:31:27
00
neviem preco by som ta mal sklamat :rofl: vy ste planovali z milanom dvojdnovku na solinske.. ja na dva dni vyjazdy nerobim :D volal si mi vecer vravel som ze nemam zaujem ze rano kosa :devil: bola to vasa akcia :angel: ja skocim na solinske kedy chcem v lete ked teplo :sun: mp3 vyhrava :music: to je pre mna :rock: :hai:
20.10.2010 - 20:37:43
00
"Jonki aj tak najlepši parťak z tamtej doliny"

Jožku diki a fotky zo Soliny dze, cez víkend by sme mohli zorganizovať nejakú opekačku aj s partiou z tamtej doliny ne . Čo vy nato humenčane ? ;)
20.10.2010 - 23:16:14
00
Jožku ne skapaty :shake: ,ale išiel som s tou holkou,nech nejde sama-ved vo dvojici sa ide lepšie :lol: :rofl: :sun:
Inač aj ja by som sa pridal na ten spominaný výkend-nejaku tu spoločnu opekačku...ak nebude :rain: radšej by som :sun:
21.10.2010 - 09:13:55
00
dnes mi babča volala ze sa jej televizor pokazil tak som tahal pracovne do r.kajne 8) bolo po dazdi blatniky mam vravim si je vyprsane ide sa :lol: buchanie po nom nepomohlo babka predtym dala tri zdravasy :angel: tiez nic tak pomeral som trosku sem tam nasiel co chyba balim ze idem het bo tu nemam a vonku sa zatahuje netak :devil: hovori mi aby som ostal pockal..ale ja ne len het sak co to 30kilo a este zo severakom domov malina :rofl: v radvani pozeram hore na ML carnota :bug: mastim co to da :P aj tak som to schytal trosku :@ take snehove gulicky z dazdom :rain: z hankoviec domov proti vetru blbe dva kilace som mal co robit :P take dulo :headbang: a teraz ked som doma tak sa to ukludnuje :envy: tak mi treba lebo som chvilu nepockal :punch: no a zajtra by trebalo suciastku pozhanat :nod: tak neviem v HE urcite nebudu mat :shake: objednavat zo SV ci KE treba dlho cakat :tmi: a potom stejne na postu do koskoviec slapat...jak u blbych ..ta ne :wasntme: ist vlakom/autobusom...jeden čort :emo: cetovne telo jak postovne.. :n: najlepsie by bolo na bicykli ;) ale to zavisi od pocasia aj od toho ci som neutrpel psychicku traumu z dneska :lol:
chlapci z ML:nezasypalo vas tam snehom?? \o/ bluebiker:prijdi domov nevymyslaj dame aspon palotu :rock: sobota by mala byt ako tak ok :party:

:hai:
21.10.2010 - 13:54:17
00
Krásne fotky zo Sninsko-Bardejovského stretnutia :clap: škoda že sme sa nemohli pridať.. Bodka už som doma, ale na bike asi len dnes pôjdem..vyfasoval som zase antibiotika :worried: ..v sobotu nebudem doma tak sorry.. caute :hai:
22.10.2010 - 13:11:35
00
dnes HE ohradzany r.kajna radvan :rock: opravene 8) ked zajtra nic tak nic :angel: mozno pojdem sam uvidim este :lol: tiez som uz poriadne premrznuty :devil: a mozno sa nato uz vykaslem aj ja :headbang: fuka strasne :P cau :hai:
22.10.2010 - 17:20:17
00
vecerna bicyklovacka s osvetlenim :rock: svetlice :party: pri ceste spat este krosna ale nic moc bo tu drevo vozia tak kusy blata po ceste :devil: inak ok ani moc nefuka vecer :rofl: dost dobre bolo chcelo by to nejaky nocny vyjadz ale vela pytliakov beha tak radsej nie :tmi: zadne som nafukal co to dalo :D zajtra by tiez nemalo byt zle mozno sa tu po okoli povozim...este neviem :hai:
23.10.2010 - 18:05:08
00
ale neda mi nespytat sa... :angel: ved sa vravi ze niekedy aj motyka vystreli.. :lol: nema niekto chut zajtra ist trocha do Polska 8) pojazdit? samemu sa mi nechce ale ak by sa niekto nasiel siel by som rad :y: vlakom do ML...tam aj spat ak by bolo pre niekoho vela...islo by sa pomaly..prisposobim sa :nod: kupim cokoladu velku :pizza: tomu kto pojde..kraj obrazowy :f:
idem zapnut mobil :mp: 0902 820 458 volajte piste cakam do polnoci :o: rano som tu uz o 6.00 :hai:
23.10.2010 - 18:14:59
00
bŕŕŕ ale je chladno :P ..kraj obrazowy musí byť teraz v jeseni krásny ^_^ ja by som aj mal chuť ale nemôžem..tak veľa šťastia keď sa vyberieš ;)
23.10.2010 - 19:06:15
00
No ja som dnes bol na šimonke isiel som smer zamutov dubnik šimonka no a bolo aj snehu ale az od dubnika vysie cize od 900m n m a celkom hore ho bolo 4cm no a bolo vidno zasnezene luky v Poloninach asi to bol kremenec.no ale bola zima hore jak v ruskom filme 1stupen nic moc
23.10.2010 - 19:34:33
00
Dnes z Kolonickeho sedla cele pod snehom a nadherne nasvietene slnkom Polonina Ostra aj Runa , trvalo to len chvilu , ale nadhera, bohuzial pohlad len z auta :(
23.10.2010 - 21:00:05
00
no a prave preto sa mi tam nechce ist samemu :lol: ze je tam poriadne chladno a aj fukat ma fajne co som pozeral shmu :P ked nadavat tak vo dvojici :angel: :devil:
takze asi nikto :(
23.10.2010 - 21:22:27
00
Kto by mal dnes chut íjst snamy na menší výjazdik na Sninsky kamen a potom na opekačku na babie skaly tak jedna partia stretávka o 10:00 pri kostole v Zemplinskych Hámroch a druha partia tí na kamen nejdu-oni idú smer Hámre a babie skaly-vyrážaju o 11:00 spred servisu od Kaktusa :sun: zoberte si niečo na opekanie kto by mal záujem po prípade volat :mp: kto by nestíhal-počkáme sa.
24.10.2010 - 07:58:33
00
keyboard_arrow_up